Телеуроки будуть продовжені, - в.о. міністра освіти

Зараз йде робота над тим, щоб охопити проектом набагато більшу аудиторію школярів

Телеуроки будуть продовжені, - в.о. міністра освіти

Проведення телеуроків в рамках проекту «Всеукраїнська школа онлайн» у новому навчальному році буде продовжено.

Про це сказав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу «Дом».

За його словами, зараз йде робота над тим, щоб охопити проектом набагато більшу аудиторію школярів, включаючи 11-класників.

«Ми в будь-якому випадку повинні готуватися до найгіршого сценарію. Телеуроки продовжаться, тому що телебачення це на сьогодні найпоширеніший канал, який дає можливість донести інформацію до найвіддаленіших куточків», - сказав в.о. міністра.

Він також повідомив, що в Україні залишається 74 школи, які ще не підключені до Інтернету.

Освіта.ua
19.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Шукайте в ютуб канал Обладнання для освіти - там публікуються відеоуроки та лабораторні роботи, якісне доповнення до уроку!
Аноним
Честное слово, толку с этих онлайн уроков - полнейший 0. То что ты в живу учишься с учителем, а то что какие-то люди по телееу обьясняют и то не всем понятно
Алексей
Школа-онлайн! Так за що вчителям будуть виплачувати зарплатню, за те, що вдома будуть сидiти!!! Так нехай наша влада даe кожному учню грошi - на поповнення Iнтернету, щоб учень опановував освiтню программу.
1
Для Алексей: Какой ты потешный.
Рудана
Для Алексей: Вы правы. При дистанционном обучении учитель - лишнее звено. Уроки по телевизору и раз в месяц тематички в школе. От учителей с их уроками в ютуб толку никакого. Пусть лучше детям на обучение оттдадут их зарплаты.
Петро
Для Рудана. "При дистанционном обучении учитель - лишнее звено". Так, звичайно. При повній дебілізації суспільства -" учитель - лишнее звено". Хотілося б знати про "нелишнее звено" в Україні. Ми вже користувалися низькоякісними онлайн-уроками. Як показала практика - знання від них нульові.
Коментувати
Оксана
Це повний кінець загальнодоступної освіти. Школи позакривають, вчителів позвільняють, багаті - до приватних шкіл, бідні - онлайн. Нащо рабам щось знати?
Алексей
Для Оксана: Вчителiв з березня не звiльнили, зарплатню вивлачували. За що? За телеканали? Краще б цi грошi влада вiддала на гаджети учням.
Алексей
Для Оксана: А батькам що робити? Чи вдягати дiтлахiв, чи нi. Все це грошi! Вчителям зарплатню, а батьки на каронтин.
Коментувати
Каріна
Гарна новина!????????Будемо вдячні як що це торкнеться і молодшої школи зокрема другий клас
PalataN6
З день можна 7000 шкіл підключити до Інтернету, а ви 74 школи. Яка мета цього проекту? А мета банальна. Зробити героями України режисерів цього проекту. Відмити гроші, а В.О. отримати свої проценти. Як МОН весною по ЗМІ подали цей проект, так ми його сприйняли. Якщо такий проект і має бути. ЙОГО МЕТА МАЄ БУТИ ЧІТКА. НАДАТИ ДОСТУП ДО ЗНАНЬ ТИМ УЧНЯМ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЗМОГИ ПРАЦЮВАТИ НА ПРЯМУ ЗІ СВОЇМИ УЧИТЕЛЯМИ. А як ви його подайте? "охопити проектом набагато більшу аудиторію школярів". Вам не освіти потрібно, а ОРГАНІЗУВАТИ ШОУ НА ВСЮ КРАЇНУ.
1
Картинки крутятся - лавеха мутится.
родители
Поддерживаю. Вот это хорошая новость.