Директорам шкіл нагадали про безпечне середовище

Засновники та керівники шкіл мають створити безпечне освітнє середовище у школах

Директорам шкіл нагадали про безпечне середовище

Засновники та керівники шкіл мають створити безпечне освітнє середовище у закладах освіти в умовах воєнного стану.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби якості освіти.

У Держслужбі наголосили, що у першу чергу засновникам і керівникам шкіл потрібно забезпечити облаштування укриття й запасних виходів та здійснити превентивні заходи щодо мінної безпеки. Зокрема, провести інформування учнів шляхом проведення спільних заходів із залученням фахівців ДСНС.

Також керівникам закладів освіти доцільно розробити шляхи евакуації учасників освітнього процесу, зокрема й до найближчого укриття, якщо таке не обладнане у школі та алгоритм дій працівників та учнів під час евакуації.

Окрім того, у школах мають бути проведені тренування учнів та працівників щодо правил поводження під час повітряних тривог, евакуації, перебування у сховищі або укритті.

Освіта.ua
27.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Де в Україні зараз безпечне середовище? В психлікарні місце для тих, хто хоче ризикувати життям дітей!
Игорь
Лучше бы электронные дневники и журналы, наконец, ввели, чем деньги на бесполезные в условиях ракетных обстрелов "укрытия" и комиссии на их инспекции тратить
Сергей Лепетухин
МОН ніяк не може заспокоїтись з цим очним навчанням, але все це лише рекомендації, по факту МОН на себе не бере жодної відповідальності. Місцеві влади теж кажуть відкритим текстом, що вона до останнього процесу жодного відношення не має, тому вирішення питання укриттів, це питання самого навчального закладу та батьків. А батьки здають гроші і самі риють могили для своїх дітей, я кажу про школу в якій вчиться моя дитина. Батьків навіть не цікавить що той підвал вони риють незаконно, я мовчу про те що будівля над тим підвалом аварійна, що той підвал сирий, холодний, нічич не оснащений знідно з нормами. Вони з радістю відправлять дитину до школи, бо вдома на онлайн навчанні вона не вчиться, і нікого з цих батьків навіть не цікавить що будівля може скластися як карткова, що діти будуть постійно хворіти від тої сирості. Головне щоб вона була у школі, інакше виросте дурною. А і справді мертва дитина, краща за дурну
гість
Чому сьогодні директори обстріляних шкіл Миколаєва не створили безпечне середовище і як їх будуть за це карати ?!!
1
Для гість: Думаю,з паспортами безпеки у них все добре,підвали оглянула комісія,підписи поставили,тому винен путін)
Татьяна
Для 1: путин таки виноват...
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Перекладаючи на доступну мову ДСЯО - рекомендує Директорам шкіл закупити системи ППО для захисту шкіл від ракетних ударів? Ну, взамін директори шкіл можуть нагадати ДСЯО , що існує галоперідол і їм потрібно не ігнорувати такий припарат!
Батьки -Чернівці
У нас теж між іншим йдуть балачки про зміцнення укриття. Але нам це дорожче обійдеться. У нас в школі не має коридору чи підвалу розташованого таким чином щоб кімната була захищена двома стінами. Тобто з однієї сторони нам треба ще одну стіну. І напевно її добудуть. Безпосередньо в класі біля тієї яка вже є. Далі як писали нище. Міцні металеві опори, причому навіть по центру кімнати і ще одна стеля. Але вже металева стеля. Не обов’язково суцільна. Але десь через 30 см треба арматуру кинути. Що бетонна плита мала міцну опору. Школи треба готувати до прямого попадання ракети! Особливо міські і сільські великі школи. І не інакше. Якщо таки це станеться, 2 і перший поверх знищить повністю. А стеля підвалу за рахунок металевих опор і ще одної стелі точно не засипе дітей.
Ол
Для Батьки -Чернівці: Ви взагалі хоч раз бачили наслідки попадання ракети в будівлю?Та з вашої школи там взагалі мало що залишиться,яка ще одна стіна?))))
Коментувати
Маргарита
Куди не глянь - всі тільки й роблять, що вказують директорам, що вони мають робити. Ось ще одна інституція обізвалась - Державна служба якості освіти, довго мовчали і врешті розродились вказівками. Тільки всі мовчать про те, а де директорам брати гроші на облаштування укриттів? Бо ніхто не дає ні копійки, роздають лише дуже щедро вказівки і рекомендації. Як ви вже всі набридли, дармоїди і зашморги на шиї освіти!
гість
Керівники шкіл відбиватимуть ракети? МОН рекомендує, бо їх діти в цих підвалах - тимчасових укриттях не сидітимуть ! До речі, повертається,ковід. Скільки л.дей на квадратний метр буде у підвалі ? До кінця війни тільки дистанційне !
Батьки
Спочатку здавали 50 грн. На облаштування сховища. Трохи пізніше зробили збори і вирішили зміцнити сховище бо стеля, то плити, а в середині плит пустота. Це ще по 200 грн. з кожного. Як всі розуміють залізо не таке дешевше. Одним словом в середині коридору має бути металева клітка. До вересня думаємо що впораємося. Тепер питання. Хто дає гарантію на очне навчання у разі погіршення епідеміологічної ситуації?
Марія
Для Батьки: Ви самі собі риєте могилу, і своїм дітям особливо. Невже батьки такі дурні, що не розуміють, що їх дітей просто хочуть знищити.
Коментувати