Учителі сповіщатимуть батьків про перехід дітей в укриття

Міністерство освіти розробило алгоритм дій учителів під час оголошення сигналу тривоги

Учителі сповіщатимуть батьків про перехід дітей в укриття

Учителі сповіщатимуть батьків про переміщення дітей до укриття при оголошенні сигналу тривоги.

Відповідна норма передбачена алгоритмом дій вчителів у разі увімкнення сигналів тривоги, що розроблений Міністерством освіти і науки на основі рекомендацій ДСНС.

Також алгоритмом дій вчителя під час тривоги передбачено необхідність організації пересування дітей двома колонами в приміщенні класу та швидке залишення кабінету.

Для супроводу початкових класів можуть бути залученні помічники.

Учні, які знаходяться на подвір'ї закладу, під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до найближчого укриття.

У середині захисної споруди відповідальні особи повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця.

Під час перебування в захисній споруді вчителі та вiдповiдальнi особи здійснюватимуть необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.

Після завершення небезпеки та оголошення про відбій тривоги вчителі та відповідальні особи слідкуватимуть за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.

Освіта.ua
01.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Будівельник
Ні в Миколаєві, ні в Харкові чи Дніпрі ніхто не буде навчатись офлаін!! Не спекулюйте!!! Але є безпечні регіони , де треба навчатись вживу. Хто найбільше верещить проти- студенти і викладачі, які за кордоном, живуть за чужі гроші… Немає питань до біженців із Донбаса чи Херсону, але що там роблять кияни, західняки , закарпатці?? Патріоти хренові!?! Не хочете вчитись - ідіть в академвідпустку, звільняйтесь , жуйте подаяння від союзників. Нам треба відбудовувати Україну, готувати кадри , не втратити школярів!!!
Юля
Для Будівельник: Ти головою своєю тупою думаєш? А про Вінницю забув? Чи тіпа раз прилетіло, то людям не страшно. Я сьогодні виїжджала у справах. Так от сирена спрацювала ще до 8.00 транспорт зупинився. І добирайся як хочеш... А що говорити про дітей які добираються в школу автобусами, (якими ціле літо возили солдатів)? Я, як здравомисляча людина дитину в школу не пускатиму
Коментувати
Taja
Допоможіть студентам і школярам. Ось дві петиції на рахунок дистанційно навчання. Я взагалі в шоці, тут в університет виганяють, хоча пару днів назад прилетіло в Миколаєві в 2 університети, а про школи взагалі мовчу там більше цифри.... https://petition.president.gov.ua/petition/153570 https://petition.president.gov.ua/petition/152408
Перший
Оце важливе рішення прийняли!!! Все міністерство над ним працювало! Ще попрацюють місяць і напишуть інструкцію переходу в укриття. А логіка в чому? Усі батьки мають систему оповіщення про повітряну тривогу. Якщо тривога - то діти перейшли в укриття. За що люди тільки зарплату з бюджету отримують?..
Alla Milinevska
Здається усі забули, що росія влаштувала в Беслані. Варто погуглити. І думати головою , перш ніж вести дітей в школу під час війни
Валя
Для Alla Milinevska: Як погода уВаршаві, чи ви в Лондоні?
Коментувати
Таня
Відправити нашу владу на психіатричну експертизу.Те що вони рекомендують здоровому глузду не підлягає.Таке враження , що це пишуть марсіани, або неадеквати.Так ризикувати нашим найціннішим- дітьми, можуть тільки божевільні.А з думкою вчителів ніхто не рахується.Не подобається то розраховуйся( така відповідь нашого керівництва).В Івано -Франківській області вчителям виплачують 2/3 заробітної плати, та ще й нав’язали обов’язковий медичний огляд (570 грн) за свій рахунок.Вчитель це тепер ніхто.
Andrew Brown
Так, звісно ж, вчитель сповіщатиме батьків кожного учня, до того ж шляхом здійснення персонального дзвінка. А в укритті вчитель неодмінно завершить урок, проведе опитування, зробить демонстрації, а потім про все це також сповістить батьків кожного учня. Простіть за іронію, але автори цього алгоритму дій вочевидь дебіли...
Клара
Для Andrew Brown: ні, Andrew! Дебіли не вони , а вчителі! Тому що як і в радянські часи бояться відкрити свої роти і послати директора з такими вимогами. 21століття, а совок і занижена самооцінка кожної училки досі є, сказали б що ідіть і самі працюйте в таких умовах , а ми - ні!!!! Чому вони мовчать? Бо саме вони дебілки. І щиро перепрошую що називаю так вчителів. І не потрібно ліпити відмазки типу а де ж працювати? Як гроші заробляти? Школи і на сьогодні неукоплектовані. А то одні за кордоном сраки зі стільчика не піднімуть у теплі і добрі і гроші на дорогу не витрачають , а ті непатріотки які в Україні залишились мусять бігати, і гроші на дорогу витрачати і не знають чи повернуться додому. І дебіли точно не міносвіти, воно - працює, а от школи? Підуть усі , хто буде вчити?
Не вакцинований, здоровя важливіше
Для Клара: Я щиро вдячний, за все те, що ви написала. Приклад вакцинація. Спостерігалася така картина. У пункті вакцинації вчителька, руки тремтять, сльози течуть підписати не може папірця, в якому берена себе відповідальність за наслідки вакцинації. Таки важко, але підписала. Люди, які робили щеплення питають навіщо прийшла, якщо не хочеш. Тут почалася істерика, сильний плач і відповідь: "А чим дітей кормити, якщо звільнять." Оце наша держава в усій красі. А вчитель ніколи не був у нас людиною.
Коментувати
Батько
НЕ дай Бог почнеться обстріл, уявляєте що буде? Паніка, страх, крики, тиснява і т.п. Як вчителі прослідкують за усіма дітьми? Якщо тривога затягнеться? Діти сидітимуть у вологих підвалах у яких нема туалетів, лише відра. Сморід. А взимку - холодно, простуди почнуться. Діти почнуть хворіти...У якій школі є дійсно бомбосховища? Таких на Україну набереться кілька десятків- не більше. А підвали непристосовані - це пастка, жива домовина....Я, як батько, категорично проти очного навчання. Хто хоче вчитися, той і по онлайн вчитиметься, а хто не хоче, то нічого йому не допоможе.
Для Батько:
Для Батько: А хто ж це Батькові мінуса намалював, часом не сєпар, не дебіл?
Taja
Для Батько: Допоможіть студентам і школярам. Ось дві петиції на рахунок дистанційно навчання. Я взагалі в шоці, тут в університет виганяють, хоча пару днів назад прилетіло в Миколаєві в 2 університети, а про школи взагалі мовчу там більше цифри.... https://petition.president.gov.ua/petition/153570 https://petition.president.gov.ua/petition/152408
Армстронг
Написав ледачий вчитель з мокрими штаньми .. На фронт іди, там сухо і тепло, навіть жарко!
Коментувати
Марія
До теми : чи допускати дітей до навчання з 1 вересня. Текст взято у вчителя, нажаль, ім’я та прізвище не знаю. А от вам приблизний шкільний день. Хлопчик М. вийшов з дому о 7.50. Сів у тролейбус. О 8.05 повітряна тривога - всіх з тролейбуса витрусити, чоловік так 100 і шукайте бордюри й стінки???? Сховки знайшли (припустимо????), телефони у всіх дзинь-дзинь. Вже 10 хв сидять, 25, 48… Ось так дві годинки перечекали (і дощ з мокрим снігом теж????), тепер можна і до школи добратися… на третій урок як раз… Хух, вже в школі! А тим часом о 8.05 в школі шум, гам… «Стаємо в шеренги, швидко пересуваємось!», не штовхаємо і не топчимо однокласників… Добралися до сховища, але вхід один… Вже 25 хв тривоги, а діти ще не в середині. Один урок сидять. Вже телефони не дзилинчать, діти спілкуються між собою, просять пити, їсти. Вчителі організовують похід на відро… У підвалі всього чоловік 500, бо не всім учням треба на транспорті під’їжджати - встигли до 8.05 прийти???? Нарешті можна вийти???? Розходяться якось по класах. Перекличка. Дві третини класів ще не дійшли до школи. Ось як раз наш хлопчик М. вже добрався. Ура, половину уроків відбули! Чи вдасться ще 3 провести????? А ще потім додому якось добратися… Це все за умови, що ракета таки на накрила... P.S. Це для роздумів всім причетним до ідеї про офлайн навчання. І це лише один можливий день або ж досить позитивний сценарій без поганих наслідків…
Keris
Для Марія: Допоможіть студентам і школярам. Ось дві петиції на рахунок дистанційно навчання. Я взагалі в шоці, тут в університет виганяють, хоча пару днів назад прилетіло в Миколаєві в 2 університети, а про школи взагалі мовчу там більше цифри.... https://petition.president.gov.ua/petition/153570 https://petition.president.gov.ua/petition/152408
Коментувати
Инна
Перепрошую, а батьки живуть не в одному місті з дитиною? Лунає сирена - всі йдуть ло укриття. Діти в тому числі. Що це за укриття і скільки забирає часу туди дістатись це тема інша....
Роман
Для Инна: «Що це за укриття і скільки забирає часу туди дістатись це тема інша....» - от і вони так думали, коли писали цю маячню сивого мерина...
Коментувати
За-раза
Ну як завжди... вчитель - це цап-відбувайло. Всюди встигає і всім винен.
Inna
В міністерстві сидять некомпетентні, недалекоглядні люди, яких в разі , не дай Бог, загибелі дітей всіх треба пересадити у в’язниці на пожиттєве з конфіскацією майна
Тіна
Для Inna: Чому ж люди з Міністерства? Адже всю відповідальність покладено на керівника закладу освіти. Тому саме керівники "крайні" будуть.
Коментувати
Віка
І що мені? Мати 150 номерів в телефоні? Отямтеся!!! Коли буде вчитель дивитися за дітьми якщо буде на зв’язку? А якщо клас 30 учнів???....
Роман
Для Віка: Ну у Вас же принаймні три голови і шість рук! То дві голови і чотири руки хай за дітьми дивляться, а решта будуть батькам телефонувати... Сарказм, звичайно.
Коментувати
399
Міністерство освіти розробило алгоритм дій учителів під час оголошення сигналу тривоги, який доводить, що у працівників міністерства мозок відсутній абсолютно і їм пора "на покой".
Ірина Мудра
Для 399: Закон передбачає, що вчителю мають надати безпечні умови праці. Шановні подаємо у відповідні органи, у випадку насилля над вчителями.
Коментувати
unforgiven 2
Спочатку дресирували масками і зеленими сертифікатами. Тепер дресирують повітряними тривогами. Ви розумієте, що це кінець цивілізації, відверта диктатура і знущання із людей!
Вчитель
Я вчитель!!! - в приміщені нашої школи звязку немає! Для того щоб зловити сигнал - потрібно вилізти у вікно!
Бийло
Цікаво,а як учитель умудриться повідомити батьків і одночасно створювати комфортні умови учням?
1111
А ще, моя думка така - кожна школа, яка планує навчатись очно, має виставити у відкритому доступі акт обстеження підвалу службами МНС. Тоді б батьки побачили цікаві речі) В більшості випадків там написано - ’не пригодний’ або ’частково пригодний’ з дописом ’на відповідальність директора школи’.
1111
’Косфортні умови’? Більшість тих ’сховищ’ зроблені для галочки і із шаленим тиском на директорів, щоб ті підписали потрібний адміністрації отг папірець, щоб вони могли відчитатись, які вони класні і як гарно все зробили. Хоча по факту, максимум, що зроблено - це побілено підвал і принесені старі стільці для сидіння. Вересень - жаркий місцяь. Дитина набігається, зайде у холодний підвал, де купа людей і зовсім нема вентиляції (в більшості підвалів). Питання - через скільки тривог ми матимемо півшколи хворих дітей?
Цирковий кінь
Наша проблема у тому що ті хто приймає якісь закони самі їх ніколи не виконують. Тому і приймають усіляку дурню яка нагадує цирк, де тварин вчать робити уілякі красиві але непотрібні трюки. От забіг вчитель із дітьми у бомбосховище а там немає інтернету і телефон не ловить. І що йому під час бомбардування виходити з укриття щоб повідомити батьків які теж сидять в укритті без інтернету і зв’язку. Чи спочатку всіх батьків обзвонити а потім бігти з дітьми в укриття якщо до того часу їм ще не прилетіло прки вчитель батьків обзвонював.
Nataliya Nataliya
Для Цирковий кінь: логіка вказує що із сховища до кожного з батьків учнів потрібно протягнути дротовий телефон зразка фронтового телефону з 0-лінії зіткнення часів 1 світової війни. А ще підготувати дитину до школи так як показано у одному з відео з тіктоку, обов’язково усе купити можна і по 2 штуки кожного пункту
Коментувати
Галина
Потрібно ,щоб батьки, не зважали, на ці їхні тупі рекомендації, і не пускали дітей до школи.Бо таке складається враження, що вони навмисне, хочуть знищити наших дітей.А відповідати ,за це ніхто не буде,просто скажуть нещасний випадок.Тому прошу батьки,будьте свідомими.Крам вас,за ваших дітей ніхто переживати не буде.
Андрій
Для Галина: та ні, відповідати буде адміністрація школи та керівники. У інформації про це прямо написано. Стільки ж відповідальності.
Nataliya Nataliya
Хочу побачити як будуть відповідати, але в жодному разі не хочу щоб постраждали діти і вчителі з техперсоналом
Коментувати