Пробне ЗНО скасували через ситуацію у Львові і Києві

Проведення пробного ЗНО було скасовано через епідеміологічну ситуацію в окремих містах

Пробне ЗНО скасували через ситуацію у Львові і Києві

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання було скасовано через епідеміологічну ситуацію в окремих великих містах.

Про це в інтерв'ю РБК Україна сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання з 25 червня по 17 липня, відповідно до всіх рекомендацій Головного державного санітарного лікаря.

«Пробне ЗНО було скасовано, виходячи з загрозливої кількості захворювань в окремих великих містах. Це Львів та Київ», - повідомила Любомира Мандзій.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Шкода, що із-за епідситуації в двох містах постраждали діти всієї України. Можливо треба було пустити на пробне ЗНО, там, де це було можливо, а в двох містах відмінити. Це по перше зняло б напругу у суспільстві. Друге, ті дітки, які хотіли себе випробувати, зробили б це.
Unique
Я от не розумію, який резон дітям України вчитися, якщо повія за одну послугу заробляє місячну платню магістра з вищою академічною??? І скільки з Ваших дітей вчитися зможуть, а скільки просто куплять дипломи, не освоївши програму навіть початкової школи? https://i.mycdn.me/i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxR3bRczpYUBcr2xDOveTlQ-A
Правдоруб
Тільки на пробному ЗНО було вкрадено 54 мільйони гривень. Їх, звісно, обіцяють повернути, але потім. Причому механізм повернення буде таким складним, що люди просто махнуть рукою.
Unique
Для Правдоруб: https://e-news.su/uploads/posts/2016-11/1480107343_e-news.su_ya-tvoi-dom-truba-shatal_9464270_orig_.jpg
Коментувати