МОН планує провести пробний онлайн-мультитест ЗНО у червні

МОН працює над створенням можливості для учасників мультитесту пройти пробне онлайн-тестування

МОН планує провести пробний онлайн-мультитест ЗНО у червні

МОН працює над створенням можливості для учасників мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання пройти пробне онлайн-тестування.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі спільного телемарафону.

За його словами, можливість потренуватись онлайн абітурієнти отримають у червні місяці.

«Але складати мультидисциплінарний тест можна буде лише за умови особистої присутності. Є проблема з чіткою ідентифікацією особи, яка буде складати цей тест», – зауважив Сергій Шкарлет.

Також міністр освіти підкреслив, що особа не зможе двічі проходити мультидисциплінарний тест, якщо її не задовольнили результати попередньої спроби.

«Ми даємо ті предмети, які обов’язково мали вивчатись в рамках шкільної програми, ми даємо повністю матеріали, після 22 квітня будуть видані методичні рекомендації щодо підготовки до кожної з дисциплін мультипредметного тесту. Можливість підготуватись ґрунтовно буде для всіх», – наголосив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
19.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Так стрес роблять. Грошi за пробне зно не вертають, як i в 2020роцi! В прокуратуру заяви писати треба! Данi дiтей збирають , i нiхто вiдповiдальностi не несе ! Не треба цiй .... розумнi, психично здоровi дiти, мабуть.. Нi цифровiй школi! - рабству! Дiти наше майбутне ! Бути добру та любовi
Анна
Скасувати ЗНО в звичному форматі могли тільки вороги народу! Поверніть завдання всіх типів!
Аліна
І більшість випускників, що готувалися серйозно до фізики, математики та англійської із задоволенням стануть студентами іноземних ЗВО. Краще б реформували систему профосвіти, збільшили кількість місць на заочних відділеннях та відновили вечірні навчання.
Dorian
Для Аліна: поки в країні корупція заочне навчання тільки шкодить освіті.
Коментувати
Дмитро
Петиція за можливість обирати між англійською мовою та історією України: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Наталія
Де будуть писати тест (і пробний, і основний) діти, що є біженцями і перебувають закордоном? Коли і де з’явиться роз’яснення з цього приводу?
Свiтлана
Я так розумiю,що в червнi тест пробний,щоб потренуватися?Будь ласка,поясн iть.Дякую
Наталья
Для Свiтлана: Так стрес роблять. Грошi за пробне зно не вертають, як i в 2020роцi! В прокуратуру заяви писати треба! Данi дiтей збирають , i нiхто вiдповiдальностi не несе ! Не треба цiй .... розумнi, психично здоровi дiти, мабуть.. Нi цифровiй школi! - рабству! Дiти наше майбутне ! Бути добру та любовi!
Коментувати
Вчителька мікрорайону
Мені здається, що з цими тестами це не дуже хороша ідея, це буде ще більший стрес, бо зно це вже щось відоме і зрозуміло як там все оцінюється, а от ці тести, ну незнаю, незнаю...
Аноним
Так а сам тест в липні же писати будем? Я про це десь читав.