Уряд надав 3,5 млрд на розвиток опорних шкіл

Планується, що реалізація урядової програми сприятиме розвитку опорних шкіл країни

Уряд надав 3,5 млрд на розвиток опорних шкіл

Уряд надав субвенцію у 3,5 млрд грн для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». Планується, що реалізація програми сприятиме розвитку опорних та великих шкіл.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, урядова програма і кошти, виділені на неї, допоможуть школам стати більш безпечними і комфортними для учнів та їхніх батьків, вчителів та адміністрацій шкіл.

«Ремонт або завершення будівництва, закупівля обладнання та створення навчальних кабінетів, оновлення інтер’єрів у шкільних приміщеннях – ось можливості, які надає ця субвенція школам. Цього року вона складає 3,5 млрд грн, і ми ставимо собі завдання щороку збільшувати її обсяг», – зазначила міністр.

У Міністерстві освіти повідомляють, що на фінансування проектів у рамках реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» зможуть претендувати будь-які опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів.

Спроможна школа: як отримати субвенцію держави

Освіта.ua
12.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Сучасні засоби для опорних шкіл доступні до замовлення на цьому сайті: https://odo.com.ua/catalog/shkola/
вчитель
І знову сільські школи, в яких більше 200 добрих, розумних учнів з прекрасним професійним педагогічним колективом залишаються без підртимки та оновлення матеріально-технічної бази. Вельмошановні керівники МОН. Напишіть для них програми, виконання яких не потребує використання мультимедійної техніки та інтернету, оснащених кабінетів природничо-математичного циклу. Уберіть із програми обовязкове виконання практичних і лабораторних робіт тощо. З повагою, вчитель з 44 річним стажем.
Пророк
Для вчитель: Что ж за наивность! В стране полным ходом идёт закрытие сельских школ! Понятно,что в СМИ это особо не афишируют. Профсоюзы молчат. Не будет никаких программ! Будет ровное поле на месте сельских школ. А земля- на продажу.
Коментувати
Вчитель
У мене 2 вищі освіти, одна з яких - пед. Але я ніяк не втямлю суті опорних шкіл, де "собака зарита"? Не можна всіх дітей з усього району звезти до однієї школи, бо так дешевше владі. Маю досвід роботи у малокомплектній школі, у звичайній сільській і міській, та, що зараз опорна. Висновок один: задурювання народу. налаштування суспільства проти вчителів і школи, маніпулювання для знищення освіти. Українці споконвічно були освіченою культурною нацією і, завдяки цьому, ми завжди були одним гідним, сильним народом. Нас хочуть перетворити на стадо, яке рухається за течією, гризучись всередині до крові. І не за власне місце, а щоб іншому не дісталося. Прикро за нас, панове/друзі/товариші/куми/свати/просто люди.
нарешті
Це вже слова адекватних людей "У Міністерстві освіти повідомляють, що на фінансування проектів у рамках реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» зможуть претендувати будь-які опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів." Що ви як малі діти забивайте людям голову гаслами "опорна школа". Школи де 230 учнів здають ЗНО на середній бал 147 балів, а "опорні" 120, інколи менше. Опорні школи це ціле нічого, котре вигадали Порошенки, Яценюки, Гриневичі. З усієї кількості можливо 20% цих шкіл дійсно можна називати опорними по рівню матеріального забезпечення. Решта формально носять назву, але цій назві не відповідають по більшості критеріїв. Не дуріть самі себе. Якраз звичайні школи дають результат роботи. І на них тримається освіта. Влада повинна підтримувати усі школи.