Онлайн-тест пробного ЗНО-2019 з історії України

Завдання та відповіді пробного ЗНО з історії України опубліковані на сайті «ЗНО онлайн»

Онлайн-тест пробного ЗНО-2019 з історії України

На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з історії України.

Завдяки цьому сервісу всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 23 березня 2019 року.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується випускникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тесту вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований ваш результат у тестових балах.

Максимальна кількість тестових балів, що може отримати учасник тесту з історії України, дорівнює 94 балам.

ПРОБНИЙ ОНЛАЙН-ТЕСТ

Окрім тесту пробного ЗНО 2019 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з історії України, що були запропоновані для виконання абітурієнтам впродовж останнього десятиліття.

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2019 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А
Лише одне питання до укладачів тестів: Ви серйозно вважаєте, що 53 питання з картиною Ренуара відповідає програмі ЗНО з історії України?????
Oleg
Для А: Автор картини "Труш" писав в Імпресіонізмі
А
1)Де в програмі зазначено, що діти мають занити термін "імпресіонізм"? 2) діти на це питання, точно не дадуть чіткої відповіді, якщо і знають історію на зубок, так як просто можуть не знати картити Ренуара, тобто питання на вгадування. У ЗНО не має бути вгадування!!! Має бути чітко за програмою. Отже, дитина вчила картину Труша "Л. Українка" і тут це питання. спочатку ШОК, а потім метод виключення.... Хід думок: а) створене укр. живописцями - відпадає, бо вони чітко знають перелік картин і їх авторів. в) на обох укр. поетеси - теж відпадає, бо точно такої поетеси укр. не бачили. Отже залишається б і г. І тут вгадування. Бо ні терміну "імпресіонізм" вони не знають (можливо і знають що Труш у тому стилі малював), але.... вони і не знають усі картини Труша (бо це не вказується в програмі), але....за логікою Г підходить, бо 1) Труша треба знати, 2) імпресіонізм - не треба знати. Питання на вгадування. Таке не має бути в ЗНО.
А
Надіюся, що це питання видалять з бази ЗНО! В іншому випадку, якщо потрапить на ЗНО офіційне, то чекайте апеляційні зави. І діти виграють, бо питання не відповідає програмі!
Коментувати