На розвиток шкіл держава виділить 7,5 млрд

За словами міністра освіти, кожного року субвенція на розвиток шкіл має зростати

На розвиток шкіл держава виділить 7,5 млрд

Місцеві органи самоврядування у 2020 році отримають з держбюджету 7,5 млрд грн для розвитку освітньої інфраструктури. Про це сказала міністр освіти Ганна Новосад під час відвідання Сумщини.

За її словами, ця сума майже вдвічі перевищує субвенцію минулого року.

«Це майже удвічі більше ніж минулоріч. Для нас дуже важливо, що ми змогли продовжити тенденцію до збільшення фінансування освіти. Цього року ми вперше запланували цільову субвенцію для розвитку опорних шкіл – 3,5 млрд грн. Наше завдання – щоб кожного року ця субвенція тільки зростала і ми могли робити більше для покращення якості освіти дітей у сільській місцевості», – зазначила міністр.

Освіта.ua
11.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Скадовський р-н всі школи 30% за престижність. Все залежить від позиції засновника
Яна
Все залежить від керівнуа закладц, адже саме він пише наказ пр призначеення % престижності!
Сергій
Чернігівщина, смт Холми. У нас ігнорують обіцянками Міністерки! Маємо 10% надбавки за престижність, хоча наприкінці року субвенція не була використана повністю.
Учитель
Полтавська область. Миргород. Отримали заробітну плату за січень 2020 і знову маємо надбавку за престижність 5%, як і у попередні роки. Але ж існує обіцянка міністра http://osvita.ua/school/66563/. Не розумію, кому ми вже маємо вірити? Якщо вже і міністр говорить неправду, ну це вже, вибачте, ні в які ворота.
Тетяна
Для Учитель: У м. Миргород всі педагогічні працівники отримують надбавку за престижність 20 %.
Коментувати