Osvita.ua ЗНО Перелік тестів ЗНО може бути розширено
Перелік тестів ЗНО може бути розширено

Міносвіти розпочало розроблення програм для проведення зовнішнього оцінювання у 2016 році

Перелік тестів ЗНО може бути розширено

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу з розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписано заступником міністра освіти Павлом Полянським.

Окрім вже звичних програм для проведення ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, географії, біології, фізики, а також п’яти іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської та російської, перелік програм для проведення ЗНО у 2016 році буде розширений іншими мовними тестами.

Зокрема, згідно з наказом Міністерства освіти і науки, для проведення тестування у 2016 році будуть розроблені програми ЗНО для складання тестів з угорської, румунської, польської, молдовської, кримськотатарської, словацької, болгарської та новогрецької мов.

Згідно з наказом Міносвіти департаментам загальної середньої та вищої освіти спільно з Інститутом модернізації змісту освіти вже до 1 березня цього року необхідно забезпечити розроблення зазначених програм ЗНО. З цією метою затверджено склад робочих груп, які мають забезпечити розроблення програм для проведення ЗНО з зазначених предметів.

До 5 березня проекти програм мають бути розміщені на сайті МОН для їх громадського обговорення. За наслідками обговорення вони будуть доопрацьовані з урахуванням висловлених зауважень громадськості.

Освіта.ua
30.01.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Треба повернути ПРАВОЗНАВСТВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир
які предмети потрібно здавати на логістику і якій профільний передмет базовий чи поглиблений
Світлана
Обов’язково треба повернути всесвітню історію та правознавство! Чи довго діти в юридичні вузи будуть здавати математику чи англійську? Чи нам не потрібні зайві скандали, коли абітурієнти находячи в тестах з правознавства помилки подають позови до суду?
Андрій
Сьогодні однією з найбільш популярних спеціальностей є програмування та комп’ютерні науки. Чому нема тестів з інформатики. Дитина, яка прекрасно знає інформатику мусить здавати фізику. При цьому перевагу у балах має не той, хто краще знає інформатику, а той, хто вивчив фізику. А фізика на програмуванні є одним з найменш використовуваних предметів.
Regina
Для Андрій: Тести з інофрматики повинні складати спеціалісти. А де їх набратися? Судячи з вивертів нашого МОН, логіка й математика у них не в пошані.
Андрей Виноходов
Для Андрій: Шановний, а Ви бачили нинішню программу з інформатики? Де там програмування? Суцільне кнопкодавство імені Майкрософт.
Коментувати
українка
й іврит :)))))) погоджуюсь з Аліком? Зачем?:((((((((((((((((((((
Alick
Один вопрос-зачем???Если польский и венгерский ещё имеет смысл,всё таки в том же Закарпатье живёт достаточно много венгров.То вот на кой ляд нужен тот же цыганский и молдаванский?А про новогреческий вообще улыбнуло))))Кто будет сдавать эти тесты?Я не понимаю,неужели уже придумали,как даже на разработке эновых программ деньги отмывать?
Іван
Для Alick: Точно. Но вот получается интересная ситуация. ВНО по всемирной истории и мировой литературе отменили, мол, слишком мало учебных заведений ставили их доп. предметом для ВНО. Теперь вопрос: зачем тогда ставить польский, венгерский, цыганский, молдаванский, новогреческий языки? Где логика? Разве много университетов их поставят? Сомневаюсь. Да и к тому же кем хотят быть больше человек: историками и литераторами или специалистами по цыганскому языку? Глупо.
Regina
Для Alick: Згодна:) Додали б ще суахілі. За рівнем життя ми якраз наблизилися до носіїв цієї мови:)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!