З 1 грудня вчителям підвищать зарплати

З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення зарплати освітян, які працюють у школах

З 1 грудня вчителям підвищать зарплати

З 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення заробітної плати освітян, які працюють у школах.

Цей етап підвищення заробітних плат передбачений Державним бюджетом на 2021 рік і складатиме 8,4%.

За інформацією Міністерства освіти і науки, відтепер середня розрахункова заробітна плата молодого вчителя без категорії та стажу роботи зміниться з 9 015 до 9 768 грн.

Учитель другої категорії отримає підвищення з 11 124 до 12 053 грн.

Розрахункова заробітна плата вчителя першої категорії зміниться з 11 912 до 12 906 грн.

Учителі вищої категорії отримають підвищення розрахункової зарплати з 12 698 до 13 759 грн.

Директори шкіл отримуватимуть до 17 057 грн.

Заробітні плати асистента вчителя зростуть до 11 200 грн, керівника гуртка до 12 053 грн, педагога-організатор І категорії до 11 317 грн.

У Міністерстві освіти нагадують, що це підвищення заробітних плат є другим за 2021 рік. З 1 січня 2021 року зарплати зросли на 20%.

Освіта.ua
30.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Дуже дивуюсь... То ж я (вчитель ІІ категорії з 6 роками стажу) отримую 12053??? Ого, де ж я їх діваю???
Бувалий
Середня температура по лікарні +36,6 Те саме про середню зарпату вчителів. А сказапи чесно, що ставка молодого спеціаліста чистими становить 5 000 грн,. Ставка директора школи Все решта доплати за престижність, стаж і т.д за перевірку зошитів - отримує лище частина вчителів . Через низьку оплату праці багато вчителів беруть години більше ставки бо на ставку складно вижити.
Татьяна
А когда же начнут повышать оклады воспитателям детских садов? Почему нигде ничего об этом не сообщается?
Вчитель
Брешіть- брешіть! Добрешетеся, вже так немає кому вчити, а в 2022 році ще більше будете мати вакансій у школі! А для педагогів—- усе змінить один всеукраїнський страйк!!!! Є мозги , а немає сміливості???
Хубз аль Султан
Для Вчитель: нема часу на страйк. Тре перевірити зошити, контрольні, самостійні, обдзвонити батьків, бо завтра хто не прийде з сіробуромалиновою стрічкою на сорочці на відзначення Дня білочки й зайчика - тому довічна ганьба, пройти чергові тести на комп’ютерну грамотність, дотримування здорового способу життя, а також кольоровий тест на психоемоційний стан - щоб адміністрація відзвітувала, що весь заклад у них комп’ютерно грамотний, не п’є і знає, що приходити в школу у червоних джинсах - то є гріх смертельний. Не забуваємо час, витрачений на стирення з Інтернету презентації до очередної педради-наради, обов’язково з цитатами Сухомлинського на форзаці: без них сучасний педагог - не педагог. Я нічого не забув? Короче, нема часу на страйк.
Коментувати
Юлія
Про зарплату медика, то ще вилами по воді писано. Я фельдшер з 20 річним стажем маю мінімалку і обслуговую 4 села на велосипеді. Точно знаю що в нашого цпмсд грошей на 13500 точно нема. Так що, або скоротять або на півставки
Андрій
Ці усі розрахунки без відрахувань ПФ 18%+1,5 % Військовий збір. Мабуть робиться для того, щоб налаштувати суспільство проти вчителів, у школах і так немає кому працювати. Немає вчителів - немає школи. Менше шкіл - вищі зарплати - політичні обіцянки виконані.
Сексот
Немає зарплати - нема й вчителів, нема вчителів - нема й школи, нема школи - нема й проблем.
Коментувати
Андрій
1 категорія: оклад 6667 + вислуга 20% + престиж 10% ( не у всіх) + ЄСВ 22% = 6667*(1+0,2+0,1+0,22)=10134 (без доплат за зошити, кабінет, класне керівництво і т.д. - не у всіх є) 11912-10134= ???
Вчитель
Шановні!Називайте речі своїми іменами!Не підвищать, зроблять перерахунок!Як, до речі, всім бюджетникам. Тому не потрібно акцентувати увагу на вчителях!
Андрій
Вчитель 1 категорії: оклад 6667+ вислуга 1037+ престиж 900 + комп’ютери 1000 + зошити 222 + класне керівництво 833 = 10659. Це без відрахувань. ( Не у всіх є зошити, комп’ютер, класне керівництво) Питання: де решта?
Гость
Я молодой учитель без категории зп составляет 5.170грн,где 9078 идущие с 1 января 2021 года непонятно.
Guest
Для Гость: не знаю,я молодой специалист, вот только пару недель назад стукнуло 3 года. Моя зарплата 9950 в месяц, у меня 25,5 часов + кл рук
Коментувати
Местный
"В Україні із 1 січня 2022 року зарплати лікарів становитимуть мінімум 20 тисяч гривень. З 1 січня 2022 року зарплати середнього медичного персоналу зростуть до 13 500 гривень" - врачи себя отстояли, а педагоги - загнанные рабы. Осталось дождаться, когда на законодательном уровне разрешать их избивать.
Лена
Для Местный: Скоро сами будем платить, чтоб в школу зайти.
Коментувати
Гість
Брехня! Не знаю в кого такі зарплати. Вища категорія, 18 років стажу, 20 годин навантаження - на руки 10 тисяч (аванс включено)
Гість
Для Гість: а де брехня? У статті ж зарплата вказана без вирахування податків, якраз 10 на руки у Вас і має виходити
Коментувати
просто думка
ЯКЩО ВЖЕ НА САЙТІ ЦЕЙ МАРАЗМ ПИШУТЬ, ТО КУДИ МИ ЙДЕМО. ВИВЧІТЬ ХОЧА Б АРИФМЕТИКУ, ЩОБ ВМІТИ РАХУВАТИ. А ТОДІ ПИШІТЬ . ПОЗОР ТАКІЙ ОСВІТІ, ЯКА ВЧИТЕЛЯ ТРИМАЄ ЗА ДУРНЯ.
В123
А где это такие зарплаты у учителей? У нас у приблизительно таких нет. Бессовестная ложь! А ведь родители этому верят. Этот сайт уже не первый раз представляет неправдивую информацию. Почитайте на официальном сайте - там совсем другие суммы
Світлана
Поговорили між собою і замовкли, медиків не влаштовувала зарплата-вони вийшли і вимагали, а на нас ніхто не зверне уваги, тому що ми тихенько мовчимо, значить все влаштовує!!!
Местный
Для Світлана: "В Україні із 1 січня 2022 року зарплати лікарів становитимуть мінімум 20 тисяч гривень. З 1 січня 2022 року зарплати середнього медичного персоналу зростуть до 13 500 гривень" - медики-молодцы! Жаль у педагогов так не получиться, ибо раб должен молчать.
Коментувати
Валентина
31 рік стаж, 1 категорія: аванс 2000, зарплатня 9 786 (на руки). Дякую
Валентина
Для Валентина: Забула: навантаження 25 годин
Коментувати
ПриНУШ
Вони шо там їб*нулись чи шо? Звідки такі зарплати? Ніколи таких не було. Як вже це дістало.
Середня розрахункова
А вы заметили интересный момент "середня розрахункова..." они же не пишут СТАВКУ)))) А то, что 12к можно получить за 2 ставки, так это мелочи. Хомячки схавают))) Просто ору в голосину
Економіст
Для Середня розрахункова: середню заробітну плату взагалі ніхто і ніколи не рахує на людину. Вона завжди рахується на СТАВКУ. Фінансисти беруть суму нарахованюї заробітної плати за КЕКВ 2111 і ділять на кількість фактично зайнятих штатних одиниць! Якщо вчителі цього не розуміють, то навіщо лізуть в те чого не розуміють. Вас же не вчать економісти як вчити дітей!
МинФин
Для Економіст: Если якобы квалифицированные специалисты действительно насчитали "средние" суммы зарплат учителей в Украине, что (мягко говоря) явно не соответствуют украинским реалиям, то побоку как оно считалось, потому что тенденции и заказы очевидны даже младшим школьникам. Так что не учите тому, чего сами не умеете, - обосновано сомневаться и спрашивать.
Середня розрахункова
Для экономиста: Вы немного глуповатый(ая). 1. Я не писал, что ср.зп расчитывают на человека. 2. Ср.зп не считается на ставку (ибо если так, то исходя из таблицы это значило бы, что у молодого педагога СТАВКА 9к, что бред, идите учите тарифные разряды). Ср.зп считается на всё начисленное бабло/колво народу с таким розрядом. Но в такой способ слишком много остается неучтённым, и он абсолюно не показателен. Ещё бы "экономисты" чему-то учить пытались. Сами бы выучились. И бредятину не писали. Ато зп вырастет на 900-1300 грн. А ничего, что +8.4% будут к ставке (4600 грн.). Экономисты в состоянии посчитать, сколько это будет плюсом? Я давно вижу ваш высеры на этом сайте. Вечно рвёте свой жёп. Я так подозреваю, что вы просто бот. Но даже для бота умом вы не блещите. Ну или специалис вы хреновый. Перечитайте еще раз, что написано в статье и в моем комменте, а потом тот бред, что вы написали.
Коментувати
Наталія
Цікаво, звідки такі цифри, якщо: Вчитель без категорії - 10 розряд - 5265 грн Вчитель "спеціаліст" - 11 розряд - 5699 грн Друга категорія - 12 розряд - 6133 грн Перша категорія - 13 розряд - 6567 грн Вища категорія - 14 розряд - 7001 грн І плюс 10% підвищення посадового окладу. Які 9000 без категорії і стажу? Не треба рахувати те, що могло б бути, але немає. Ганьба!!!!
Таня
Ого, яку я отримую зарплату. А з завтрішнього дня ще більше. Навіть і не уявляю, що буду робити з такою сумою