Більше половини шкіл працює дистанційно

Цього тижня за дистанційною формою навчання працюють понад 7 300 українських шкіл

Більше половини шкіл працює дистанційно

Цього тижня за дистанційною формою навчання працюють понад 7 300 шкіл, звичайне навчання відбувається у понад 5 300 шкіл, на канікулах перебуває майже тисяча українських шкіл.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, найбільше шкіл, що переведені на дистанційне навчання, на Одещині та Волині.

Водночас деякі школи, що потрапили до «червоної» зони, досягли максимального показника вакцинації серед педагогічних колективів і працюють у звичному режимі. Таких шкіл наразі майже 2 700.

Освіта.ua
08.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ана
Я навчаюся в коледжі ми також були на дистанційному 2 тиждня а тепер в самий пік хвороби ми ідемо на навчання 15 листопада
Наумчик Наталія
Как надоело это вранье! В Киеве все школы на дистанционно! Не зависимо от количества привитых учителей! И когда будем возвращаться в школы непонятно! Дети младшей школы уже одурели! На уроках уже невозможно держать дисциплину! Уровень образования катится в бездну! (((
село і люди
Дистанційне навчання не може себе виправдати у медичних закладах освіти. І не тільки медицина є решта спеціальності. Тобто має бути правильний підхід до вибору такої форми навчання. Якщо школа чи гуманітарні заклади або спеціальності, то можна переводити, там де ні там ні. Крайній варіант це змішане навчання. Коли лекції дистанційно, а практика у закладі освіти. Але і це при крайній необхідності.
Франківськ
Ми плавно переходимо до ситуації, коли дистанційне навчання стає нормою замість тимчасової необхідності. А це означає, що потрібно напрацьовувати шляхи вирішення наболілих проблем. Зокрема відвідування, кількість домашніх завдань, покращення інтернет покриття та ін. Батьки не проти дистанційни. Але ефективної дистанційки з синхронним режимом.
Катя
Для Франківськ: Батьки проти. Не всі діти можуть повноцінно сприймати інформацію дистанційно. Особливо початкова школа. Особливо коли двоє дітей початкової школи вдома, і мама викладач, яка працює також дистанційно. Це просто суцільний дурдом, а не навчання.
Коментувати
Анонім
Я вважаю, що дистанційне навчання має бути в 5-11 класах(для випускних особливо!) в такий для нас непростий час.Чому саме для випускних? Як показали результати ЗНО в 2020 і в цьому році у Львові учні набрали набагато більше балів, ніж при очному навчанню, за яким потрібно вчити уроки весь день і вчити те, що не є потрібним, а на дистанційному можна трохи більше поспати, є більше часу на підготовку й більше сил, непотрібно нікуди йти, та ще й скупчення немає, і повна тишина...Невже це погано для тих, хто дійсно хоче вчитись?Якщо дитина хоче вчитись онлайн, то нехай вчиться, очно - то очно, головне, щоб дитина була задоволена навчанням(не відпочинком!!!), а не батьки, яким лише віддати дитину в школу й не займатись нею...
Валентина
Для Анонім: Це правда. У нас дистанційка навчила розумних батьків і вони почали забирати дітей зі школи. Зараз онлайн урок не в новину, але хороші знання дає. А от для батьків, яким діти дома мішають, (вони бачать, що ті не вчаться, а раніше очі ж були в них закриті, вони цього не бачили) до цих пір дистанційка страшна, нема куди вигнати дитину.
Коментувати
Lena Velgan
Ми в " червоній" зоні. Працюємо очно. НЕ всі працівники мають "зелені" COVID- сертифікати. І нічого, що порушення. Головне, щоб батькам було зручно.
Батьки, Одеса
Якщо клас працює у Viber, якщо є Інтернет та смартфон, якщо учителі зацікавлені у дистанційному навчанні то від 5 класу навчанням можна охопити 99% учнів. Альтернативна Viber це Skype чи Telegram. Zoоm, Meet деякі смартфони не витягують. В цілому дистанційне навчання це очне навчання. Тільки воно вимагає дуже високої дисциплінованості та самостійності. В той самий час, порівняно з минулим роком, таких дисциплінованих стало більше. Минулого року у нашій гімназії уроки відвідували 50-60% учнів. Цього року 70-80% учнів. Решта зрідка включаються. Тільки дуже рідко. Вони ще на стадії еволюції. Якщо ми хочемо налагодити відвідування треба починати про все говорити про все відверто. Кожен класний керівник має створити у Google таблицю відвідування. І дозволити учителям її редагувати. А далі скинути цю таблицю батькам щоб вони її читали і знали правду. Вчителям переживати взагалі не має чого. Якщо на уроці навіть 5 учнів для вчителя його головне провести. Тобто відпрацювати зарплату.
!
Згідно закону "працівники відсторонюються від виконання зазначених ВИДІВ РОБІТ", а саме: "діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб". Тобто закон, на мою думку, не вимагає повної заборони всіх видів робіт без збереження зарплати, а тільки - заборону діяльності, що є небезпечною! А дистанційна надомна робота не є небезпечною, і це може бути запропоновано замість лохдауну всім бюджетникам, не тільки вчителям, як найкраща форма карантину на 14-21 день.
Им надо
Для !: использовать вакцину, которую они получили. Ведь вакцину дают под определённые обязательства. Да и думать самостоятельно наши ребята не умеют. Умели бы - вели бы себя не так. Да и эти двое - только ширма. Они не решают ничего. Они только исполнители. Решают игроки покрупнее, для которых люди - белые мышки.
Коментувати
Прості рішення
Згідно закону "працівники відсторонюються від виконання зазначених ВИДІВ РОБІТ", а саме: "діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб". Тобто закон, на мою думку, не вимагає повної заборони всіх видів робіт без збереження зарплати, а тільки - заборону діяльності, що є небезпечною! А дистанційна надомна робота не є небезпечною, і це може бути запропоновано замість лохдауну всім бюджетникам, не тільки вчителям, як найкраща форма карантину на 14-21 день.
Вчитель
Самый большой идиотизм власти в том, что невакцинированные по тем или иным причинам, работающие дистанционно, были отстранены, а замены нет и не будет.