Степанов: дитячі табори можуть запрацювати

Дитячі оздоровчі заклади можуть працювати за сприятливої епідемічної ситуації в регіоні

Степанов: дитячі табори можуть запрацювати

Дитячі оздоровчі заклади можуть працювати за сприятливої епідемічної ситуації в регіоні.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов, коментуючи поділ регіонів на «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону» зони.

За його словами, робота закладів дозволяється але за умови виконання чітких правил.

«Ці правила додатково будуть видані постановою головного санітарного лікаря, тобто якщо є дозвіл, наприклад, на роботу того чи іншого оздоровчого закладу», - сказав Степанов.

Також він підкреслив, що будуть визначені чіткі правила перебування в цих установах і це буде обов'язковою умовою для їх роботи.

Освіта.ua
24.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Covid-19
Навіть сам міністр не вірить у міфічну епідемію так званого коронавірусу. Нарешті діти зможуть відпочити від дорослих, і заразом стати моїми фоловерами. Єдине, що мене непокоїть це здоров’я дітей у таборах. Ніяких антисептиків та масок! Ходити по парах, спати на двоповерхових ліжках! Тільки таким чинном діти зможуть як слід оздоровитися. 1107 нових фоловерів за сьогодні, а після того як діти як слід відпочинуть, у мене буде в день по 2000 нових фоловерів. Дякую міністру Степанову та загалом уряду України за підтримку! Українці чогось на мене дуже кволо підписувалися, за те тепер коли мене підтримують на державному рівні...150к, це вже не межа. 300к, нова мета!
З
Для Covid-19: заразились 57 людей з 257 в гуртожитку в КПІ, пише в новинах. Як в таких умовах починати навчання?
Коментувати