Школи закриватимуть лише при «червоному» рівні небезпеки

У Міністерстві освіти повідомили про нові обмеження у умовах дії адаптивного карантину

Школи закриватимуть лише при «червоному» рівні небезпеки

У період дії адаптивного карантину відвідування закладів освіти заборонятиметься лише у разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на окремих територіях.

Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти щодо норм постанови Кабінету Міністрів від 17 лютого 2021 року, якою до 30 квітня 2021 року на всій території України впроваджено адаптивний карантин.

Зокрема, відтепер залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення СОVID-19, кожен з яких має  обмеження та критерії визначення.

«У разі встановлення на території регіону «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється: відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1- 4 класів закладів загальної середньої освіти», - зазначають у Міносвіти.

Наразі на території України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком СОVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Окрім того, встановлено обмеження на проведення в закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи або класу та за присутності глядачів.

Освіта.ua
22.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Школи потрібно переводити на дистанційку в великих містах задовго до червоної зони. Вже 8 моїх добрих знайомих знайомих померло. Схема така . Ковід -важка фаза з киснем - полегшало -помер. Або ковід пережив через місяць помер від ускладнень на серце або легені. Зелена влада приховує справжні масштаби смертей від ковіду. Негайно закривайте школи у Києві де у тісних приміщеннях по 35-38 учнів. Учителі тікайте бо школа це смерть для дорослих, хоча уже йде хвиля смертей молоді
Позняку
Для Тарас: Позняк, это ты? Хватит шифроваться под ником Тараса, тебя давно раскусили...
Тарас
Для Позняку: Так а чего меня кусать. Конечно позняк. просто я раньше через ФБ и меня выбросили а теперь через твиттер вот и всё
Коментувати