Визначено результати другої сесії пробного ЗНО

Опубліковані таблиці переведення тестових балів другої сесії пробного ЗНО

Визначено результати другої сесії пробного ЗНО

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» оприлюднено результати другої сесії пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати за шкалою 1–12 балів та шкалою 100–200 балів отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Також опубліковані таблиці переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів та шкалу 100-200 балів.

Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою 100–200 балів визначено поріг «склав/не склав» з усіх пробних тестів.

Порогові бали пробного ЗНО в 2019 році

Освіта.ua
29.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна Іванівна
Я вчитель і вважаю,що ці порогові бали на пробному ЗНО взяті зі стелі,і насправді нічого не відображають.Минулого року з хімії поріг на пробному ЗНО був 20 балів і завдання не були захмарними,тоді як на основній сесії завдання були вже значно складнішими і поріг становив 15 балів.Цьогорічні завдання також були порівняно не дуже складними.А ,що буде на основній сесії-побачимо.Якщо завдання будуть такі складні як минулого року,то поріг явно не буде 21 бал.Торішнє ЗНО відбило в багатьох дітей здавати хімію. Діти ,які здавали цього року казали,що в Коломиї ,наприклад,на пробному було 6 дітей(!) в аудиторії,і там були діти не тільки з Коломиї і району,але і з Косівщини.
Andrii Nochkin
Для Ганна Іванівна: поріг визначають експерти. Здається логічним, чим складніше тест, тим нижче поріг, і навпаки. Чи Вам так не здається?
Іван
Так це ж лише пробне ЗНО - звісно на основному буде все по-іншому.
Коментувати
Дарія
чим пояснюється той факт, що з географії можна зробити 3 помилки й все одно отримати 200 балів? раніше такого не було...
Андрій
Для Дарія: тим, що 92 та більше балів не набрав жоден учасник
Andrii Nochkin
пункт 4 Вимог до методики переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за виконання завдань сертифікаційної роботи, у рейтингові оцінки (за шкалою 100 - 200 балів) (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE29986.html) 4) максимально можлива рейтингова оцінка "200 балів" має відповідати максимальному набраному тестовому балу (якщо максимальний набраний тестовий бал менше максимально можливого тестового бала, то рейтингова оцінка "200 балів" у таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці має відповідати всім значенням тестового бала, не меншим за значення максимального набраного тестового бала);
Коментувати
володимир
Доброго дня. Чого немає в списку фізики 2019 в таблиці відповідності кількості тестових балів оцінкам за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів пробного зовнішнього незалежного оцінювання,де визначено результати другої сесії пробного ЗНО ( всі предмети є, крім фізики) .Додайте таблицю переведення 100-200; таблицю переведення 1-12 з фізики.