Шкарлет: 1 вересня учні і студенти підуть до закладів освіти

Переважна більшість здобувачів освіти 1 вересня традиційно підуть до закладів освіти

Шкарлет: 1 вересня учні і студенти підуть до закладів освіти

Переважна більшість здобувачів освіти 1 вересня традиційно підуть до закладів освіти.

Про це, коментуючи рішення Кабінету Міністрів про запровадження чотирьох рівнів епідемічної небезпеки, сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Міністерство виступає за те, щоб навчальний процес проходив, як і раніше, в класах, аудиторіях, лабораторіях, спортзалах. Але з урахуванням карантинних обмежень», - зазначив Шкарлет.

За його словами, органи управління освітою та керівники закладів освіти отримають докладні алгоритми та роз’яснення щодо можливих дій та рішень в умовах адаптивного карантину.

«Ми знаходимося у постійному контакті з колегами з Міністерства охорони здоров’я, з Головним державним санітарним лікарем, відпрацьовуємо різні сценарії», – сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Як відомо, згідно з рішенням уряду загальнонаціональний карантин продовжено до 31 серпня. В регіонах встановлюватиметься один з чотирьох рівнів епідемічної небезпеки, два з яких мають обмеження для діяльності закладів освіти.

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
OxanaOxa
Івано-Франківська обл., виявляється, в червоній зоні. Проте я щось не бачу гори трупів і переповненої реанімації, навіть не кашляє і не шмаркає ніхто - літо, як-не-як! Люди ходять по місту, як звичайно, кому куди треба, маску одягають тільки в тому магазині, де це просять, причому, як купили в березні одноразову маску, так дотепер її і мають. Весілля, святкування справляють і на 100 чоловік, тільки треба домовитися з міліцією, заплативши солідного хабара. Якщо в нас так, то в інших областях тим більше немає нічого небезпечного. Для чого ж цей сміховинний карантин? Щоб поховати освіту для бідних! Вже збираються закрити садочок, в якому працює моя мама під приводом, що немає окремих входів для різних груп, а насправді того, що хтось собі приглянув приміщення!
Ніна
Коментують за дистанційну форму навчання або вчителі, яким зручніше у вайбері два рази на день відписати дітям або безробітні, яким не треба паритись над питанням куди діти дитину. Дорослі, одумайтесь! Ви реально вірите у вірус? Боятися треба вакцинації від незрозуміло чого через півроку-рік, побачимо чим будуть шпигувати народ. А щодо навчання, то з вірусом треба навчитися жити, нехай діти ідуть до класів, студенти в аудиторії. Вони стануть дикими на дистанційному, добре, коли дитина живе у місті, повчила уроки і пішла куди заманеться, бо усе відкрили. Що робити на дистанційному дітям з сіл, хуторів і так далі? Вони нічого в житті не бачать, а тут іще й школу закрили, сидять днями вдома, бо нікуди податися, нема такої розкоші як кінотеатр, галереї, кав’ярні. Вам же як для твердолобих написали, що навчання в червоній зоні заборонено, в помаранчевій з обмеженням. Дистанційка вб’є в дитині все людське. Якщо буде спалах - буде карантин, але пробувати треба, інакше покоління ідіотів...
НеНіна
Для Ніна: покоління ідіотів - це твоє покоління, говорити про дітей із сіл не знаючи тому підтвердження, вірусу немає.... Так чому ти тоді носиш маску, купуєш антисептики?? Вірусу ж не має, йди облежи всі ручки в громадських місцях і тоді розкажеш про свій стан.
Олекса Позняк
Для Ніна: ти типовий зепридурок
Covid-19
Для Ніна: Нарешті адекватна людина! Не хочете стати моїм фоловером? Сьогодні на мене вже підписалися 1107 людей, і це не межа! Я сподіваюся ви не носите маску, та не користуєтеся антисептиком? Бо саме ці диявольські речі викликають пневмонію і смерть, а аж ніяк не міфічний коронавірус. 150к, вже близько. Українці прозрівають.
Коментувати
Ірина
По рівню СO2 в класах під час уроків всі школи мають бути закриті. Через 5-10 хвилин після початку уроку в класі рівень СO2 перевищує норму в 2 рази, діти мусять дихати вуглекислим газом півдня, а якщо ще в масках будуть, то взагалі... Над нашими дітьми просто знущаються. Треба радіти дистанційному навчанню.
Katarina
В Днепре зафиксирована вспышка ковида среди священников. Только не надо сейчас про веру и причастие с одной ложки. Речь не о том. Священники имеют огромный круг контактных лиц. Круг контактов учителей не меньше. Они всегда на линии огня. Наш МОН вместо разработки единой платформы для дистанционного образования (у нас куча бесполезных академиков и методистов, они все умеют) продолжает заигрывать с электоратом. Родителей будут кормить радостными обещаниями, ведь не за горами выборы 25 октября (вроде). А учителей снова бросят под танки без элементарной защиты. А один учитель с подозрением на вирус отправит всю школу на карантин очень быстро. А столовые? Кто то имеет четкое видение, как организовать питание детей? Кашлянет повар в компот (о какой маске там речь!)- и всё... Ну да, главное чтобы яжемамы на работу пошли. А то, что дети разнесут заразу по домам, ну кому это интересно. Сейчас никто не соблюдает дистанцию, но добровольно. А с осени не будут соблюдать принудительно. Есть разница.
Ірина
А в мене 35 учнів в класі, кожен день по 6-7 уроків у кожному класі, плюс перерва, де школа перетворюється у мурашник. Там така міграція, "мама, не горюй". Про захист учителя ніхто не думає. Це просто тягова робоча сила. Тільки щобу було комфортно батькам і учням. Але вірус ніхто не відміняє. Вы заставьте учня носить маку... Все дуже сумно.
Местный
Прогнозирую через 2 месяца после начала учёбы будет снова дистанционка.
Olena
А як бути тим,хто працює у класах вокалу?Концертмейстрам,педагогам?Вокал академічний,сила звуку,видоху,посилу мікрочастин біологічних рідин з рота навіть поруч не стоїть зі звичайними теоретичними заняттями,де має місце стиль повсякденної розмови,і це не мовчазний музикант-інструменталіст,що знаходиться біля інструменту і просто дихає!А заняття з хорового класу?Коли 100 людей,один біля одного,і знов таки,сила звуку та його супроводжуючий фізичний процес видоху? Які карантинні обмеження в цих випадках?Чи -як буде,то так і буде?
родитель
Для Olena: Музыкальные школы - дармоеды еще те. В общеобразовательных - учителя хоть что-то пытались делать, а вы НИЧЕГО! Еще и деньги содрали за обучение! Сволота!
За Конституцію
Для Olena: Бог ти мій, вокалісти не зможуть витягнути ноту? Оце проблема, прям біда. Як вчителі молодших класів мають мають дихати на своїх учнів, а дітки на них? А ви вокал, біологічні рідини... Тьху, було б чим перейматися.
Коментувати