На дистанційному навчанні перебувають 7% шкіл країни

Більшість зі шкіл перебувають на порозі відновлення очного навчального процесу

На дистанційному навчанні перебувають 7% шкіл країни

Сьогодні на дистанційному навчанні через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників у колективі перебуває 7% українських шкіл.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг вакцинальної кампанії серед освітян.

За його словами, ще на початку жовтня таких шкіл було вдвічі більше.  

«Стосовно дистанційної форми навчання. Станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в он-лайн режимі. Сьогодні таких лишилося 7%. Й більшість з них перебувають буквально на порозі відновлення очного навчального процесу», – зазначив міністр.

Окрім того, він висловив вдячність освітянам країни та сподівання, що невдовзі усі школи країни зможуть працювати у звичному режимі.

«Висловлюю свою повагу та вдячність великому освітянському колективу країни, який попри всі складнощі демонструє надзвичайну відповідальність та згуртованість. Маємо надію, що темпи вакцинації не будуть знижуватися, і невдовзі не залишиться жодного навчального закладу, який би не міг продовжувати навчання дітей у звичному режимі», – наголосив Шкарлет.

Як відомо, Міністерством охорони здоров'я виданий наказ про віднесення освітян до переліку працівників, які підлягають обов'язковому щепленню від COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що невакцинованих педагогів незабаром будуть відстороняти від роботи.

Освіта.ua
11.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Вчителі, які отримали щеплення двома дозами Pfizer часто хворіють в легкій та формі, інфікуючи учнів. У зв’язку з цим школи частково або повністю закривають на карантин. Хоч головний шарлатан країни обіцяв зовсім інше.
Ірина
Щеплені двічі вчителі хворіють, але навіть тест не роблять їм тепер безкоштовно. Ходять хворі на уроки, доки можуть. А здорових невакцинованих відсторонять. Хто піде на заміну? Оті, що ледве живі?
Правда
Зато эти дети и учителя здоровы! А в офлайн школах половина классов на карантине, а некоторые уже и по 2 разу. И учителя массово на больничный ушли, в том числе сразу после прививки. Заменять некому.
Правда
Мой ребёнок на дистанционке, и это супер! 11 классам просто повезло, занимаются не тупым хождением в школу, чтоб штаны там просиживать по 8 уроков, а подготовкой к зно. Мы очень надеемся, что офлайн нас не коснётся.