Пройдіть онлайн демоверсію блоку НМТ з української мови

Виконання тесту НМТ з української мови допоможе абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки

Пройдіть онлайн демоверсію блоку НМТ з української мови

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти демоверсію предметного блоку з української мови національного мультипредметного тесту онлайн.

Цей тест є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування) у 2023 році.

Виконання демонстраційного варіанту завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки з української мови.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані абітурієнтам під час проходження НМТ.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім демоверсії предметного блоку з української мови, який буде запропонований абітурієнтам для вступу, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти тести ЗНО за всі минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені в обов’язкових предметних блоках НМТ та предметах на вибір.

Такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Також на сайті доступні для абітурієнтів онлайн демоверсії предметних блоків НМТ з:

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
28.02.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
В Ізраїлі зарплата вчителя більше 1 200 доларів, тепер порівняйте в Україні)) Працюючі злидні-це досягнення демократичної, еуропейської України
VV18
В Ізраїлі вже другий рік вчителі страйкують, бо уряд довів до руйнування систему оплати праці вчителів та вихователів дитячих садочків, молодь не зацікавлена працювати в освіті через низьку зарплату. Повна калька української проблеми.
Шолом
Ну и, как результат?
Коментувати
Людмила
Варто б поспішити з демоверсією тесту з математики. Чомусь з ним ніхто не поспішає. А учні стресують і хвилюються. Побережіть їхнє здоров’я, шановні математики.