COVID-19: класи можуть відправляти на самоізоляцію

МОЗ оновило рекомендації з організації протиепідемічних заходів у закладах освіти

COVID-19: класи можуть відправляти на самоізоляцію

Міністерство охорони здоров'я оновило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину.

Про це під час брифінгу 25 серпня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, рекомендації були оновлені після консультацій з освітянами.

Він повідомив, що для учнів 1-4 класів пересування закладом освіти буде дозволено без використання маски або респіратора.

«У регіонах, що відносяться до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни буде рекомендовано використовувати захисні щитки. Допуск вчителів на роботу може бути тільки після проведення термометрії», - сказав Степанов.

Також, у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби в когось із учнів, весь клас повинен буде піти на самоізоляцію.

Оновлені рекомендації МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти будуть оприлюдненні найближчим часом.

Освіта.ua
25.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
нічого спільного лише носіння масок протягом перерв не маює з антиковідними заходами. звичайний навчальний процес. перерви в один час для всіх дітей, на групи не ділять. 35-40 учнів в класі 6-8 уроків на день в одному кабінеті. ЖАХ. Вчителі кинуті напризволяще.
Куривчак Наталія Владленівна
Для вчитель: І нічого не змінити, чи як?
Коментувати
Люся
А як бути з вчителями, які в цьому класі викладають? Теж самоізоляція? Я, як вчитель предметник за день проводжу по п’ять уроків і вони в різних класах. Тому виходить , що якщо в одному виявили хворого, то ідуть не один клас , а всі п’ять, бо я можу бути носієм. А як бути з сім’ями вчителів? Теж самоізоляція? .... І як оплата праці тоді ?
Serhii Fesenko
Для Люся: Закриватися на карантин має ВЕСЬ навчальний заклад, самоізоляція всіх - і 100% тестування всіх (і вчителів, і учнів). У випадку позитивного результату когось - тестування всіх членів сім’ї. Але ж в Україні державне тестування йде 9 діб (комерційне - 1-2). І грошей у коронавірусному фонді вже нема. Зе спустив їх на будівництво зручних доріг для мерседесів.
Коментувати