Щонайменше 14 міст та районів 01 вересня будуть у «червоній» зоні

У 14 містах та районах України встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Щонайменше 14 міст та районів 01 вересня будуть у «червоній» зоні

14 районів та міст України опинилися у «червоній» категорії епідемічної небезпеки, 75 — у «помаранчевій» та 106 — у «жовтій».

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час щоденного брифінгу 21 серпня.

За його словами, згідно з умовами адаптивного карантину, раз на тиждень відбувається засідання комісії ТЕБ та НС, на якому встановлюються рівні епідемічної небезпеки.

«Засідання проводиться у четвер ввечері, а прийняті рішення запроваджуються з 00:00 годин понеділка. Вчора були прийняті такі рішення: 14 районів перевищили рівень захворюваності нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні, тож віднесені до «червоного» рівня епідемічної небезпеки», — зазначив очільник МОЗ.

До «червоного» рівня віднесено місто Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області; місто Самбір Львівської області; місто Біляївка Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський район Рівненської області; місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський район Чернівецької області.

«Встановлення цих рівнів ґрунтується виключно на епідемічній ситуації, на рівні захворюваності у цих містах та районах. Ми рахуємо, виходячи з кількості нових захворювань за 14 днів на 100 тисяч населення. Це об'єктивна інформація та цифри, які впливають на встановлення карантинного рівня. Ці цифри відкриті й будь-хто може їх подивитися і самостійно порахувати», — підкреслив Максим Степанов.

Як відомо, 1 серпня набувала чинності постанова Кабінету Міністрів №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до документа, залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони країни поділено на чотири зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону».

На територіях «червоної» зони обмеження, окрім інших, стосуються заборони відвідування закладів освіти.

Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

Освіта.ua
21.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Ой, не скільки болячки, скільки знущань над українцями. Чому тільки з ковідом боряться? А інші страшні хвороби, причинами яких є екологія, стреси, хімічні продукти харчування з магазинів т.д.? Чому для боротьби з цими факторами закони не приймаються і гроші не виділяються? А від цього помирає в десятки разів більше людей.
Торба
Для Світлана: Якщо забути про ковід, тоді він випередить усі болячки в рази за короткий строк - кількість померлих у світі за період менше ніж рік досягає мільйону. Якщо ви з ним не стикаєтесь, це не означає, що його не існує, скоріше, що з ним борються з певним успіхом. Ваш коментар ні про що. Вкажіть конкретні кроки і джерела фінансування.
Карина
А з ним бороться. Агов карантину немаэ всі живуть як і рік тому. Школи відкриваються університети також. Про нього 80% забули вже
Коментувати
Аріель
Ой, як ви помиляєтеся! Скоро в Червоній зоні буде пів України!
.марія
Для Аріель: коли ви вже заспокоїтесь зі своїм короновірусом. Зрозумійте: це звичайна, не дуже страшна хвороба. Люди не можуть вічно сидіти на карантині. Всі хочуть гуляти , подорожувати. Життя не настільки довге, щоб його так просирати. Все рівно його, на жаль, не виграти . Вакцина не допоможе повністю знищити. Від нього помирає менше1%. Якщо будете так хвилюватися, то скоріше захворієте якимсь раком, і ось там , повірте, шанси померти більші.
чел ты)
так пойди сама тогда заразись, родных своих тоже обкашляй и оцени результат по шкале от 1 до 10. А хули, ничего страшного же, обычная простуда.
.марія
И что ? в мире много болезнь . Может всю жизнь сидеть дома. От других болезнен шанс умиреть тоже высок . Даже больше чем от вашего короновируса, где умирает меньше 1%. (Много людей переносят его на ногах). Вы такие смешные. Зачем тогда жить? Нас всю жизнь приследует что-то опасное. Может лучше вообще ни с кем не общаться , на улицу не выходить(хотя и дома вредно сидеть...что же делать...) , Не пользоваться телефоном и не есть ничего с магазина. Окей припустим вы так будете делать. Но на роботу нужно же комусь ходить , студентам нужно учится на дневном(так как вряд-ли можно учится дистанционно не медиков), ну или же просто жить...не услажняйте себе жить которая и так не простая.знаете:что мы боимся, то до нас и прийдёт. Так что просто живите, как нормальный человек
Коментувати
хохма
А мы думали что только наш ИППО самый плохой. Так нам хот по viber копии свидетельств 30 ч. курсов отправили. Не то что Черновцы.
Covid-19
Не дочекаюся свята першого дзвоника. Саме під час цього свята, я зустрінуся зі своїми майбутніми фоловерами. Мене лише бентежить, що міністр Степанов скоротив кількість зелених зон. Я сподіваюся першого вересня всі регіони та райони будуть у "фоловерній зоні". На перший дзвоник ні в якому разі не одягайте маски, та не користуйтеся антисептиками, оскільки саме ці породження диявола викликають запалення легень, і як наслідок смерть.
БОЙ
А зачем вообще проводить этот первый звонок? Чтоб стоять с утра на холоде 2 часа пока преподаватели блюзнирствуют ? Да и смысл проводить урок посвященный ковиду? Итак с Апреля по Август все жили как мыши не вылазя с домов , так еще и нагнитать будут.
123
Для БОЙ: Просто понимаешь, ты - леха, а лехи должны страдать. Чем больше - тем лучше.
Коментувати
думаємо так
1 дзвоник треба проводити. Як починати новий навчальний рік без свята дня знань. МОНУ це безсперспективна і совкова організація. Вони нічого у сучасних трендах не розуміють. Тому перший дзвоник треба проводити, але у онлайн режимі. Безпечно, сучасно і виважено. Сам міністр відзвітував, що тільки 74 школи не мають підключення до Internet. 74 це навіть не 5% від усіх шкіл. Значть 95 % шкіл можуть в онлані проевести 1 вересня. А уроки вже тоді треба планувати на 2 вересня. Нам така ідея до вподоби. А кому не подобається розпочинайте навчальний рік з 1 уроку. Коронвірус навколо нас. Куди не верти. Оптимізму хоч відбавляй.
думаємо так
Онлайн це організувати пряму трансляцію в ЮТУБ. Різні там платформи 500 глядачів не витримають.
україночка
Для думаємо так: А чому вже тоді не провести 1 урок у онлайн режимі. У вигляді загальношкільного виховного заходу. Відразу після 1 дзвоника.
Коментувати
активісти
http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=123478 Вам треба прочитати коментарі до статті за посиланням. Там багато толкових думок.
хохма
Для активісти: Черновцы рулят. Так держать. Восток вас поддерживает.
Коментувати