У Львові школи переведуть на дистанційне навчання

Учні 5-11 класів львівських шкіл з 18 жовтня будуть переведені на дистанційне навчання

У Львові школи переведуть на дистанційне навчання

Учні 5-11 класів львівських шкіл з 18 жовтня будуть переведені на дистанційне навчання через зростання рівня захворюваності на COVID-19.

Про відповідне рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій повідомив мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, дистанційне навчання триватиме один тиждень.

«З 18 жовтня школярі 5-11 класів, а також позашкілля та дозвілля переходять на тижневе дистанційне навчання. Після цього тиждень канікул. Таким чином маємо обірвати ланцюжок захворювання», – зазначив міський голова.

Також міська влада рекомендувала обмежити проведення розважальних масових заходів у місті.

Освіта.ua
08.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дальновидный у них мер.
Да ещё и разумный. И хоть не по нраву многое в этом чиновнике, но работать с ним было бы интересно. Очень мудрое решение, в плане современных деяний.
Віктор
Питання для чого було заставляти всіх педагогів вакцинуватися примусово? Щоб піти на дистанційну? Це означає від МОЗ - педагог, відчуй себе лохом?
Пелагея
Для Віктор: +++
а что, львовян
Для Віктор: заставили принудительно вакцинироваться? На данный моментвремени решение Садового довольно правильное. Человек думает.
Коментувати
Чернівчани
Правильно зробили. Не знаємо як у Львові, але у нас в класах відсутня маса дітей. Якщо переводити у відсотки, то за 20% і не менше. Вже доходить до того, що самі батьки питають, а коли школу закриють на карантин. На те ми їм говоримо. Не має відповідних вказівок. А давно пора було такі вказівки дати. Може у сільських глибинках школи мусять працювати бо не має Інтернету. У нас з цим все нормально. Інтернет маємо. Що правда власні гаджети переважно мають учні середніх та старших класів. Але про закриття 1-4 класів розмови не має. А якщо таки буде треба і їх закрити. То у батьків гаджети є. Якось будуть з ситуації виходи. Взагалі ми вважаємо так. Не можна до всіх вибирати однаковий підхід. Якщо у місцевості не має Інтернету, тоді треба очно вчитися до останнього. Якщо можливості є, у нас для прикладу декілька операторів, треба усіма силами організовувати дистанційне навчання. І не має значення скільки вакциновано учителів. Головне недопустити кризи.
Олекса Позняк
Давно пора і в Києві. Ці зебіли не розуміють що школи стали центрами розповсюдження ковіду? Як тільки діти пішли у школу (по 30-35 у тісних приміщеннях) так кількість зараження почала стрімко рости
123
Для Олекса Позняк: две вакцины принял, чего боишься? Давай арбайтен
Олекса Позняк
Для 123: я вже третю прийняв, я не боюсь, але за ынших переживаю - дуже великими темпами росте число хворих
Веніамін
Для Олекса Позняк: те, що ти вакцинуватися не означає, що ти повністю захищений.
Коментувати
Олег Перискочихата
Прекрасно. Понад 80% учителів вакцинували, багатьох примусово. Тепер можна і на дистанційне навчання.