Уряд готується до впровадження змішаного навчання

Остаточне рішення про організацію навчання буде ухвалено на наступному засіданні Кабміну

Уряд готується до впровадження змішаного навчання

Уряд планує змінити підходи до адаптивного карантину, а разом з ними – і організацію освітнього процесу.

Про це повідомила член Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Ольга Коваль за результатами засідання профільного комітету, в якому взяли участь т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За її словами, остаточне рішення про організацію навчання буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів.

В залежності від епідемічної ситуації, Україна буде ділитися на зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону». Це можуть бути окремі райони чи міста обласного значення.

Освітній процес у навчальних закладах буде заборонено лише у «червоній» зоні. Відповідна карта з зонуванням уже розроблена і офіційно буде запущена незабаром.

Остаточне рішення щодо термінів закриття навчальних закладів на карантин ще не ухвалено. Наразі найбільш вірогідним є 14 або 7 днів.

У «зеленій», «жовтій», «помаранчевій» зонах школи будуть працювати у штатному режимі.

Окрім того, Кабінет Міністрів планує, що навчальний рік в Україні розпочнеться у відповідності до одного з трьох сценаріїв:

  • низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується повністю дистанційно;
  • середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується у змішаній формі – дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та заходами гігієни.

«Найбільш вірогідним наразі Кабмін вважає третій сценарій», - зазначає Ольга Коваль.

За умовами реалізації змішаної форми навчання, організація освітнього процесу буде базуватися на соціальному дистанціюванні, уникненні великих скупчень людей, розмежуванні потоків школярів, проведенні занять на свіжому повітрі, проведенні зборів педколективів у дистанційній формі, скасуванні масових заходів і екскурсій, застосуванні комбінованого навчання тощо.

Також за словами народного депутата, щотижневе тестування працівників закладів освіти, з огляду на негативний міжнародний досвід, наразі не розглядається урядом як ефективний варіант протидії захворюванню.

Освіта.ua
16.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Ще один товариш вилікувався і розповів про пребіг хвороби. Спочатку наче грип а потім 3 дня в бреду, 39,5, заразив малого, капельниці, качалка, жахіття, думав помре. Результат 20% легень не працює, сильно падає рівень кисню в крові, ударило по почках і печінці. Отакі справи, бережіться і не шастайте
Євгеній Тєплоухов
Для Олекса Позняк: шановний, вже хочеться матюками тебе вітати. Трохи відпочинь від клавіатури та почитай про ситуацію з туберкульозом в Україні, з ВІЛ/СНІД. КОЖЕН СОТИЙ українець віком від 15 до 49 років інфікований! І всім начхати. Зате чергове ГРВІ роздмухали на весь світ, прикриваючи дупи від економічної кризи! Так що гуляй вальсом, старий маразматик!
гость
пану Евгению: все, что вы перечислили, знают, как лечить. А от этой заразы лечения не придумали, вакцины нет. Разницу улавливаете, ау!!
Євгеній Тєплоухов
Для гость: ау! А чим лікують ГРВІ? Багато ліків є?
Коментувати
Віра Андріївна
Змішане,живе,байдуже. Головне,щоб НЕ ДИСТАНЦІЙНЕ!!! Варто з 1 вересня відкрити заклади освіти. Аргументів дуже багато,усі їх вже знають самі, тому ще раз писати не буду.
Олекса Позняк
Для Віра Андріївна: у Києві дефіцит фізиків, математиків. Фізику читає історик, математику біолог. Батькам наплювать що діти нічого не знають.Головне щоб не заважали мамі вдень поспать. Вас не дистанційка лякає, під час якої висококваліфікований спец розповість вашій дитині матеріал - ви своїх дітей не хочете бачити удома
Роман
Точно!
Коментувати
Covid-19
Яке змішане навчання? Я потребую підтримки дітей, у мене дуже мало фоловерів в Україні! Дорослі мене підтримують, вони знімають маски у громадському транспорті, тиснуть один одному руки, та не вірять у цю маючню про пандемію. Я закликаю всіх батьків рішуче виступати проти дистанційного навчання, ваші діти повинні соціалізуватися, шляхом підписки на мене. Наша мета 150К! Я вірю з вашою допомогою ми це зможемо!
гость
Для Covid-19: такие, как ты, выучившие слово "социализация", не выучили еще кое-что: школа -не передержка для твоего ребенка! Ты сам должен социализировать и воспитывать его! Водить на выставки, в театры, возить на экскурсии и прочее. А такие вот яжематери привыкли рассказывать: мне некогда, я работаю. Ленивые, не вылазящие из гаджетов... Хомячка бы завели - ведь его же только кормить нужно.А учитель везет ребенка на экскурсию, так сразу вой поднимаете: це ж грошей коштує!
Коментувати
Анна
Нет дистанционному обучению,без социального общения дети вырастут роботами без чувств и тупыми рабами
Д
Для Анна: вони й так виростають тупими рабами
Anna Avstrijskaya
Я б ще доповнила, що вони виростають тупими рабами, беручи приклад зі своїх батьків, таких же рабів. І дистанційна освіта тут ні до чого.
гість
Далеко не все дети. посещая школу, там учатся. Учителя читают и становится смешно. Ребенок, которіый систематически работает на уроках и выполняет домашние задания, без особіых трудностей справился с 2 мес дистанционки. А там где все запущено, возникали проблемы и родителям пришлось наверстывать то, что не было усвоено вовремя. Тем более в конце года в основном идет повотрение пройденного!!! Так что не нужно расписываться в своей лени.
Коментувати
Аріель
Дистанційне навчання і тільки! І нехай не ниют батьки яким надоїли діти дома!
Елена
Для Аріель: дети родителям не надоедают!Только родители не педагоги и они работают платят налоги И не нужно делать с нашего будущего стадо баранов !
гість
А педагоги не платят налоги? вы больны? Стадо баранов из вашего будущего делаете именно вы
Анна
Для Аріель: у вас очевидно е температура лікуйткся негайно не меліть дурниць
Коментувати
Местный
Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня цього року. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що «зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу - на близько 2,5 тис. грн, а молодшого медичного персоналу – на близько 1250 грн».
Євгеній Тєплоухов
Для Местный: ці дурні тільки ляпнули про підвищення зарплат та пенсій, а ринок вже підвищів ціни на все! так що хай ідуть зі своїми подачками в сраку.
Местный
Для Євгеній Тєплоухов: уверен, что от подобных "подачек" педагоги не отказались бы.
Коментувати