Уряд дещо послабив карантинні обмеження для закладів освіти

З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин

Уряд дещо послабив карантинні обмеження для закладів освіти

З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Урядова постанова передбачає встановлення базового жовтого рівня для всієї країни, при якому діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень.

Також будуть зроблені деякі послаблення, зокрема, й для закладів освіти.

Відтепер буде дозволено відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, відвідування закладів освіти буде заборонено в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Він зазначив, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

«У разі встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання. Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й  батьків та освітян», – наголосив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
17.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
ВНЗ,(зокрема ЛНУ І.Франка)для чого дітей як навчалися дистанційно стільки часу.ЗГАНЯТИ!!!в аудиторії,для чого і по20і більше,...ще не всі перехворіли???створюєте ще більше проблем усім.намА.особливо4курс,який скоро буде готувати дипломні роботи????Просимо пояснити,для чого це робиться????
Covid-19
Цілком згоден! Дітям потрібне живе спілкування, та якісні пояснення вчителів на уроках! До того ж, хоча моя мета досягнута - більше 1 млн. фоловерів по всій країні, це не межа. До кінця року у мене має бути 3 млн. фоловерів. Закликаю всіх адекватних людей, які не вірять у міфічний "коронавірус" вимагайте лише очного навчання для ваших дітей, знімайте самі, та змушуйте знімати інших людей кляті маски у громадському транспорті та приміщеннях! Ні в якому разі не вакцинуйтеся, оскільки це вакцина від неіснуючої хвороби, а значить у вас буде чимало побічних ефектів! І останнє, найголовніше - частіше активно відпочивайте та їздіть на морські та гірськолижні курорти!
Студент
А як на рахунок того, що є інститути, які ще з 01.02.2021 ходять в групах по 50+ людей. Чому не залишити дистанційне навчання для ВНЗ, запитайте студентів чи хочуть вони ризикувати життям, враховуючи те, що якість освіти дистанційно надається на такому ж рівні як і очно. А іноді навіть краще! Як в країні, в якій не рахуються з думкою молоді, а зокрема студентів, які і мають робити цю державу кращою, має покращитись рівень життя, коли безпека і життя молоді на останньому місці.. Браво!
Анон
Студенты не сделают эту страну лучше. Никто не сделает
Тарас
Для Студент: Голосували за некомпетентних? Гірше не буде? Отримуйте. А 35-38 учнів в малюсіньких приміщеннях у київських школах думаєте краще? профспілка мовчить, учителі мруть як мухи. Серед моїх знайомих учителів вже 6 померло. Ковід не признають - пишуть пневмонія.
Аріан
Коли вже завершиться ця нісенітниця!? Згадайте-но ГРИП. Він цього захворювання також помирало НЕ МЕНШЕ осіб. У людей зі слабким імунітетом, похилого віку та із супутніми захворюваннями ЗАВЖДИ виникали ускладнення, і сметність від грипу була не меншою. Однак паніки не було. Звичайно, людям із переліченими вище проблемами, що можуть піддаватися більшому ризику, завжди варто було обмежети на цей час контакти з людьми. АЛЕ МОЛОДЬ ЖИЛА НОРМАЛЬНО. Я теж студент, мені 19, і за весь період пандемії жодного разу не захворів. Нічим. Вже більше року не хворію. А все тому, що людям із сильним імунітетом хвороба не є небезпечною. Потрібен лише здоровий сон, здорове харчувння, обов’язково прогулянки на сонці і свіжому повітрі, і за наявності вже міцногл імунітету - контакти з людьми. Так ви нічим хворіти не будете! (стосується молоді, звичайно, за людей похилого віку я не ручаюся). Враховуючи все це - де наша свобода вибору!??? Нехай кожен самостійно вирішує сидіти вдома чи ні!
Коментувати
ОНлайн
Нехай би перевірили, чи кругом є покриття, бо у школі може бути інтернет, але це нічого не дасть, якщо учневі треба йти в центр села, щоб його "зловити".
Анон
Зачем? 99.5% учащихся в глухих селах - полнейшие отбросы, которые срать на учебу хотели, из поколения в поколение. Никто не будет "ловити" даже при наличии интернета дома.
batja121
Чому в вас виникає така думка, що хто живе в селі відброси. Чому всі діти добрі, хороші та розумні а в селах бидло. Запам’ятайте в містах вони тоже є.
Гена Завізіон, старий комуніст
Откуда 99,5? По каким селам делалась выборка? Не знаешь, что это такое? Не удивительно. Раньше, небось на кАНАЛАХ медведчука работал?!
Коментувати
освітяни
Очне навчання це добре. Але не дарма кажуть в народі. Еще не вечер. Все одно треба покращувати шляхи надання освіти через дистанційні методи. Ми це пропонуємо зробити наступним шляхом. Створіть групи з найкращих викладачів ВНЗ та ІППО. Це мають бути самі кращі фахівці та науковці. І поставте перед ними завдання. Допомогти закладам освіти вирішити ті проблеми, які виникають у них під час дистанційного навчання. А вже тоді проводіть різні онлайн опитування на зразок тих, котрі були. Влада обіцяла, що перевірить дистанційне навчання і своїм опитуванням зробила першi кроки до цього. Але влада не подумала над тим, що у школах можуть бути проблеми. І ці проблеми треба допомогти вирішувати, а не заганяти людей у глухий кут. Наступного опитування чекаємо на весні. А до травня місяця вжийте будь-ласка усіх заходів щоб допомогти покращити ситуацію. Адже на даний час це те на що найбільше чекають школи.
Тарас
Для освітяни: років з 10 займаюсь дистанційкою. Все обладнання закупив за свої гроші. Гарним учням дуже подобається, бо фактично я збільшив кількість годин у 2 рази. Дома вони дивляться моє відео з поясненням а у школі дискусія і розв’язування задач. Для тупих очне навчання це добре
Ігор Миколайович
Є декілька мінусів в цьому. Перше, Ви купили обладнання за свої гроші, а Вам і дякую ніхто не скаже. Друге - не у всих учнів є можливість використовувати в себе техніку, це добре якщо є телефон з Інтернетом і урок математики чи біології. Але оди я і зараз запису відео для учнів, а простий перегляд з телефону нічого не дасть, бо мені потрібно щоб діти ще й практикувалися, бо предмет інформатика. Особисто сам в цілому вчився через відео в інтернеті і книгах, а ті хто ниють, що онлайн освіта це деградація, це ті люди, які цього бояться, бояться чогось нового. Це як пенсіонери 10 років тому, які говорили, що барани сидять у соціальних мережах. Але зараз більшість з них робить те ж саме. Я не агітую за дистанційку, але дивлячись на деяких своїх учнів, які мають можливість працювати так, як Ви описали, я дійсно бачу кращі результати.
Анон
Для Ігор Миколайович: >а Вам і дякую ніхто не скаже. Ахахаха. А кто скажет в обратной ситуации?
Коментувати
Лола
Биллу педагогічному тільки в радість буде, адже то нелюди якісь і потвори без гідності!
Тарас
звичайно уряд послабив для шкіл карантинні обмеження. Адже у моїй школі від 35 до 38 учнів у класі -потрібно класи розбивати на групи і запускати не більше 20. А отже платити більше учителям. Хіба може це дозволити наш любимий преЗЕдент? Платити учителям більше? Берегти здоров’я учителів? -Ідіть у с---ку. Профспілки - зрадники. Учителі - раби.Нещодавно померла моя подруга. Записали щось про легені.... Компенсації дітям не положено. Вова взяв особисто над учителями шефство .Особисто посилає вас у ....
Тарас
Для гАндон: Ви звідти пишете?
Коментувати