Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з математики

Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів

Поріг тесту «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання профільного рівня з математики в 2021 році дорівнюватиме 10 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 17 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики профільного рівня, складає 31,11 ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 18 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з математики.

Як відомо, результати ЗНО з математики, за бажанням випускника, також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики. Відповідно, експертна комісія затвердить дві таблиці відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів – окремо для тих випускників, які вивчали математику на профільному рівні, та для випускників, які вивчали математику на рівні стандарту.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики профільного рівня, дорівнює 67 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів за виконання тесту рівня стандарт становить 50 балів.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілля
Я правильно зрозумів, якщо я написав зно по математиці на 21 бал із 67, а дпа 4 бала із 12 то я склав??
Саша
Якщо набрав тестовий бал 11 ,а по шкалі від 100 до 200 105 то склав чи ні? Я просто думаю хвилюватися мені чи ні.
щ
Для Саша: Ты прошёл пороговый балл, поздравляю. Но пойти учиться ты сможешь только в ПТУ((
Коментувати
Вова
Якщо 11 правильних з 67 це 105 балів то я можу іти вище чи світить лише пту підскажіть будьласка
Діана
Я написала рівно 10 балів правильно. Щасливчик. Це ж значить, що пройшла поріг? Ніби якщо 4 бали з 12(а це так виходить), то пройшов.
Євген
Для Діана: Можна у вище на контракт
Коментувати
Настя
Блін, не здала ((( онлі 8 балів з 67 можливих вітаю всіх, хто перейшов поріг, удачі))
MutnyjMrak
Набрав 172 бали не готовлячись,по суті.Зато з англ.мови яку вчив все життя набрав 124....і як це працює?)
Даша
Для MutnyjMrak: Можливо у тебе схильність до математичних наук, як у моєї сестри.
Коментувати
???
Модератори освітнього сайту! Коли ви, нарешті, почнете вилучати коментарі всяких недоумків із відвертими матюками? Чи вони вам подобаються?
Сергій
Добрий вечір. А якщо за шкалою від 100 до 200 набрав 105, а за шкалою від 1 до 12 4 це здав чи ні
амир
Для Сергій: да брат, ты сдал
Коментувати
Науменко Мария
Господи все такие умные , а вы возьмите и напишите после карантина зно . Когда твои родители требуют обезательно ждать иначе будет плохо , ты должна иметь высшее образование и точка, без него не куда иначе будешь коров доить . Когда после этих лекций ты сидишь нервничаешь капец как ещё приходят полицейские с оружием и дубинкой и начинают смотреть , это просто стресс . Ты сидишь и у тебя руки трясутся потому что от этого зависит твое будущее
Malighters
Для Науменко Мария: тоже сдавал зно по математике, и как-то сдал на 188. Не нужно перекидывать невозможность хорошо подготовиться к экзамену на металлоискатель, у меня на всех зно пиликал, но это мне не как не помешало. Будьте честны с собой и всё-таки определите, что стало неудачей. И лишним не будет подучить русский язык.
Коментувати
Андрій
А якщо 14 тестових набрав і оцінка за дпа буде 5 балів і з 200 я набрав 116. Це виходить я здав чи ні
Влад
Для Андрій: Да сдав.
Коментувати
Ліза
Обясніть 9 із 67? Я так розумію шо це вже всьо амінь,я тепер без даху над головою,бо камінь ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????...
Галина
Для Ліза: до чого тут дах над головою? Просто не можете отримувати вищу освіту. А будь-яку робітничу спеціальність в пту можете
Влад
А если я после ПТУ куда теперь?
Владислав
Здравствуй небо в облаках, здравствуй юность в сапогах
Коментувати
Оксана
Скільки матюччя. Це значною мірою пояснює низькі бали із ЗНО. Прохання до модераторів сайту- вилучати повідомлення з нецензурною лайкою. Це ж освітній, серйозний сайт. Нехай люди хоч тут вчаться грамотно висловлювати свої думки
Учениця
10 тестових балів - рівень вгадування або розв’язання лише завдань рівня 7-8 класу.
Богдан
Набрав 138 балів. Два питання: Чи набрав я прохідний бал? Чи хватить цього балу щоб поступити на державну форму навчання?
Ірина
Для Богдан: 1 тестовий бал
Ірина
Для Богдан: Вибачаюсь, відповідь для Ф: кількість балів у 34 приа=0
Коментувати
Ф
Вопрос, сколько в 34 задании по математике даёться за первое задание, где нужно найти, чему равен х и у при а=0?
Анна
Для Ф: 1б
Коментувати
Надя
Маю 116 балів ,є пороговий бал?дуже переживаю, багато пропустила із-за дистанційного навчання ...
Д
Для Надя: Якщо ви набрали більше 100 балів, то пройшли пороговий бал, але якщо будете вступати, то вступите тільки на контракт, якщо не враховувати ПТУ
Коментувати
Роман
Подскажите, а если кто не набрал этих 10 тестовых балов. Тогда этот результат нельзя подать в ВУЗ или в чем это проявляется?? И где пишется сдал/не сдал?
Галина
Для Роман: від цього рівня виставляють бали за 200-бальною шкалою. Якщо не набрав, то й балів не буде, і вступити зможете лише в пту
Коментувати
Маша
Господи, что творится! Господи, как свет носит этих уродов и дегенератов, которые придумывают такие экзамены! Пусть до скончания века пухнут и ломаются их мозги от решения подобных экзаменов - пусть их вывернет наизнанку их же сумасбродные идеи. Господи, если ты есть, пусть свершится этот суд над ними и всеми уродами, которые в этом учавствуют.
Л
Для Маша: Извините, кто вам мешал смотреть формулы? Если вы добавлять одно число к другому, то что с вами говорить. Развивайтесь и не несите бред.
Коментувати
Маша
Это ужас, а не экзамен, калькуляции можно мозги вывихнуть - пусть горят в аду те черти, что придумали такое издевательство над детьми! Черти, гореть вам всем в аду синим пламенем до скончания веков и времени! Вы будете сдавать это Зно всю свою жалкую ничтожнуюжизнь
Л
Для Маша: У меня брат закончил 2 класс и смог решить пять тестов, просто представьте, как ваш мозг загнил. Развивайтесь пожалуйста, и ничего не говорите пожалуйста. У меня вопрос только про тупой тест с давлением, которого быть попросту не должно.
Коментувати
Andrii
Якщо набрав рівно 10 правильних відповідей, то прохідний є? Маю 100.0 балів. Поріг є?
Anetti
Для Andrii: так, є
Коментувати