Уряд продовжить адаптивний карантин до 31 серпня

В Кабміні зазначають, що адаптивний карантин дозволяє контролювати рівень захворюваності

Уряд продовжить адаптивний карантин до 31 серпня

Кабінет Міністрів продовжить дію адаптивного карантину до 31 серпня.

Про це під час засідання Кабінету Міністрів сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, такий підхід до карантинних заходів дає свої результати і дозволяє контролювати рівень захворюваності на коронавірус в Україні.

«Тобто робота на рівні окремих регіонів, робота на локальному рівні довела свою ефективність, тому ми будемо практикувати і продовжувати такі підходи для контролю рівня захворюваності і недопущення перевантаження системи медичних закладів», - сказав Шмигаль.

Він також повідомив, що уряд має намір збільшити кількість проведених тестів на коронавірус.

Освіта.ua
22.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Як пояснити той факт, що при офіційній забороні профоглядів до кінця пандемії адміністрації шкіл вимагають від працівників його проходження і вже зараз поліклінікі заповнені, а що буде ближче до серпня? Чому виконання ніхто не контролює? Знову у нас ліва рука не знає. що робить права? Коли вже ми почнемо себе поважати????Яке право має влада наражати людей на небезпеку?!!!
Батьки України
Або влада підійде до дистанційного навчання нормально. Прямо дивлячись на всі проблеми, або нічого не буде. 1. 50% занять мають проходити синхронно. Якщо поганий інтернет, тоді учитель виставляє у вайбер презентацію, чи надсилає СВОЮ аудіолекцію. І у чаті відбувається обговорення. Це теж синхронно. 2. УЧНІ 100% МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ПІДРУЧНИКАМИ. Жоден учень України не має вечорами сліпати перед телефоном щоб прочитати чи законспектувати тему. ЯКЩО нових підручників не вистачає тоді треба забезпечувати старими. А педагоги повинні давати завдання як по нових так по старих підручниках. 3. Інших 50% занять - це мають бути консультації. Очні та дистанційні. І має бути графік консультацій. Тоді той учень, який не має гаджетів та інтернету збирає портфель і відправляється до школи отримати своє завдання. Навіть 10 учнів які захочуть прийти проконсультуватися так само будуть повністю у безпеці.
Батьки України
4. Має бути прописаний порядок. Що робити з тими хто взагалі не виходить на зв’язок. На нашу думку пропозиція про встановлення мінімальної оцінки 4 це самий перспективний варіант, який отримає підтримку батьків. 5. Ну які грамоти, свідоцтва з відзнакою і медалі? Батьки будуть ховатися за стіл, усе підказувати, платити за контрольні роботи, а дітей будуть відмінниками робити. Ви при своєму глузді! Ми цього не хочемо. Це ставить у не однакові умови учнів. І краще владі до батьків дослухатися. 6. Вже цього разу дистанційне навчання має контролювати ДСЯО. Інакше воно знову зірветься.
Местный
Для Батьки України: Если мне зарплату удвоят - не проблема выполнить всё выше перечисленное. Хотя... не факт что в сутки вложусь, но то уже детали)))
Татьяна
Для местный А что вы готовы делать при нынешней зарплате? На что мы можем рассчитывать, что бы мы понимали. Сомнительно, что повысят зарплату в два раза.
Коментувати
.
А чи є прогнози як будуть працювати заклади вищої освіти? Тобто, якщо простіше, як можна буде почати навчання у разі дистанційного навчання?
Панас Мирний
Бля,забороніть випускні,пжжжжжжжжжж?... ?жжжжжжжжжжжжжжжжжжж?... ?жжжжжжжжжжжжжжжжжжж?... ?жжжжжжжжжжжжжжж...
jntw
Скажите уже четко, черт возьми, дети идут в школу??? На каких условиях??? Вы издеваетесь?
Татьяна
Для jntw: а вы можете дать прогноз? Сегодня нет такого человека, который может предвидеть эпидситуацию на 1 сентября. Если ситуация будет, примерно, как сегодня, то большее число школ будут работать в обычном режиме, за исключением населённых мест с красных зон. Надо помнить, что очень много будет зависеть от каждого из нас.
Коментувати