Пройдіть онлайн демоверсію мультитесту ЗНО

Онлайн-версія демонстраційного варіанту національного мультипредметного тесту у 2022 році

Пройдіть онлайн демоверсію мультитесту ЗНО

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти демоверсію національного мультипредметного тесту ЗНО онлайн.

Цей тест є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування) на бюджетні місця, а також на висококон’юнктурні спеціальності у 2022 році.

Виконання демонстраційного варіанту завдань національного мультипредметного тесту  допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки з української мови, математики та історії України.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані випускникам і абітурієнтам під час проходження спрощеного ЗНО.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім демоверсії мультитесту, який буде запропонований абітурієнтам для вступу, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти тести ЗНО за всі  минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми з української мови, математики та історії України, передбачені програмою.

Також такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ПРОЙТИ МУЛЬТИТЕСТ

Освіта.ua
02.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Питання до розробників тесту. Діти повинні бути нумізматами? Діти, які готувались до іноземної історію пройдуть мінімально, особливо з регіонів, де навчання з нового року практично не було.
Местный
Для Тетяна: хватит ныть уже. Вам уже и время на далеко не сложные тест увеличили. Что ещё надо? Что не хватает?
Галина
Для Тетяна: а до чого тут нумізматика?
Коментувати
Ключ
Завдання хороші. Цікавіші, ніж у 2019 р. та інших. Єдине, що ніколи не подобалося й досі не подобається - не чіткі карти.