Батьків залучать до алгоритму дій у надзвичайній ситуації

Школам необхідно напрацювати алгоритм роботи з батьками у разі надзвичайних ситуацій

Батьків залучать до алгоритму дій у надзвичайній ситуації

Державна служба якості освіти звертає увагу керівників шкіл на необхідності напрацювання алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться у рекомендаціях Держслужби щодо організації безпечного освітнього середовища у закладах освіти.

«Звертаємо увагу на напрацюванні алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій, дій школи за таких умов, зокрема проведення евакуації, комунікації з учасниками освітнього процесу, вмісту дитячого наплічника тощо», – йдеться у рекомендаціях служби.

Також керівникам шкіл потрібно бути готовими за необхідності змінювати форми організації освітнього процесу та форми здобуття освіти.

«Досвід та практики попередніх років показали, що школи готові швидко переходити на онлайн-навчання. Тож варто продовжувати працювати в електронних журналах та з платформами, де розміщені навчальні матеріали», – зазначили у Державній службі якості освіти.

Освіта.ua
27.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Прочитала алгоритм дій. Якби ті, хто його склав прийшли працювати у школу. Показали, як вивести дітей двома колонами через тісні двері, як провести швидко коридором, в якому так само двома колонами рухаються учні з сусідніх класів. Як перед цим швидко написати батькам у групу, що ми йдемо в укриття. Якщо перерва, то десь знайти Вову, Сашу, Машу, які пішли в туалет, бібліотеку, буфет. А неслухняний Паша побіг у магазин за рогом, бо він так вирішив.А якщо мій клас на третьому поверсі у одному крилі школи, а я на уроці з іншими дітьми і зовсім не поруч. Що писати батькам? А найголовніше - КУДИ вести дітей?
1
У Китаї знову великий спалах коронавірусу.У Чехії китайці,які працювали на заводі при поверненні додому всі повинні були пройти тести на ковід у Празі.Європа готується до нової хвилі.В поліклінікх України знову черги на бустерне щеплення в поліклініках.А у нас очне навчання в тісних підвалах.
Віконт
Ідіотизм від МОН продовжується! Дно вже пробили і стукають вже знизу походу!