Перелік тестів ЗНО може бути розширено

Міносвіти розпочало розроблення програм для проведення зовнішнього оцінювання у 2016 році

Перелік тестів ЗНО може бути розширено

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу з розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписано заступником міністра освіти Павлом Полянським.

Окрім вже звичних програм для проведення ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, географії, біології, фізики, а також п’яти іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської та російської, перелік програм для проведення ЗНО у 2016 році буде розширений іншими мовними тестами.

Зокрема, згідно з наказом Міністерства освіти і науки, для проведення тестування у 2016 році будуть розроблені програми ЗНО для складання тестів з угорської, румунської, польської, молдовської, кримськотатарської, словацької, болгарської та новогрецької мов.

Згідно з наказом Міносвіти департаментам загальної середньої та вищої освіти спільно з Інститутом модернізації змісту освіти вже до 1 березня цього року необхідно забезпечити розроблення зазначених програм ЗНО. З цією метою затверджено склад робочих груп, які мають забезпечити розроблення програм для проведення ЗНО з зазначених предметів.

До 5 березня проекти програм мають бути розміщені на сайті МОН для їх громадського обговорення. За наслідками обговорення вони будуть доопрацьовані з урахуванням висловлених зауважень громадськості.

Освіта.ua
30.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Треба повернути ПРАВОЗНАВСТВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир
які предмети потрібно здавати на логістику і якій профільний передмет базовий чи поглиблений
Світлана
Обов’язково треба повернути всесвітню історію та правознавство! Чи довго діти в юридичні вузи будуть здавати математику чи англійську? Чи нам не потрібні зайві скандали, коли абітурієнти находячи в тестах з правознавства помилки подають позови до суду?
Андрій
Сьогодні однією з найбільш популярних спеціальностей є програмування та комп’ютерні науки. Чому нема тестів з інформатики. Дитина, яка прекрасно знає інформатику мусить здавати фізику. При цьому перевагу у балах має не той, хто краще знає інформатику, а той, хто вивчив фізику. А фізика на програмуванні є одним з найменш використовуваних предметів.
Regina
Для Андрій: Тести з інофрматики повинні складати спеціалісти. А де їх набратися? Судячи з вивертів нашого МОН, логіка й математика у них не в пошані.
Андрей Виноходов
Для Андрій: Шановний, а Ви бачили нинішню программу з інформатики? Де там програмування? Суцільне кнопкодавство імені Майкрософт.
Коментувати
українка
й іврит :)))))) погоджуюсь з Аліком? Зачем?:((((((((((((((((((((
Alick
Один вопрос-зачем???Если польский и венгерский ещё имеет смысл,всё таки в том же Закарпатье живёт достаточно много венгров.То вот на кой ляд нужен тот же цыганский и молдаванский?А про новогреческий вообще улыбнуло))))Кто будет сдавать эти тесты?Я не понимаю,неужели уже придумали,как даже на разработке эновых программ деньги отмывать?
Іван
Для Alick: Точно. Но вот получается интересная ситуация. ВНО по всемирной истории и мировой литературе отменили, мол, слишком мало учебных заведений ставили их доп. предметом для ВНО. Теперь вопрос: зачем тогда ставить польский, венгерский, цыганский, молдаванский, новогреческий языки? Где логика? Разве много университетов их поставят? Сомневаюсь. Да и к тому же кем хотят быть больше человек: историками и литераторами или специалистами по цыганскому языку? Глупо.
Regina
Для Alick: Згодна:) Додали б ще суахілі. За рівнем життя ми якраз наблизилися до носіїв цієї мови:)
Коментувати