Тест ЗНО з математики не склала третина вступників

Пороговий бал цьогорічного тесту ЗНО з математики не змогли подолати 31 % вступників

Тест ЗНО з математики не склала третина вступників

Пороговий бал тесту зовнішнього оцінювання з математики, який був проведений цьогоріч, не змогли подолати 31 % вступників до закладів вищої освіти.

Тест профільного рівня з математики, результати якого необхідно надати до приймальних комісій, містив 34 завдання, на виконання яких було відведено 210 хвилин.

При цьому максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнювала 67 балам.

Водночас пороговий бал тесту «склав/не склав» для тесті ЗНО був встановлений спеціальною експертною комісією на рівні 10 тестових балів.

Це означає, що учасники тестування, результат яких є нижчим за 10 балів не матимуть можливості використати результат цього тесту з математики для вступу до вишу.

Минулого року відсоток учасників, які не подолали поріг тесту ЗНО з математики склав 12,71% (поріг 9 балів з 62 можливих).

У 2019 році відсоток учасників, які не подолали визначений поріг склав 18,17% (11 з 62), в 2018 році – 18.57% (10 з 62).

При визначенні порогу члени експертної комісії відзначали доступний рівень складності цьогорічного тесту з математики.

Для того, щоб оцінити рівень складності тесту та встановлений експертами мінімальний поріг за його виконання, можна пройти тест з математики 2021 року на платформі ЗНО-ОНЛАЙН.

ТЕСТ ЗНО 2021 року з математики

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anonymous
Третина - 33.(3)%, а не 31% Пишіть "майже третина" і не обманюйте заголовком читачів.
Дебилам посвящается.
Ржунемогу! Это ж каким дебилом надо быть, чтобы не набрать 10 баллов. Только что зашел на сайт, за 1 минуту, выбирая ответы б, и от фонаря задания на сопоставление, набрал 12 баллов. Абсолютно не думая и не читая заданий. А если б я еще задания почитал, подумал хотя бы. А эти 30% дебилы учились, гтовились же к ЗНО.
Вчитель
Для Дебилам посвящается.: интересно, 11-класники, которые будут решать задачки за 1 клас, тоже будут ржать над первоклашками, которые с ними не справятся и называть дебилами? И говорить: я за 10 минут решил
Друзь
Для Вчитель: Дивно що Ви вчитель? Ви ж не вмієте читати. Людина написала: вьібирая ответьі б, и от вонаря задания на сопоставление". Людина нічого не вирішувала, а просто відповідала "методом тику". Тобто 12 балів - рівень вгадування. Треба бути дуже невезучим аби зовсім не попасти на правильні відповіді та повним дибілом аби зовсім нічого не знати хоча б з математики за 5 клас. А порівняння з 11-класниками не доцільне, бо зазвичай дорослі люди в житті не стикаються з програмою матиматики, яку вивчають школярі. В цьому випадку 1-класники, якраз ми - ті хто задля цікавості вирішив пройти тест
gifka
Для Друзь: Цікаво і який же відсоток абітурієнтів з тих 30% писав методом вгадування?
Коментувати
Друзь
Заради цікавості (більшість пише про дуже складний тест) пройшла на роботі під час обіду. Набрала 41 білів на елементарних завданнях (що таке сінуси, логарифми тощо вде не пам’ятаю). Як можна не набрати 10 балів? Чому ці люди взагалі закінчували 11 класів, а не пішли після 9 класу навчатись робітничій професії? І ці люди хочуть вищу освіту?, хочуть вути медиками? Вам самим не страшно, знаючи що в майбутньому ви залежатимете (вони вас навчатимуть, лікуватимуть, будуватимуть будівлі, керуватимуть країною тощо) від таких бовдурів?
мати учениці 8 класу
Результат = компетенції учителя. Я вірю що учителі погано вчили учнів. У нас така була учителька інформатики. У вайбер завдання написала і робіть що хочете. Уроки не проводила, нічого не пояснювала, але вимагала. Що такий учитель може вимагати? Або що може вимагати учитель математики котрий під час дистанційного навчання раховані рази включився на урок? Я з жалості не хочу писати назву і регіон де проживаю. Але щоб ви усі знали. Як учителі працювали такий і маєте результат. Мені смішно читати слова, що учні не хотіли. Цього року пішли здавати математику якраз ті хто хотіли. А як вже їх учили це запитайте учителів і керівників шкіл. Скажу вам так. Деякі викладачі нашої школи прямо з ліжка проводили урок і не соромилися у камеру пити каву і снідати. Так повинен робити учитель? Це таким має бути учитель? Може вони і хотіли у Скайпі виключити камеру. Але дуже часто їм це не вдавалося. А висновки ми свої зробили.
Катерина
Незнаю чи цього року багато поступлять без математики? Експерти говорили,що не потрібно математику вищі заклади,ще хотіли підняти бал. Так,як мені 35 років захотіла навчатись,забракувало 1 бал до прохідного,і що тепер? Здали інші 3 предмети,набагато краще.Як я незнала доьре математику в школі,то і зараз погано здала. Питання до освіти :всі математиками і дипломатами не будуть,дайте дітям право вибору Для чого всім математика? А тепер і поступити не зможуть,син теж не здав. Що ви робите з дітьми,сам страх ЗНО,а ще тепер не поступиш!!!
Якось так
Для Катерина: є купа спеціальностей де ЗНО з математики НЕПОТРІБНО. Може Ви не знаєте, але те, що ви називаєте "прохідним балом" таким не є. В більшості пристойних ЗВО мінімальний бал з яким можна подати заяву на вступ 110 і вище.
Аскет
Для Катерина: Не набрати жалюгідних 10 балів з 67 може , вибачте, тільки повний ідіо... неук.
Коментувати
Влад
Про обов’язковість Зно слід говорити , якщо 10% ВВП спрямуємо на освіту, а поки-6%, а сам валовий продукт мізерний, то не треба ніяких контрольних індикаторів дохлому хворому. Накормити його спочатку треба!!! А то циніки дійшли до образ дітей , сіють зневіру в генетику народу. З нею у нас -Все нормально, але біда є -олігархічній державі не до школи!!!
Logic Power
Для Влад: какой там нормально)) Плодятся как кролики в основном весьма асоциальные элементы. Какие гены наплодят алкаши или наркоши? А у них по 3+ детей. Которые, кстати, сами начинают активно размножаться в 15 лет. Здравомыслящие люди сейчас очень сильно думают, рожать ли им даже одного, смогут ли поставить на ноги. А думающие о будущем для себя и своих детей попросту выезжают из этой страны. Через лет 20 генофонд Украины будет состоять на 90% из потомков быдла.
Євген
Для Влад: Біда у дітях, які не хочуть вчитися
Олександр
Для Євгена: Річ у тім,що діти не бачать цілі, не усвідомлюють тієї користі від навчання, профорієнтаційна робота в ЗЗСО провалена. Школи категорично відмовляють профорієнтаційним працівниками училищ, коледжів і т.п.. Випустили зі школи в 11 класі,боронь Боже йдеш після 9го -- іди на всі 4 сторони!
Коментувати
Марія
Потрібно або скасовувати обов’язковість ЗНО і повертати ДПА у ліцеї (залишити ЗНО тільки для вступників у ВНЗ) або поставити обмеження для поступлення в ПТУ - подолати поріг "склав/не склав". Бо інакше - це якась пародія, учні просто портять зошити, я особисто цього року на ЗНО бачила, як орієнтовно 20% учнів просто перекреслили зошити і здали порожні.
анонім
Для Марія: дякую вам за уточнення, я цього не знала, бо не в курсі цього всього. це таке марнотратство... просто жах
Коментувати
Уляна
Проблема 31% починається з 5 класу. Моло годин математики, не кожна дитина здатна запам’ятати матеріал за один урок, підручники не адаптовані під матеріал ЗНО. Не треба ображати дітей, хто не склав іспит. Нехай наше Міністерство тепер задумається над проблемою викладання математики в школі . І не треба звалювати на вчителів чи учнів свої помилки.
Анонім
Для Уляна: пані Уляна, дуже поважаю вашу думку, згодна, що не кожен може запам’ятати, в мало уроків, і міністерство 100% повинно замислитися. Я нікого не хотіла образити, але зрозумійте - щоб набрати пороговий бал - треба виконати перші 7 чи 8 питань. Із 34. І ці питання рівня 4-6 класу, максимум 7 класу. Пройдіть тест, ви переконаєтеся в цьому. Перші питання ну дуже легкі.
Марія
Для Анонім: Справа в тому, що багато учнів просто здавали порожні зошити, оскільки розв’язувати завдання у них не було жодної потреби. Вони - випускники ліцеїв, які обрали навчання в ПТУ. А їх туди візьмуть навіть із непройденим порогом ЗНО.
gifka
Для Марія: Так нащо вони здавали те ЗНО якщо не планують вступати до ВНЗ????? Для них було обов’язкове ДПА, яке можна сказати відмінили.
Коментувати
Олексій
Дуже багато розумних виїхало. Генетика страшна сила - підуть на кафедру до Ківи, там кожному дебілу кандидата наук дають.
Олександр
Для Олексій: Добридень, Кива -- чорна пляма на українській науці. Повірте, що у нас ще є талановиті кмітливі вчені! Ще не все втрачено.
Коментувати
Вчитель
Цікаво. Якщо 10 балів можна набрати сліпим вгадуванням, то чому 31% не вгадали?
Вчитель
Для Вчитель: статистику вчили погано тому і не вгадали. Потрібно було обрати у всіх тестах тільки варіант "б". Чи тільки "в". А не вгадувати.
Коментувати
Анонім
А вдруге я навмання взагалі всі питання відповідала навіть не читаючи, і набрала 113 балів, поріг подолано. ?! 30% учпсників тесту не змогли його скласти - що це ща статистика, це кожний третій. Що це робиться, це треба прилетіти з іншої планети, щоб не скласти такий тест.
Елена
Для Анонім: в том то и дело,что вы "пальцем в небо",а дети пытались что то решать..Вот и результат
Коментувати
Анонім
Щоб набрати оці жалюгідні 10 порогових балів, треба бути цілковитим неучем. Це просто жах, що учні не впорались. Це перші 7 питань рівня 4-6 класу - і матимеш свої 100 балів. Я давно закінчила школу, коли і ЗНО ще не було, нашвидкоруч зробила тест без жодної підготовки, звичайно я не пам’ятаю ні логарифмів, ні функцій, ні косинусів-синусів, ні формул площ фігур і т.д. - але я набрала 133 бали! Треба менше сидіти в Інстаграмі та робити селфі та знімати відео, а краще відкрити книгу хоч раз на день 30 хвилин почитати. Скинули всю вину на вчителів, які тікають зі шкіл, в класах по 40 учнів, катастрофа з кадрами, нормальні вчителі вже давно в приватних установах.
222
Лучше зайдите в школу и посмотрите какие уроки математики у детей, все дети в телефонах а учителю наплевать, вот и результат
Елена
Для Анонім: и еще,вы в спокойной,привычной обстановке проходите тест в компьютере.А вы попробуйте в наморднике,в не привычной обстановке,и на нервах.Заполните бланк,и поволнуйтесь.правильтно ли вы крестики поставили и цифры написали.Я сдавала ЗНО два года назад,мне на тот момент уже был 41 год.И я волновалась,но и видела как волнуются и переживают дети,и от этого тупить начинают.А еще когда в средине ЗНО пришли полицейские во сканером...вообще жесть,у всех ремни пищат и девочки при ВСЕХ поднимали футболки и блузки и показывали пряжки(меня сея участь тоже ожидала).
Ананимус
Я здавал ничего не учил, математика трудная для меня. Даже на уроках тяжело сидеть было и слушать про тангенсы, ху.. Нгенсы. Я стеснительный и волнуюсь, но сдал. Тот кто знает что у него ничего лишнего нет, не должен волноваться + пробное зно было.
Коментувати
Andrii
Пересіять вчителів,директорів там половина такіх що їх до коров на ферму неможна пускать,частина за хабар туди попала інша частина незнає підходу до дітей,а зарплату хочуть іще не яку небуть як в депутатів,потрібно спочатку протестувать вчителів які їх знання,а зарплату дать батькам які вдома доночі роблять домашні завдання з учнями,і ще потім чуєш від вчителя що неправільним способом научили дитину розвязувать задачі бо так в книжці не пише хоч результат відповіді правильний, І освіті запитувать в батьків чи вони згідні щоб їх дітей навчали такі обовтуси,чому немає перевірок таких щоб запитали у закладу про знання дітей чому такі низькі,а дац щоб батьки не учили дітей це катастрофа,заходив до директора школи після четвертого класу діти читать не вміють,запитую чому так вона мені каже я незнаю деїй ще годин взять бо їй жить також потрібно,це професіонали куди далі йдем незнаю,зі всієї школи є пять учителів неспорю їм добавить,дать достойну заплатй,але якщо директор буде рішать хто достойний толку не беде,запитайте батьків,дітей,подивіться спочатку на знання які вони дали,
Скрипач не нужен
Для Andrii: Так а кто будет поосеивать? Возможно ты? Просто у тебя куча ошибок в посте.
Сур
Для Andrii: Ось і маємо результат, як батьки понавчали. То може навпаки, нормальна зарплата, нормальні умови та захист від батьків такого штибу
Коментувати
Твой Мозг
Ну учитывая последние реформы и аморальное отношение общества к школе в целом и учителям в частности, результат ожидаемый. Хотели смешать школу с грязью? Ооок, смешали. Кричали, что она нафиг не нужна, а "дитей учот радитили?". Ооок, научили. В чём проблема? Каких результатов вы ожидали, люди? Теперь-то ясно, что образованием должны заниматься специалисты с хорошей зарплатой? Или ещё пару лет подождём?
Батьки
У нашій міській школі Чернівців учителі до ЗНО готували і результат є. А далі кожен повинен відповідати за себе. Ми не прийшли сюди у провалі ЗНО робити винних учителів. Від себе хочемо вказати тільки на один момент. 2020-2021 н.р. пройшов у більшості регіонів дистанційно. Це означало те, що учням треба було докладати сили волі щоб крім уроків окремо виходити на зв’язок і готуватися до ЗНО. Котрі це робили результати мають. Решта як вдалося. Можемо сказати як було у нас. 16.00 Математика. Серед 7 тих котрі здавали у Zoom було 4,5. Якраз ці учні і ЗНО не погано здали. Решта навіть не кажуть результати. Якщо не кажуть, то не має що там казати. І так було майже в кожній школі м. Чернівців. Який висновок? Учні мають дуже низьку силу волі. Вони не вміють самоорганізуватися. Правильно кажуть. Вони часу на підготовку мали багато. Але використати його не уміли. Ми народ хоч міський, але простий. Тому радимо не шукати винних, а починати думати як вийти з цієї ситуації.
Оdmin
2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математики в Україні – це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх наших громадян. Допомогло, чо там))))
Лариса
Три уроки математики на тиждень у старшій школв! Немає змоги викласти матеріал, не те щоб розв’язяти обов’язкові чи нестандартні задачі . Такого розуміння як вироблення вмінь і навичок немає. То який же має бути успіх на зно?
Ганна
Для Лариса: фізики теж три години, хімії взагалі дві і нічого, якось вчимо
Наталія Лисенко
З фізикою у нас також, м’яко кажучи, не дуже. До того ж, ці предмети обирають далеко не всі.
Коментувати
Якось так
Ну власне, як я і прогнозував на 100 балів склало 7,55 %, на 105 - 6,55, на 109 - 5,66 % (саме такий крок балів внизу таблиці - немає 101,102,103,104). Сумарно на 100-122 бали склало 32,64 %. Доплюсуйте 31,11 % тих, хто не отримав навіть 100 балів і згадайте про 16,1 % тих, хто не прийшов взагалі на ЗНО.
Світомисл
Просто трагедія!! Десятки тисяч не здають історію, мову, математику... Бідна країна, бідна духом і розумом. Українці вже кілька років обирають не українців... Звідси- всі природні монополії в приватних руках, а отже і гроші. За газ- три платіжки!!! Соціальна справедливість на нулі!! Депутати , уряд знищують всі пільги, відсутнє право на житло , відпочинок, а чим кормлять людей..: Скрізь- гроші, прибуток... МИ ВСІ ВИНУВАТІ !! Жодної лівої партії справедливого спрямування не має, червоний колір з подачі жаднючого Пороха заборонили, забирають останнє- Землю!! Правлять іноземні радники! Освіта- останній оберіг !! Треба не віддавати ... Коли будемо жити своєю ГОЛОВОЮ????!!
Скрипач не нужен
Для Світомисл: Каждый народ заслуживает своей власти.
Коментувати
Ярослав
Щоб здати ЗНО треба тільки добре слухати вчителів і все якщо людина ходить до репетиторів то це значить що вона хоче 200 балів або погано слухала учетелів.