За дотримання правил епідемічної безпеки відповідатиме школа

За словами Степанова, обов'язки з виконання рекомендацій покладені на керівництво шкіл

За дотримання правил епідемічної безпеки відповідатиме школа

Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину достатньо чітко визначають правила, яких мають дотримуватись адміністрації закладів освіти.

Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, обов'язки щодо виконання рекомендацій покладені на керівництво шкіл.

«Усе це достатньо чітко визначено і доведено Міністерством освіти і науки до відповідних структурних підрозділів в областях», - сказав Степанов.

Він наголосив, що дотримання санітарних норм і правил дозволить забезпечити безпеку учнів.

Як відомо, Міністерством охорони здоров'я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину.

Забезпечення закладів освіти засобами індивідуального захисту, в т.ч. антисептиками і дезінфекторами покладено на засновників шкіл.

Освіта.ua
10.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Короновирус это раздутая политиками тема,чтобы вакцинировать и чипировать людей,на самом деле просто разновидность гриппа,он может ещё не исчезнуть много лет,и что,детям неуками оставаться,я сама учитель и все знакомые учителя за очное образование,посмотрите передачу Никиты Михалкова,,Бесогон,, про то что богачам не выгодно ,чтоб было образованное общество,им нужны необразованные рабы,а это можно достигнуть,отобрав образование у обычных людей. Хотите сделать детей тупыми рабами,сидите на дистанционке,вам никто не запрещает,а кто хочет учиться очно,это их право. А епидемии были и будут,только почему именно сейчас кому то выгодно,чтоб люди сидели и не высовывались(чтоб запугать и сделать всем вакцинацию-чипирование.Но!!! Западные страны Германия,Швейцария и до. 12июня вышли на все всеобщий митинг против вакцинации,чипирования и експериментов над людьми.И они ПОБЕДИЛИ!принудительную вакцинацию отменили и ослабили карантинные меры!,уже весь запад понял,что короновирус-это чушь
Местный
Для Анна: какой же у вас хлам в голове...
Коментувати
Анонім
Тобто позакривають освітні заклади по тій причині, що не дотримувались карантинних заходів і зроблять освіту дистанційною на завжди. А далі: покоління-неосвідчине, які не знатимуть своїх прав, закони перепишуться і як це згодом вильється в тотальніший контроль всього населення.
Ліна
Зібрали учителів. Сказали, що кошти на засоби захисту відсутні. Хочете працювати - купіть все самі. А не купите, то готуйтеся до веселого життя у вигляді малого навантаження, зняття доплат, передачі класного керівництва більш гідним кандидатурам. Браво МОН і МОЗ. Гроші з короновірусного фонду де?
Сенатор
У мене для МОНу є пропозиція. Один раз на тиждень на сайті МОНу давати інформацію: скільки захворіло на вірус учнів і студентів всіх навчальних закладів України, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників які їх навчають. Окремою графою: скільки померло (не дай Бог, звичайно, але таке буде). При появі перших жертв, на навчанні у класах і аудиторіях можна ставити крапку. Боюсь, що і на дистанційному також. Життя дорожче. Ще раз до МОНу. Якщо ви будете говорити, що не володієте цією інформацією то це лише підтвердить висновок форумчан, що вам на нас начхати. Не буде офіційних даних, будемо обмінюватися даними тут же. Буде ще гірше.
Правда
Да всё мы поняли уже. Они спецом хотят вывести школы, чтоб к октябрю был повальный коронавирус с целью выборы отменить. Рейтинг ведь у Зе уже ниже плинтуса.
Анонім
Для Правда: тут не дело в Зе тут всемирный заговор и скорее всего не в выбооах дело. Ждем второй волны, которую обязательно введут. Потом увидите все их отношение к обычному (рабочему класу).
Коментувати
Вчителька
на перервах всі ходять в масках, на урокаї їх знімають. Думки вірусу: "О, дзвоник з уроку, можна летіти від одного організму до другого. Чорт, маска." 15 хвилин намагається її подолати. " Чорт, дзвоник на урок, летіти не можна. Прийдеться ждати наступної переви." На уроках же віруси не активні, так?
unforgiven 2
Затверджені рекомендації НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ вимогам безпечної роботи! Чому школи повинні нести відповідальність?
Anna Avstrijskaya
Для unforgiven 2: Саме тому, що Степанов, Шмигаль, Ляшко не хочуть нести відповідальність. Потім, коли почнуться масові захворювання, скажуть, що вони зробили все залежне від них для безпеки дітей - розробили рекомендації. І їм байдуже, чи реально ці рекомендації виконати школам, у яких навчається по 1,5 - 2 тисячі дітей, а то й більше, це вже їх не стосується. Їх не цікавить, чи мають місцеві бюджети гроші на закупівлю всього того, що вони понаписували, не цікавить, що зрештою все це будуть купувати самі школи. Вони свою функцію виконали - забезпечили собі спокій, бо вони ні за що НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ, всю відповідальність перекладено на місцеві влади, школи, батьків. Тому коли діти почнуть масово хворіти (хай Бог боронить, бо ніхто більше нам не допоможе), то нехай батьки-крикуни не нарікають: вони отримають те, за що мітингували.
гість
Ситуация пущена на самотек - неужели не ясно. что даже при условии ношения масок в переполненных классах и коридорах эффект будет нулевым! Вы пошли на поводу у родителей, принеся в жертву учителей - увидите результат на выборах. В Америке учителя выходят на протесты против очного обучения в школах!
Коментувати
М
Для міністра Степанова:Які рекомендації на кого покладені?-на керівництво шкіл!-ви про що?-в класі 38 дітей!,що керівництво школи має зробити не пустити в школу?,чи не мало такі класи великі набирати?,а ті діти де мали вчитися?Це питання з переповненими класами до міністерства освіти,держави!Чому ви свої обов’язки перекладаєте на когось?Керівництво школи -школи будує?Які чіткі правила-ви що не розумієте що школи переповнені?-діти в класі між партами боком ходять,а як перезуваються-то хто де може!
Львів
Це Для пана Шмигаля:може прочитає і подивиться що у Львові з медициною робиться!Група "Vafta-1".Пацієнт розповів про кишенькові тарифи у лікарні швидкої допомоги Львова.Там ще багато є цікавого про лікарів.Реформи Супрун при Порошенко ми знаємо,а де те обіцяне покращення?
Теж занепокоєна вчителька
Ліків в медкабінеті не вистачає і кожний рік класи мусять по 10 грн з учня здавати. По словам директорки грошей немає взагалі.Зараз йде ремонт в їдальні,вчителі уже здали по 200 грн.Вимагають купувати маски і антисептики ! В кожний клас також відра . І це тільки початок! А що буде робитися з 1 вересня навіть не уявляю, бо надані рекомендації в умовах школи зараз працювати не зможуть,бо абсурдні ! Якесь замилування очей.
Занепокоєна вчителька
Заходить дитина у школу масці, дійшла до кабінету, зняла. Куди поклала маску? Чи можна ту маску знову одягають? Діти вийшли на перерву, одягли маски, вони що, смироно стояти в них будуть? Ваня зняв маску у Маші, хто буде відповідати? У Сашка маска впала на підлогу, іншої немає, які дії вчителя: витягти з власних запасів? (завтра всі будуть без масок, вимагати будуть дати), відправити додому? Підозра на вірус у дитини в класі, як діяти: на карантин весь клас і 15 вчителів, які навчали, чи ходять далі? Захворіла дитина. У вчителя насморк, температура нормальна, як діяти? Дадуть лікарняний? йти за власний рахунок? Йти у школу тишком? Вчитель заразився від учня, хто лікувати буде, за чий рахунок, це не пов’язано з професією? Одні питання, жодної відповіді. Хотілось би, щоб працівники обох міністерств хоч на тиждень у школу, нехай майстер класи покажуть, як працювати в умовах карантину
Володимир
На засновників шкіл, це круто. Тобто місцева влада. В нашій школі вже сказали купуйте самі, грошей нема. Можна засоби захисту придбати з тих коштів. що виділені на ліки в медкабінет. Ось так.
Covid
Will schools reopen in September in England? Yes, all schools in England will reopen this September.
ПТНПНХ
О ні! Ми фсє умрьом! Як довго ви будете ховатися від вірусу? Ви правда вірите, що сховаєтесь від нього?))
ДепартаментДюсолей
Все на догоду батькам! І фіолетово владі, що буде різкий спалах епідемії. Хоча наш народ того заслуговує. Владі байдуже і тут воні праві, якщо батьки готові ризикувати і дітьми і собою, то чому влада має за них переживати? Хочете - йдіть у школи, але потім влада вас фіг буде лікувати і будете самі тратити шалені суми на ліки і тести і кричати, чого це за вас не дбають чиновники! Країна неляканих ідіотіів!
Каріна
Набридло!!! Ви все рро школу, організацію навчання.... Так, звичайно, це важлива тема, але... Читаючи інформацію, відчуття , що я у божевільні. Наприклад, у Вінниці готуються до дня міста. І не як небудь відсвяткувати, а з "розмахом", планують масові гуляння.І так далі...
Местный
Виноватых уже нашли и знаем, поэтому с 1 сентября смело на учёбу. А через месяц-второй на карантин, но уже с на много большими последствиями. Лишь бы родители учащихся были довольны.
Гость
Интересно, а когда же наши Министерства будут за что-то отвечать??!!! Смотря на происходящее, вообще не вижу смысл в наличии министерств в нашем государстве!!!!
Аріель
Для Гость: Анархия мать порядка!)
Коментувати
Anna Avstrijskaya
Тепер нехай батьки радіють: мітингували, кричали, щоб школи відкрили. Відкриють з 1 вересня, тільки цим мітингувальникам незрозуміло, що ризикують саме їхніми дітьми. Діти Степанова і йому подібних у звичайній школі не вчаться, їх здоров’ям він не ризикує, а на здоров’я ваших дітей йому начхати. Ваші діти потім будуть задихатися в холодних, з облупленими стінами лікарнях з одним санвузлом на весь поверх. Але бог з ним, вам же головне, щоб здихатися дітей, відправивши їх до школи, вам начхати на здоров’я своїх дітей, то чому Степанову за них переживати? Він особисто ні за що не відповідатиме, кожен з вас сам відповідальний за свою дитину. Отож за що боролись... Зате проти підвищення комунальних тарифів ви такого завзяття не виявляли, за підвищення зарплат також, ніяких мітингів. Ви самі заслуговуєте такого ставлення до себе "власть імущих".
ДепартаментДюсолей
Для Anna Avstrijskaya: ті батьки, які за будь-яку ціну хочуть відправити дітей у школу сильно вже втомилися від них вдома! Вони справжні лицеміри! Ну і в цих умовах а чи не пора вже освітянській спільноті голосно заявити про себе і влаштувати СТРАЙК? Адже потім МОЗ не буде відповідати за здоров’я педагогів, а позов до закладів освіти явно не буде задоволений, оскільки формально ті заклади по закону відповідають за надання освітніх послуг, а не медичних!
Коментувати
Харьков
Ну что же...Харьковчане я думаю уже догадываются, как на самом деле будут обстоять дела в школах. Зная Гепу, который отмывает и ворует деньги на чем угодно, хорошо будет если в школах будут одноразовые маски и самые дешевые антисептики. А вот те школы, которые будут финансироваться по остаточному принципу, там вспышки начнутся уже на первой неделе обучения.Так что родители, которые очень хотят очного обучения лишь бы только детей спровадить,готовьте кошельки- ибо придется сдавать помимо фонда школы и фонда класса, еще и деньги на маски для учителя и антисептики для школы...А дальше смотрите пункт первый.