Залишки субвенції спрямують на дезінфектори та харчоблоки

Уряд дозволив використовувати залишки субвенції для організації безпечного освітнього процесу

Залишки субвенції спрямують на дезінфектори та харчоблоки

Уряд дозволив громадам використовувати залишки коштів освітньої субвенції 2020 року на закупівлю засобів захисту, дезінфекторів та ремонт шкільних їдалень.

Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів про надання освітньої субвенції оприлюднили на урядовому порталі.

Як повідомляє пресслужба Кабміну, такі зміни викликані численними зверненнями батьків, педагогів, засновників закладів освіти та обласних державних адміністрацій.

У відповідь на звернення освітянської спільноти уряд дозволив використовувати залишки коштів освітньої субвенції, що утворилися станом на 1 січня 2021 року (крім коштів, що мають цільове призначення), на закупівлю товарів, необхідних для організації у школах безпечного освітнього процесу, у тому числі засобів індивідуального захисту та дезінфекторів.

Також дозволяється використовувати залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт і придбання обладнання для шкільних їдалень та харчоблоків.

Освіта.ua
19.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Це один зі способів витрачати кошти на матеріальне забезпечення закладів освіти із кармана вчителя. Знімають надбавку за престижність, мотивуючи, що недостатньо коштів, отримують на кінець року залишок субвенції і ремотують школи за рахунок вчителя, не витрачаючи гроші із місцевого бюджету
Родитель
Для Ганна: школи ремонтують і утримують за рахунок батьків, не видумуйте!.
Коментувати
Тетяна Кіба
А у нас реорганізують школу, бо немає коштів на зарплату: два світи - два дитинства...