Понад 6 тисяч шкіл наразі працюють дистанційно

Понад 3 тисячі шкіл працюють дистанційно через відсутність показників вакцинації

Понад 6 тисяч шкіл наразі працюють дистанційно

Сьогодні в Україні дистанційно працюють понад 6 тисяч шкіл.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, понад 3 тисячі шкіл проводять дистанційний освітній процес через відсутність 100%-го показника вакцинації у «червоній» зоні. Найбільша кількість таких шкіл на Львівщині, Дніпропетровщині та Івано-Франківщині.

Окрім того, міністр повідомив, що на канікулах зараз перебувають учні майже 5 тисяч шкіл.

Він також висловив переконання, що кількість щеплених освітян дозволить школам повернутись до звичного навчання.

«Закликаю колег не знижувати темпи щеплення. А також вірю, що відповідальність і згуртованість освітян дозволить нам повернутися до безпечного офлайн-навчання якнайшвидше», – зазначив Шкарлет.

Освіта.ua
01.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vizavi
От ніяк не можу зрозуміти,чому вчителів потрібно агітувати за вакцинацію?Освічені люди самі тормозять навчання,ставлячи владу у безвихідь, а потім дружно обурюються.Якщо люди науки так поводяться безвідповідально,що тоді вимагати від пересічного громадянина? Часом диву даєшся, у що освічені люди можуть перетворити демократію.
Василина
Для Vizavi: Я взагалі зарплати їм урізав би халуям, а то багато проблем дуже створюють
Іванчук
Для Василина: Плюсую, давно пора переглянути вчительскі зарплати
Вчитель
Ну якщо і ріжуть зарплати з 4000$ до 2000$, то вчителі не образяться.
Коментувати
я
Пане міністр! Кому н..р потрібна ця інформація. Дайте тепло в школи і хай діти вчаться. Ви ж своїми недолугими мізками так і не зрозуміли ,що загнали ДЕРЖАВУ(через освіту) в тупік. І вам не СОРОМНО?
Сергей Лимонов
Прикриваються "зелені" блазні ковідом , а насправді немає грошей на газове опалення ( а по селам і дров немає) Ціна для бюджетних установ 32 тисячі за куб! Люди добрі! Кого вибрали у владу ? Пам’ятаєте фразу Зеленського "Весело будем всім-обіцяю ! " Ну що - весело вам ?
Думка
Працюючи вчителем, часто задаюся питанням: за що вчительскі держиморди отримують такі великі заробітні плати і плачуться на їх мізерність? Шкода що немає в школах доброго "дядька-директора", з гарапником, щоб перегнув на парті і всипав вчителям і вчительохам, та добротно, щоб штані лопнули, щоб самі знали та іншим переказали, лише тоді порядок буде в освітній системі, та і якість освіти на очах зросте!
Стеха
Дааааааа, "канєшно", а чому ніхто не пише причину дистанційного навчання 100% вакцинованих шкіл? Всі вчителі провакцинувалися, а опалення немає.... бо то грошей немає, то дорого, то котельню ще лише починають будувати. Сумно... не думає влада (і місцева також) про дітей України.
Ordo Xenos
А дітей вже ж дозволили вакцинувати. Їх теж зобов’яжуть пройти щеплення? Або відсторонять нещеплених від школи? Чи тільки учителі заразні?))) Ліцеміри.
Ordo Xenos
"...згуртованість освіятн..." Ах... Ахахаах.. АХаххахахаахаххааххааххаха! Зеленський текст писав Шкарлету.