Більшість областей переходить на дистанційне навчання

У Держслужбі якості освіти заявили, що більшість областей перейде на дистанційне навчання

Більшість областей переходить на дистанційне навчання

З 1 листопада дистанційне навчання буде впроваджено у закладах освіти більшості областей.

Про це повідомили у Державній службі якості освіти.

У Держслужбі нагадують, що форма організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти визначається з огляду на два чинники: рівень епідемічної небезпеки в області та наявність COVID-сертифікатів у працівників закладу освіти.

Зокрема, звичайний освітній процес у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки може відбуватися за наявності 80% працівників закладу, які мають COVID-сертифікати, у «червоному» рівні – за умови 100% вакцинованих працівників.

Водночас у Державній службі якості освіти зазначають, що під час вивчення питання щодо організації освітнього процесу у школах, які перейшли на дистанційне навчання, було виявлено, що половина закладів зробила це через недостатній відсоток вакцинації працівників.

Станом на 29 жовтня 2021 року до «червоного» рівня епідемічної небезпеки віднесено вісім областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська та Херсонська.

З 30 жовтня «червоний» рівень установлений на територіях ще семи областей: Житомирська, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської.

З 1 листопада «червоний» рівень поширюється на територію Києва.

«Відтак, у більшості областей України освітній процес відбуватиметься з використанням дистанційної форми навчання, окрім закладів, де 100% працівників мають COVID-сертифікати», – наголосили у Державній службі якості освіти.

Освіта.ua
29.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Вакцина не спасает, и даже балезнь не протикает легко Так что бараны вакцинируйтесь. А власть при этом смеётся с нас...
Наталья
Дайте деткам учиться мы не хотим чтобы наши дети были рабами вашими итак нас заставляют делать эту вакцину
Светик
В нас 100% вакцинованих вчителів. Канікули продовжили через опалення. Держава не в силі нагріти учнів, вчителів. Ганьба!
Оксана Друзь
Для Светик: У нас в городе учителя вакцинированы 100% А вот отопление....
Коментувати
Галина
І знову велика брехня від влади...А яґк же 100 відсотків вакцинованих шкіл,як же молодші класи.?? Львів-усі школи на дистанційному.Окрам приватних(принаймні одна приватна школа точно працює).Ось так мер Львова дбає про світле майбутнє наших дітей.До освіти ставляться як до чогось непотрібного,неважливого,як до такого,на чому влада може економити у першу чергу..Сумно,яле в нас так завжди,тому нічого дивного....
небайдужий
А може влада запитає мера чого до цього часу немає тепла в закладах освіти(Хмельницька обл) . І до чого тут вакцинація? Скрізь дурдом!!! А вчителі крайні. МОН, ПРОФСПІЛКА захистіть своїх працівників!!! Чи ви лише про себе думаєте?
Обурений
Для небайдужий: Дійсно, тепер на епідситуацію можна списати все . У Харківській області діти на канікулах вже третій тиждень. Реальна причина- відсутність газопостачання у школах ( надзвичайна техногенна ситуація, згідно протоколу). З понеділка, мабуть, перейдемо офіційно в " червону зону" і будуть " крайні" вчителі ! А профспілка - це МММ ( гроші на вітер)!
Коментувати
Василевський
Педагоги! Досить слинити цю вакцинацію!! А чого мовчите про провальну НУШ, про неможливість створити профільні класи з дибільною нормою - мін 50 дітей- де вони в селах є??? Чого не кричимо про платну освіту, чого в педуніверситет не вступиш в магістерку, чого школи закривають, де житло, а зарплата???
Хубз аль Султан
Для Василевський: Тому що пішла в сраку НУШ, пішли в сраку профільні класи, пішла в сраку магістерка і освіта, коли йдеться про особисте життя. Просто.
Коментувати
Істина
Велика "КАЧКА"!!!! Хотіли прикритися низьким рівнем вакцинації, щоб виправдати Дистанційку!!!! У нашому ліцеї 100% вакцинація! УСІХ працівників, не тільки вчителів. Уявіть! Хворих серед учнів, їхніх батьків НЕМАЄ. По Громаді, - а це близько 20 закладів, - ТАКА ж статистика!!!! Вийти на ОЧНЕ навчання після канікул не дозволили в Області!!! Питання: Навіщо проти вчителів наставляли батьків, адміністрацію???? Навіщо Оті 100%, якщо все ж таки дистанційка? І хто у цій ситуації ХВОРИЙ РОЗУМОМ?
Madlen
Колишня колега тиждень назад зробила 2 дозу фейзера, позавчора вмерла, згоріли легені,коли звонила сімейному казала - сказали так має бути, пройде.... пройшло, зато має зелений сертифікат
Антоніна
Колега, маючи дві дози Пфайзера, остання в липні, захворіла на коронавірус, зараз лікує двосторонню пневмонію. На перервах в масці, на уроках знімала. Від кого вона заразилась? І друге, як захистила її вакцинація?
123
Для Антоніна: Коллега в магаз не ходит? В транспорте не ездит?
Антонина
Она привита Двумя дозами и да, не ездит, живёт рядом со школой
123
Для Антонина: Еще раз, для тупых. Она ходит куда-то еще кроме школки? И в курсе ли свидетели чипирования, что прививка дает шанс избежать тяжелого течения болезни, а не покрывает невидимым костюмом химзащиты?
Коментувати
Учитель
Мені цікаво, невже серед вчителів так багато антивакцинаторів. Стільки негативних коментарів. Ніби вчитель, має бути освіченим, тягти знання в маси, мати наукове підґрунтя. А виходить, що як баби на базарі, вигадують про вакцину якісь речі смішні
Учитель
Для Учитель: Та ні, їх не багато! Просто вони агресивні і активно нав’язують свою точку зору (як єдино правильну), як сектанти))) Їм би спрямувати свою енергію і розібратись у питанні, але, або живуть за принципом "проти всього", або не авистачає IQ. З такими людьми в дискусію вступати - не поважати себе. От тільки щиро шкода тих, хто може потрапити під вплив побрехеньок про вакцинацію і постраждати.
Андрій
Для Учитель: Їх дійсно не мало. Людина повинна думати і мати свою голову на плечах, а не просто виконувати накази. Повинен бути вибір у всьому. Хто сліпо виконує накази якраз і немає поваги - це робот. Кожен сам вирішує для себе як має бути. Така людина дійсно людина і заслуговує на повагу. А декому дуже хочеться нас всіх зробити керованими і виконуючими лише їх забаганки. Повага ЛЮДИНІ.
unforgiven 2
Для Учитель: громадяни України за добровільну, безпечну та ефективну вакцинацію, перевіреними засобами!!! А ви з тих, хто готовий колотися невідомим шмурдяком в ім’я всесвітнього експерименту і жертвувати власним життям, щоб не втратити роботу!!!
Коментувати
Наталья
Поддерживаю большинство комментариев! Лицемерие везде и уже просто зашкаливает! Сначала душили учителей вакциной! И школы все равно закрыли! Сейчас душат всех и я более чем уверена что все равно через пару недель все закроют и в транспорт будут пускать только по спец пропускаем! Так что очень хорошо подумайте а нужно ли делать прививку в Эпицентре на вокзале и вообще.. Если вам она нужна просто что бы попасть в транспорт очень хорошо подумайте!
Учитель
Для Наталья: Так, подумайте і керуйтесь логікою і здоровим глуздом, а не виплеском негативу купки незадоволених. Бо з 8 листопада, якщо будете не щеплені, то будете відсторонені від роботи не залежно від форми навчання. В червоній зоні для допуску до роботи потрібна буде повна вакцинація. Період відсторонення від роботи не увійде до страхового стажу для пенсії та оплати тимчасової непрацездатності, адже за цей період роботодавець не сплачуватиме за Вас страховий внесок на соціальне страхування, не увійде і до стажу, що дає право на щорічну відпустку.
Наталья
На який підставі?Такі рішення антіконстітуціональні,порушують закони.
еьит
Для Учитель: тогда уволятся ваши учителя не? или ты чего-то поимеешь с того что кто-то чего-то лишится
Коментувати
Вчителі
З 1 листопада на дистанційне навчання підемо, тільки чомусь мовчать про те що вчителі , маючи сертифікат про вакцинацію, повинні вести всі уроки онлайн в ХОЛОДНОМУ приміщенні, бо місцева влада економить на опаленні. Дозволили вести уроку з дому, якщо є можливість. А якщо немає можливості, тоді як? Провести 7 уроків в кабінеті де 10-13 градусів,як це назвати? Хто переживає за здоров’я вчителів? Взагалі не розумію.
Вася
Для Вчителі: не всі уроки онлайн а тільки 30%. Не скрізь холодні приміщення. Вдома нема комп’ютера чи телефона? Не треба узагальнювати
Елена
А у меня и дома есть комп.,все условия,ан нет,ходи в школу со своим! ноутом и работай из кабинета.! Как это можно назвать?
Коментувати
Мама
Проводяться ли городские олимпиадьі в красной зоне (Киевская область)? Вчера пришел ребенок домой, сказал, что посьілают на 3 городские олимпиадьі, девочка болезненная, я не хочу ее отправлять, но учителя давят, а на них давить администрация, нужньі показатели, лось боятися потом, что учителя будут мстить, если не пойдет, вчера вечер очень расстроенная. Если все школьі города на дистанционке, то разве можно проводить олимпиадьі? Есть ли какой нибудь приказ по поводу олимпиад или самоуправство местньіх властей?
Адекватна мама
Для Мама: Моя порада для Вас - йти до директора школи та чітко, впевнено, аргументовано пояснити наступне: 1) рейтинг та інші показники школи жодним чином не стосуються Вас та Вашої дитини 2) відповідальність за здоров’я та життя Вашої дитини несе не вчитель, директор... А особисто Ви, батьки. 3) у період карантину заборонені масові скупчення людей, заходи будь-якого характеру. Бажаю успіхів!
Педагог
Для Мама: У вас, в Київський області, бачу, такі ж проблеми, як і у нас на Волині: заклади освіти давно навчились працювати онлайн, а управління освіти центри професійного розвитку ще і досі не уміють провести ні олімпіад онлайн, ні нарад онлайн, ні семінарів онлайн, ні навчання учителів онлайн. Граються з вогнем, бо не тільки батьки, а й учителі уже ремствують, що згадані вище структури перші не дотримуються санітарних вимог. Очевидно, що такі заходи та при такому рівні захворюваності, як і структури, які не уміютьце все організувати в іншому форматі потрібно ігнорувати.
Мама
Для адекватна мама: К директору идти не хочу, не хочу учителей поставлять, они в принципе у нас хорошие, сами люди подневольньіе. Но ребенка свого я несомненно отстою. Просто интересно, как в других городах, проводять олимпиадьі или нет
Коментувати
Злой
Ну что, помогла вам 100% уколизация? Как песенки пели вам: никакой дистанционки при 100% уколизации? Ну ну. Часть вторая сериала: дистанционки не будет, если учителя примут в себя по 5 бустерных доз.
Вася
Для Злой: якщо 100% то школи працюють. Значить комусь допомогла
Василій
Для Вася: А ні! Згідно наказу по ВО при 100% вакцинації персоналу продовження очного навчання - на вирішення педради! Який директор із своєю педрадою візьме на себе відповідальність і не піде на дистанційку
Коментувати
Олег
Ціль вакцинації не в подоланні епідемії, а у одержанні гнидами з вищого керівництва сотень мільйонів доходів. І контроль народних мас. Нічого спільного із турботою про здоров’я людей вакцинація не має. Навіть виробник "файзера" змушений визнати, що вакциновані мають більше шансів захворіть. Ляшків на вила!
unforgiven 2
Напевно служба ̶я̶к̶о̶с̶т̶і̶ знищення освіти вважає, що поширювати коронавірус можуть лише невакциновані учителі, однак не учні, їхні батьки чи випадкові перехожі.
Ірина
Маразм полнейший. Ведь речь идёт о детях, которые являются разносчиками инфекций. Почему не ввести дистанционку и удалёнку для школ, вузов, предприятий, что бы не разносили инфекцию. Как в Китае. Закрывать города с красным уровнем ковида. Нечего переносить из одной в другую область эту инфекцию. В красной зоне полное ограничение на перемещение, и потом полное соблюдение мер безопасности. Китай почему так делает! В школу только принимать тех детей, родители которых вакцинированы. В Китае так и они почти побороли эту чуму. И сейчас живут нормальной жизнью, а там где проявляется, снова карантин и полная изоляция. Нужно больше тестирований, как в Китае, и отслеживание самоизоляции. При нарушениях, строго наказывать. А вы к беспомощным учителям прицепились, будто они всю проблему с короновирусом решат. Включите мозги, прививка не защищает от вируса и не мешает его разносить, только обещают переболели легче Думайте сами, отправлять детей в школу или качественное дистанционное образование пока единственный выход для сохранения здоровья детей.
Скептик
Для Ірина: "В Китае так и они почти побороли эту чуму." Ви забули, що вони її породили. Ви у себе навели лад? Бо ваше "строго наказывать" - дуже тхне совком. Розділення на кольорові зони досить умовне і відображає лише ситуацію з медичними можливостями областей. А так закривати все вже запізно. Він (ковід) вже всюди. Закривати треба було в Китаї в 2019 році, чого не зробили. А зараз єдиний вихід - вакцинуватися тими вакцинами, що рекомендовані ВООЗ. Бо якщо не ми ковід, тоді він нас.
123
Для Скептик: Ничего и никогда не порождается, если сидеть в каменном веке. У тебя никогда не будут взрываться АЭС, если у тебя их нет. Правда и на кнопочки ты тоже нажимать не будешь так как электричества у тебя тоже не будет.
unforgiven 2
Для 123: За 1 секунду Сонце випромінює скільки чистої енергії, стільки людство не виробило за десятиліття. Працювати потрібно саме в цьому напрямі, а не забруднювати планету радіоактивними відходами.
Коментувати
Хубз аль Султан
Этот нескончаемый селевой поток маразма, наверное, покруче самого ковида... Рад, что уволился.