Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2017: Як розрахувати бал з математики
ЗНО-2017: Як розрахувати бал з математики

Тестовий бал ЗНО з математики обчислюється як сума набраних балів за кожне завдання тесту

ЗНО-2017: Як розрахувати бал з математики

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 62 бала). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Також результати тестування з математики кожного абітурієнта будуть переведені в оцінку за шкалою 1-12 балів для зарахування результатів ЗНО як державної підсумкової атестації.

Як державна підсумкова атестація з математики буде зараховано виконання завдань №1-28 та №31-32 (максимум 52 бали за завдання ДПА).

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань подано п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

До тесту ЗНО з математики включено 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді від №1 до № 20, що будуть оцінені в 0 або 1 бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

До тесту з математики включено 4 завдання на встановлення відповідності з №21 до № 24, що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали. 1 бал буде зарахований за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - під час виконання цих завдань учасник має вписати отриманий числовий результат у тих одиницях величини, які вказані в умові завдання, до бланка відповідей А. До тесту включено 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю від №25 до № 30.

Завдання №25 і 26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Завдання №27–30 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю - під час виконання цих завдань до кожного з них учасник ЗНО має розробити спосіб розв'язання, використовуючи в новій нестандартній ситуації знання з різних розділів курсу геометрії або алгебри і початків аналізу, правильно виконати рисунок (якщо цього потребує процес розв'язання), розв'язати завдання й обгрунтувати етапи розв'язання. Усе вищезазначене та відповіді на завдання №31-33 необхідно чітко записати до бланка відповідей Б.

Завдання №31-32 оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали. Завдання №33 оцінюється в 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів за критеріями змісту.

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше ніж через 14 днів після завершення тестування. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з математики.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з математики. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з математики та публікується не пізніше ніж через 14 днів після проведення тестування.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2016 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 62 бала):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 52 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Освіта.ua
31.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Скільки коштуватиме пробне ЗНО у 2018 році Регіональні центри оцінювання визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні
ЗНО з іноземних мов. Відповіді на демонстраційні тести 2018 року Публікація тестів та правильних відповідей до них мають сприяти підготовці до ЗНО
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році Український центр оцінювання якості освіти продовжує підготовку до проведення ЗНО
Програми зовнішнього оцінювання 2018 року Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олег
Як порахувати бали зно щоб вийшло не 3бали а 10балів а ше як порахувати за тематичну роботу з математики якщо вийшло 4бали я порахувати щоб невийшло 4а 7балів
Віталік
по математиці набрав 12 балів,скільки це буде балів по шкалі 100-200
Оля
13 тестовых правильных то здала? 107 балыв ............?????
Індра
Для Оля: Так
Коментувати
Катя
У 14 зошиті я впевнена, що в 4 завданні відповідь г, а в офіційних відповідях до зно відповідь в, такого просто не може бути, там на діаграмі чітко видно, що найбільша кількість глядачів в четверг і т.д. Хтось помітив? Чи тільки у мене був якийсь не правильний зошит? Виходить по цим відповідям, що у мене по ідеї мають бути правильними, комп’ютер зарахує як не правильні(
Алексей
Для Катя: обрати внимание на таблицу над диаграммой!
Коментувати
Лера Никонова
Перестаньте писать тупые комментарии, типа "написал правЕльный ответ" -пишет один и тот же человек, уже понятно. Не знаю читает здесь вообще важные и нужные комментарии преподавателей? В отношении сдачи ЗНО по математике, кто как готовился, так и сдал, это не украинский. НО всё равно неправильный подход в отношении уровня по математике. В одинаковых условиях находится ребенок, который учился в математическом классе и химическом, к примеру. В Медицинском Университете не требуется математик. Ведь были года, когда были разные уровни, ПОЧЕМУ это убрали? Министерство Образования ЧИТАЙТЕ НАС!!!! Не делайте общество злым!!!
Anna
Для Лера Никонова: ну смотрите, если ученик поступающий в мед пишет ЗНО по математике ради ДПА то для ДПА последний уровень заданий (открытый, немного более углубленный и сложный) не считается. Если же он пишет ЗНО для поступления то во-первых в меде даже если и нужно ЗНО по математике то на него очень маленький коэфициент, а во-вторых ученик соревнуется с такими же студентами для которых математика не является профильным предметом. В общем не вижу пробемы и причин вводить два уровня ЗНО снова
Лера Никонова
Вы его не видите, а мы ВИДИМ и делаем выводы, чтобы требовать от детей должного уровня подготовки к такой сложной математике, кстати до 31-33 заданий - очень много сложных задач высокого уровня сложности, наведите порядок в школах, чтобы учителя читали предмет, как следует, чтобы дети знания получали, не у всех есть возможность нанимать репетитора, а вы живете в другой реальности. Нельзя писать программы под киевские и львовские школы. У нас Украина состоит еще из других областей, где образование на нуле и только молитесь на родителей, которые содержат эту гвардию недо-преподавателей, которые только и кричат, что у них маленькая зарплата.
Коментувати
pizdec
21 правильный ответ. Сдал или нет?????????????????????????????????????????
Абітурієнт 2017
Для pizdec: Висока вірогідність, що здав (99%). Десь 135.
Коментувати
Влад
9 правильних я здав чи ні???????????????????????????????????????????????????????????????????
Абітурієнт 2017
Для Влад: Влад, на привеликий жаль, висока вірогідність (99%), що ні. Буде чудо, якщо здасиш. Бажаю тобі успіхів.
Коментувати
даня
13 правильних я здав чи ні???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Абітурієнт 2017
Для даня: Якщо не поставлять високого прохідного, то висока вірогідність, що здав.
Коментувати
Влад
9 норм??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Юля
Для Влад: нет! Не здал
Коментувати
Женя
в варианте 8 в задании 25.2 у них ответ 104 а правильный 112?
Олег
Для Женя: 104. Там же комиссия за пополнение счета, а начисление бонуса происходит за каждые 5 грр. Я тоже проглядел этот момент, кстати(
Коментувати
Саша
36 норм?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Абітурієнт 2017
Для Саша: Прекрасно. 167.
Коментувати
джюнг
13 правильних я здав чи ні?
джонг
Для джюнг: Щож ти робив цілий рік?
Піцько
здав
Женя
у меня тоже 13 это сколько примерно баллов?
Коментувати
Соня
51 вірна відповідь, то 187 бала . Тоді яка це оцінка?
Каріна
Для Соня: дивлячись які саме це були тести. 29, 30, 33 - у ДПА не входять.
Коментувати
ріна
див. ПРОХІДНІ БІЛИ на ЗНО-2017 http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html
Анджі
Хто шукає відповіді із математики. Тримайте і не дякуйте https://erudyt.net/
Мама випускниці
Там лише до 17
Коментувати
петиція про винесення 31-33 завдань як поглибленого рівня
https://petition.president.gov.ua/petition/23817 підписуємо петицію
Анна
Для петиція про винесення 31-33 завдань як поглибленого рівня:
мати випускника
Для петиція про винесення 31-33 завдань як поглибленого рівня:
Bogdan
Идиоты... Вам бы только фигнёй в интернете страдать вместо того чтобы готовиться. Нормальный параметр, нормальное ЗНО. Всегда можно кого-то обвинить в своей лени или тупости. Кто учился - тот сдал, программе соответствует 100%.
Коментувати
Hello
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osvitiUCOYaO_Skasuvati_zavdannya_ZNO_3133_z_matematiki/?cXMnIkb Підписуємо!!!!
liudas9
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Ne_vrahovuvannya_zavdannya_32_z_ZNO_testu_z_matematiki_u_DPA_ocinyu/?cdMcIkb Люди!!! Підписуйте петицію!!! Потрібно набрати якомога більше голосів. Подібну петицію про ЗНО з історії уже підписали тисячі, а ми тільки ділимося розв’язками і обмінюємося думками. Потрібно діяти!!!
Роман
ЗНО, в принципі, не складне. Але мені не вистачило часу на роздуми на 33-тім завданням. Я вважаю, що потрібно 3.5 а то і усі 4 години. У такій стресовій ситуації важко швидко все вирахувати одразу і без помилок. Потрібен час і на перевірку своїх розв’язків. Бажаю успіхів усім!
Anna
Для Роман: если честно то это зависит от вашего знания предмета. Мне на то чтобы все написать хватило 1-1.5 часа, остальное время проверяла. Думаю я такая не одна)
Коментувати
Анастасия
ЗНО этого года было сложным,особено третья часть. Я ходила на дополнительные задания и тем не мение не смогла решить ни одного из третей части.
Юрий
Для Анастасия: Задание 31 на построение графика функции вызывать затруднения не должны для ученика, знающего что такое модуль и разложение многочлена на множители
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!