Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з хімії

Виконання тесту НМТ з хімії онлайн допоможе оцінити свій рівень підготовки до важливого іспиту

Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з хімії

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти онлайн демоверсію предметного тесту НМТ з хімії.

Тест розроблений фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти і є аналогічним тому тесту, що буде запропонований вступникам при складанні національного мультипредметного тесту.

Виконання цього варіанту тесту з хімії допоможе абітурієнтам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, та зорієнтуватися в часі, що необхідний для виконання завдань.

Спосіб виконання всіх завдань у тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані абітурієнтам під час проходження НМТ.

Під час реального тестування у вступників буде змога користуватися довідковими матеріалами, тож під час виконання демоверсії тесту варто працювати над завданнями, спираючись на них.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім демоверсії предметного блоку з хімії, запропонованого абітурієнтам, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти всі тести ЗНО за минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в онлайн середовищі.

Також на сайті доступні для абітурієнтів онлайн демоверсії предметних блоків НМТ з:

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З ХІМІЇ

Освіта.ua
28.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів