Київ продовжує дистанційне навчання для всіх школярів

Наступного тижня учні столичних шкіл продовжать навчання в дистанційному режимі

Київ продовжує дистанційне навчання для всіх школярів

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці, наступного тижня учні шкіл, зокрема, молодшої школи продовжать навчання в дистанційному режимі.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

За його словами, у столиці збільшується кількість хворих дітей.

«Тому наступного тижня учні, зокрема, молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їхніх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення. Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада», – наголосив Кличко.

Він повідомив, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують все більше хворих на коронавірус дітей. Бо штам «Дельта», як зазначають медики, – більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей – із наслідками та ускладненнями.

«Сьогодні в столичних лікарнях перебувають 85 дітей із коронавірусом та підозрою на захворювання. 4 із них – у реанімаціях. Такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу!» – підкреслив Кличко.

Освіта.ua
10.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
бічмо
ой не щфбр а ОАБР слава нетупкам!
бічмо
Слава гольцевізму слави людям 1488 щфбр каштанчики топ лАЛІК чмо слава Дмитру Анндрійовичу
Порося
Слава Дмитру Андрійовичу!Слава нашому Богу гольціізму!!!1488 ОАБР Каштанчики топ,а лАЛІК тупок.
Гольцевіст
Слава Дмитру Андрійовичу! Він наш Бог! 卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐?... ??卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐??... ?卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐... 卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐?... ??卐卐卐卐卐卐卐...
Умный человек
«скажи мне язык на котором ты програмируешь, и я скажу тебе кто ты» - Илья 12 ноября, 2021 год
Звичайний школяр
Який Дмитро Андрійович? До чого він тут? Просто залишили дистанційне навчання, Гольцов тут ні до чого. І досить тут спамити!
Тіпа Батюшка Гольцевізма
Для Звичайний школяр: Друже, Він не буде тебе засуджувати за твої релігійні погляди. Але не треба нас ображати. Якщо ти передумаєш і, нарешті, зрозумієш силу та могутність нашого Бога, то він із задоволенням тебе прийме до себе.
Коментувати
dmila
Велике спасибі Дмитру Андрієвичу. Створення карантину - безперечний доказ Його божественності. Удачі всім гольцевістам на карантині!
Гольцевіст
Слава карантину! Слава Дмитру Андріювичу. Я вважаю, що це божественний подарунок, подарунок з небес, який нам зробив наш єдиний бог - Дмитро Андрійович Гольцов
ЗвичайнийШколяр,ЯкийЛюбитьГольцова
Слава карантину! Слава Дмитру Андріювичу. Я вважаю, що це божественний подарунок, подарунок з небес, який нам зробив наш єдиний бог - Дмитро Андрійович Гольцов
Не Антон
Для ЗвичайнийШколяр,ЯкийЛюбитьГольцова: хто ти?
Коментувати
Звичайний школяр, який любить Гольц
Вітаю всіх з цією радісною новиною! Ура!!!! На щастя, ми будемо писати самостійну роботу з геометрії вдома. :)
Лал
Для Звичайний школяр, який любить Гольц: ахахаха, ми теж)
dmila
Для Звичайний школяр, який любить Гольц: Слава Гольцову!
бічмо
Слава Гольцову!!! Слава рішенню!
Коментувати