Пришкільні табори до 31 липня не відкриються

На період дії карантинних обмежень в Україні пришкільні табори не працюватимуть

Пришкільні табори до 31 липня не відкриються

На період дії карантинних обмежень в Україні пришкільні табори не працюватимуть.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки з посиланням на відповідне рішення Кабінету Міністрів.

Наразі передбачено, що карантин триватиме до 31 липня, однак залежно від епідеміологічної ситуації цей термін може бути продовжено.

«Пришкільні табори – це хороша можливість для батьків організувати для дітей впродовж літа цікаве дозвілля. Однак, на жаль, епідемія COVID-19 ставить під загрозу життя та здоров’я як учнів, так і наших педагогів. Ми не можемо цим нехтувати. У такій ситуації вказівки Міністерства охорони здоров’я є важливішими», – зазначив в.о. директора директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Віктор Сальков.

Освіта.ua
24.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad
Пришкільні табори – це хороша можливість для батьків організувати для себе впродовж літа цікаве дозвілля без дітей.
Родион
Чомусь освітянським баригам дуже хочеться відкрити ці табори. Муляють немалі гроші, заплановані на оздоровлення та неможливість урвати відкат. Та подивіться, скільки людей благають про допомогу на лікування тяжкохворих діток. Чому влада на це закриває очі? В голодомор помирали, тому що не було хліба. Тепер помирають діти, тому що в батьків немає грошей на лікування. Голодомор назвали геноцидом, а як назвати те що робиться тепер? А чиновники рапортують: гроші на оздоровлення є. На оздоровлення ненажерливих горлянок освітянських та навколоосвітянських хапуг.
Наталія
Для Родион: Ви серйозно? Освітянам "урвати"? Ага...)науривалися) а може Ви самі попрацювали б в освіті і, думаю, більше б такого не писали. І вгамуйтеся зі всіма геноцидами! Історію треба шанувати, але не жити нею. Оглядаючись назад, будувати, а не нити і жаліти себе. За хворих діток згодна, а ще, зверніть увагу не на освіту і як "шикують" вчителі на "бешенні" зарплати, а не медицину, суди і т.д., де без грршей з Вами і говорити не будуть.
Наталія
Для Родион: і до ркчі, твбори в школах закінчились) не плакате)...вони були оелайн)...за це нам не платили, як за багато що ще).не вдавіться власною жажністю)
Коментувати