Пороговий бал пробного ЗНО з української мови склав 25 балів

У кабінеті учасника пробного тестування розміщені результати з української мови і літератури

Пороговий бал пробного ЗНО з української мови склав 25 балів

Пороговий бал пробного тесту ЗНО з української мови і літератури, що був проведений 16 березня, склав 25 тестових балів. Відповідне рішення ухвалено робочою групою УЦОЯО з питань установлення порога «склав/не склав».

Ті учасники, які скористалися сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», зможуть переглянути і завантажити картку отриманих результатів.

Учасники, які не вносили свої відповіді до сервісу визначення результатів, можуть за допомогою Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та Схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови пробного ЗНО 2019 року самостійно визначити результати пробного ЗНО.

Правильні відповіді на тест пробного ЗНО

Максимальна кількість балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання, – 104, із них 20 балів за написання власного висловлення і 84 – за виконання завдань закритої форми.

Таблиця відповідності тестових балів за шкалою 100-200 балів пробного ЗНО з української мови і літератури 2019 року

Таблиця відповідності тестових балів за шкалою 1-12 балів пробного ЗНО з української мови 2019 року

У пробному ЗНО з української мови і літератури взяли участь 161 230 осіб, що становить 97,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

23 березня, в усіх регіонах України відбудеться друга сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання, в ході якої її учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської та французької мов. Кожен із зареєстрованих учасників матиме можливість скласти один з пробних тестів, який вони обрали при реєстрації.


Більше про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО  

Освіта.ua
22.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
LPT
Отличный порог. Просто, абсолютно не читая текста задания, потыкала в варианты ответов по-быстрому. Результат 24 балла. Так держать!
Владимир Белый
Ого який прогрес! Тепер це не 4 бали, а аж "цілих" 4,5, тобто 5 балів за 12-бальною шкільно. Нагадаю. що 1 - 3 бали означають, що учень розуміє про що йде мова, але нічого з того правильно написати не вміє.