Уряд виділить 150 млн на центри професійної освіти

У Кабінеті Міністрів обіцяють активно інвестувати в якість освіти української молоді

Уряд виділить 150 млн на центри професійної освіти

Цього року місцевим бюджетам буде виділено 150 млн грн на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

За словами Шмигаля, навчально-практичні центри мають бути інноваційними та забезпечувати учнів сучасними навичками.

«Інвестиції в людський капітал — це одна з найкращих інвестицій, яку може зробити держава. Тому цього року ми збільшили бюджет Міністерства освіти і науки на 25%, і тому ми продовжимо активно інвестувати в якість освіти наших дітей», — підкреслив очільник уряду.

Планується, що кошти на створення навчально-практичних центрів будуть передані на місця для того, щоб громади могли їх використати на розвиток тих спеціальностей, які будуть найбільш актуальними на ринку праці у межах того чи іншого регіону.

«Це ситуація win-win, коли у виграші всі: громада фактично створює замовлення через заклад профтехосвіти на той чи інший напрям, роботодавець отримуватиме якісно підготовлені кадри, абітурієнти матимуть гарантовану роботу», — зазначив прем’єр.

Освіта.ua
31.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Читач
Чому зняли доплату працівникам профтехів за класне керівництво, перевірку зошитів, завідування лабораторіями і кабінетами і "престиж" у 2021 році? Сокиряни, Чернівецька область, Сокирянське ВПУ?
Михайло
Для Читач: Тому до не вистачає на зарплату коболєвим,вітренкам,лєщенкам,найемам та іншим кровопивцям на тілі народу. Доки будемо терпіти?
Правда тут
А чому поперли з влади ліві сили?? Тепер вигрібаємо ....
Коментувати