Середня зарплата київського вчителя більше 20 тисяч, – КМДА

У 2021 році майже 40% бюджету столиці додано до державної субвенції на зарплату

Середня зарплата київського вчителя більше 20 тисяч, – КМДА

Середній розмір зарплати шкільного вчителя у Києві складає 20 200 грн.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час проведення засідання колегії столичного Департаменту освіти і науки.

За його словами, у 2021 році майже 40% з місцевого бюджету столиці додано до державної субвенції на заробітну плату педагогічним працівникам.

Він також зазначив, що працівникам освітньої галузі щорічно виплачується муніципальна надбавка за рахунок коштів бюджету міста.

«Крім того, вже четвертий рік працівники шкіл отримують премію до Нового року. Як результат, середній розмір зарплати вчителя школи у Києві складає 20,2 тис. грн. Це на 30-35% більше, ніж зарплатня вчителів на решті території України. Загалом у 2021 році з міського бюджету на муніципальну надбавку та премію для освітян спрямовано понад 1,5 млрд грн», – заявив Мондриївський.

Окрім того чиновник наголосив, що четвертий рік поспіль Київ виділяє з міського бюджету безпрецедентну суму на Нову українську школу.

«Таких інвестицій в освіту не вкладає жоден регіон України. За останні чотири роки на реалізацію освітньої реформи НУШ на рівні початкової школи місто додало коштів у 6,5 рази більше, ніж передбачено умовами співфінансування, а загалом виділено майже 900 млн грн. Це дозволило обладнати, відповідно до всіх стандартів НУШ, 4 300 навчальних кабінетів та робочі місця учня і вчителя», – підкреслив заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Освіта.ua
22.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Похвала Глупости
Почему бы не пользоваться глупостью, если сами чудики позволяют? Спросишь сирых "Твоя жизнь улучшилась за последние годы и в чём это измеряется?", а в ответ абстрактна чушь шавок в физических и духовных намордниках.
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
Запросто 20 000. Если сложить зарплаты РУО + проверяющих + институтов НУШ МОН, Напну да их стотысячные премии и бедного учителя нищую зарплату - 20 000 и выйдет. В Днепровсом районе Киева платят не полностью городскую доплату учителям - кому эта денежка в карман?
Людмила
Ага, 20 тисяч. Тільки забули сказати, що це заробітна плата вчителя вищої категорії зі званням, класним керівництвом, стажем понад 30 років та ще й з навантаженням 30 годин + заміни. То "грязними" і буде 20. Цікаво, якщо така зарплата, то чому у кожній школі є вакансії? Де математики, фізики, інформатики..., яких катастрофічно не вистачає в кожній школі?
123
Для Людмила: Але ж правда, не дуже обдурили. Це як ющик і яник, які пообіцяли підвищити пенсії та зарплати - аж на 5-25 копійок. Чисто семантично можна зарахувати і збільшення на нуль чи навіть рост на мінус 500 грн.
Коментувати
Групповой нарциссизм
Видимо, существует некая СКАЗОЧНАЯ или альтернативная Украина, где всё прекрасно и все счастливы, зарплаты от 4 тысяч евро и пенсии от 1700 долларов, множество льгот и субсидий, не говоря о перспективах. Но немного жаль, что только в головах индивидуумов под средствами с розовыми пони, единорожками и перламутровыми феечками.
побоку
Может поэтому нарко-активисты бултыхаются между средними и тяжёлыми веществами?
de`Fact
Для побоку: Предлагаете для всеобщего рая приобщать плебеев к герычу? Первая доза бесплатно, а дальше - "ковиды".
123
Для de`Fact: Тобто, "бустери"? Цікава за/думка.
Коментувати
Вчитель
КМДА має кошти, але заслуги МОНУ тут немає. На теренах всієї України вчитель є найменш оплачуваним працівником із вищою освітою. Тому в педвузах зараз навчається колишній середнячок, якому більше нікуди податись, а всі, хто вище середнього туди не поспішають.
Ось так
Звісно, що брехня! Та й міністр не справжній, бо від освіти дуже далекий, та й плагіатор ще той! Але за гроші можна все.
Тычер
Вроде бы взрослые люди, вы хоть понимаете, что рекламодатели словно зазывалы выставили несколько ЛУЧШИХ от 1,5 ставки со всеми надбавками и совмещениями как массу рядовых и обычных? Даже если физически столько потянете, не факт, что вам разрешат на своих условиях.
Ш
Для Тычер: Та куди їм второпати, що тисячі кровожерливих п’явок лише на папері займають дорадчі посади та працюють аж пару хвилин в соціальних мережах за 100-600 тисяч у місяць та конверти. І не дивно, ще такі гордоноподібні яйценюхи не цураються ніби ворогів і їх (поки) не чіпають за незадекларовані або не підтвердженні величезні статки та маєтки. І таке диво дивне діється не лише в Україні.
Коментувати
Юлія
Брехня, аж гибко читати, такий мізер... А про премії взагалі мовчу навіть якщо дадуть то поки дійде до вчителя переполовинять вище сидячі.... А в Дніпровському районі можуть взагалі не дати, хоча всім районах міста Київа дали в серпні(((( дурять
Кузяка
Бессовестнo врут, дармоеды!
Бездоговірний платіж
Для Юлія: Я працював у Дніпровському - швиденько утік. Бо там обкрадають учителів страшно. Мало того що преміїї копійчасті коли в інших районах нормальні, так там ще видають 30% міської доплати не від зарплати а від ставки. На кожному учителю крадуть 2-3 тисячі щомісяця. Тікайте з Дніпровського там одні ворюги в начальстві
Коментувати
Середнясередина
На одного професора 100 дурнів, а у середньому всі достатньо розумні.
Кирил Лірик
Для Середнясередина: У жовтні прийшла нова аспірантка і отримує від 26 тисяч чистими, але причина на в тому, що вона родичка проректора. Звісно! Добре хоч трохи готувати вміє.
Коментувати
Борис
2 роки тому у вчителя ліцею з загрузкою 30 уроків в тиждень, стажем 15 років приблизно 12-14 000
Трас
В Києві 20, в селі 6, от і маємо середню 13. А якщо ще з’явиться універ президента з 4000 баксів, так і взагалі заживем...
Бездоговірний платіж
Для Трас: Де там ті 20 000? Може у директорів та районо. Приберіть локшину з вух
Коментувати
Провинциал
Скажите,а " муниципальная добавка"- это сколько процентов к ставке?
Местный
Педагоги с Киева, это реальная цифра?
Киев
Для Местный: нет!
Oljews
Для Местный: знову клоунівський ЖАРТ! Ха-ха!
Київ(ка)
Звісно, що то брехня.
Коментувати