Для освітян розробили порадник «Школа в умовах пандемії»

Порадник допоможе оцінити готовність школи до вирішення викликів, пов’язаних із Covid-19

Для освітян розробили порадник «Школа в умовах пандемії»

В Україні презентували інтерактивний порадник, який допоможе оцінити готовність закладу освіти до вирішення викликів, пов’язаних із Covid-19, і запропонує ідеї для ефективнішої роботи в умовах пандемії.

Порадник «Школа в умовах пандемії» створено міжнародними експертами з врахуванням вже існуючих вітчизняних рекомендацій та з використанням матеріалів ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших міжнародних організацій.

Особливої уваги у пораднику надано питанням створення безпечного освітнього середовища та забезпечення доступу до якісної інклюзивної освіти для всіх дітей, зокрема найуразливіших категорій.

Порадник також передбачає тематичне опитування керівників і педагогів щодо роботи закладів в умовах пандемії. Відповіді на запитання анкети допоможуть з’ясувати наявні потреби закладів, ефективно планувати підтримку, удосконалювати державну політику щодо реагування на виклики пандемії та мінімізувати її негативний вплив на освітній процес.

Розробники порадника радять залучити до роботи з ним колег, зокрема заступників директора, шкільних психологів, соціальних педагогів та вчителів. Так педагогічний колектив зможе надати додаткову інформацію та цінний зворотний зв’язок.

перейти до порадника

Освіта.ua
16.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
з досвіду
Невже не вистачає тих грошей , які МОН відмиває на підручниках(коли в упаковках замість 10 є 9) а звониш у видавництво(Наприклад у Тернопіль), а там запитують держзамовлення чи вільна продажа. Якщо держзамовлення, то це в Київ!!!! То тепер ще треба відмити і на ПОРАДНИКУ. Після випуску якого зразу освіта ПІДЕ ВГОРУ!!!
DVGR
Відповідно до порадника, поступить пропозиція наплодити гори паперу, звітів про те, як учитель працює над створенням "безпечного освітнього середовища та забезпечення доступу до якісної інклюзивної освіти для всіх дітей, зокрема найуразливіших категорій", подати фотозвіт, як він організовує роботу із класом, з інклюзивщиками, батьками, тощо; методичні розробки із сценаріями проведення різних форм роботи згідно порадника; представити план роботи методоб’єднання, на якому обговорювався порадник; заходи щодо реалізації основних положень порадника; проаналізувати виклики, як працювала творча група і т.д і т.п.
valkonik
Звільніть усіх вчителів і все, так як не стріляти. План А.
Тарас
І поклали у кишеню за цю макулатуру солідну суму+ откат. Совість є? З вересня по 16 люте отримали учителі по 5 масок у Києві. Антисептика - нуль на кабінети. Кабінети прибирають учителі бо технічки не бажають. Напишіть про це книжеку - Як ми розікрали ковідні мільярди.