МОН: цього року виші отримають широкі фінансові повноваження

Університети матимуть широкі повноваження щодо розпорядження коштами

МОН: цього року виші отримають широкі фінансові повноваження

Заклади вищої освіти вже цього року матимуть широкі повноваження щодо самостійного розпорядження коштами, залишаючись при цьому неприбутковою організацією.

Про це наголошують у Міністерстві освіти, посилаючись на затверджений Кабінетом Міністрів план пріоритетних дій уряду на 2021 рік.

У відомстві зазначають, що забезпечення повної фінансової автономії закладів вищої освіти для провадження своєї діяльності є пріоритетом міністерства у сфері вищої освіти.

«Заклади вищої освіти матимуть широкі повноваження самостійно розпоряджатися коштами, визначати внутрішню систему та рівень оплати праці, вільно залучати інвестиції, водночас залишаючись неприбутковою організацією з усіма наявними податковими пільгами», – підкреслив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи затвердження плану пріоритетних дій уряду.

Окрім того, держава планує залучити фінансовий ресурс для відновлення видатків розвитку, зокрема, на модернізацію системи закладів вищої освіти.

Наразі тривають узгодження позицій щодо підписання кредитної угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку для підтримки реформ у сфері вищої освіти.

Освіта.ua
08.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геть олігархат
Смішна поблема в стилі грантоідів Сороса- універи отримають свободу витрачання коштів.... Придурки!! Немає чого витрачати!! Всі внз Украіни , в т.ч. І приватні із сраною могилянкою і католицьким пту- — це 789 млн . Дол.в рік, що в сорок разів менше бюджету Оксфорда?!!! То ж не гнівіть Бога і не дуріть нарід, всякі прибацані реформи— брехня!!! Лише , коли Петя Порох і Ахметка з Юлькою розкошеляться, олігархи будуть під нігтем, тоді підніметься держава і Освіта!!!
ВУЗ
Ті повноваження фінансові - такі широкі і глибокі, ВСЕ одно перейдуть через ситечко корупції і смотрящіх...або - упростили попадання коштів державних у посторонні кишені.
Бовдур
Для ВУЗ: дурак , Ви, які кошти у внз- зарплата куца і жкх . Що красти!? ??
Коментувати