Для участі у пробному ЗНО зареєстровано 155 тисяч осіб

Найбільш популярними пробними тестами є ЗНО з української мови і літератури та математики

Для участі у пробному ЗНО зареєстровано 155 тисяч осіб

Для участі в пробному ЗНО зареєструвалися 155 735 осіб, які замовили 232 625 тестів.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, найбільш популярними серед цьогорічних учасників є пробні тести з української мови і літератури, математики та англійської мови.

До 10 березня в кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено запрошення з інформацією про час і місце проходження пробного тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з інших предметів – 26 березня.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Також при підготовці до ЗНО майбутні учасники тестування можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО В УКРАЇНІ

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Освіта.ua
08.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
До уваги А.Ночкіна ті інших зацікавлених осіб УЦОЯО. В парламенті зареєстровано проєкт закону про ЗВІЛЬНЕННЯ здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році від ДПА. https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/38950 Маєте час подумати про вжиття організаційних заходів щодо недопущення зайвих витрат на друкування непотрібних зошитів, оплату праці зайвих інструкторів пунктів здачі ДПА/ЗНО. А зекономлені кошти перекиньте на "контрольну" (другу) перевірку власних висловлювань/листів з української та іноземних мов.