Освітній омбудсмен підтримав рішення Києва щодо ДПА

За його словами, необхідно переконатись, що документи випускників будуть легітимними

Освітній омбудсмен підтримав рішення Києва щодо ДПА

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов підтримав рішення столичного Департаменту освіти і науки, яким запропоновано звільнити від проходження державної підсумкової атестації, випускників, які не планують цього року вступати до закладів вищої освіти.

Про це він повідомив у своїй сторінці у Facebook.

«Я давно і послідовно висловлював думку, що це треба зробити на рівні країни, рішенням МОН. Цей наказ - рішучий крок Департаменту, який варто підтримати», - написав Горбачов.

За його словами, зараз необхідно переконатись, що документи про освіту випускників столиці будуть легітимними.

«Наразі треба дуже ретельно вивчити цей документ, щоб бути цілковито переконаним у легітимності свідоцтв про повну загальну середню освіту, які отримають випускники, та мати чітке розуміння того, як саме відбуватиметься процедура звільнення від ДПА», - наголосив освітній омбудсмен.

Освіта.ua
03.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Усі документи про повну середню освіту, видані навчальними закладами без рішення педради, де будуть присутні 2/3 учителів школи будуть недійсними. 12.06. педрада іде у відпустки до 20-х чисел серпня. Відкликати учителя з відпустки для проведення педради законодавство України не дозволяє.
ДепартаментДюсолей
Я не схвалюю рішення Києва, але цього слід було очікувати! МОН повністю сбе дискредитувало усунувшись від ришішення нагальних питань, особливо в умовах карантину. Замість того, щоб показати свою мобільність - вони демонстрували свою інертність! От і дочекалися бунту місцевих осередків! Тепер черга за педагогічними працівниками влаштувати МОН ще один протест! Як це зробили нещодавно італійські освітянські колеги!(https://pon.org.ua/novyny/7932-talya-onlayn-akcyi-za-krasch-umovi-prac-ta-zaynyatst-v-sfer-osvti.html)
Випускник
Чи буде так у всіх областях??що буде з медалями, їх дадуть без підтвердження ДПА у формі ЗНО, чи будуть тести в школі?
Київляни
ФСБ-ШНИЙ запроданець. Ось хто такий Корпачов. Україна роками йшла до безкорумпованої системи оцінювання знань. Зокрема ДПА у формі ЗНО.Але падлам цього не треба. Чому саме тепер не треба. На всю Україну випвливе як старанно Київські школи проводили дистанційне навчання. А зарплату брали усі. По чем с--а страну продаеш? Захистити нахлібників велика честь. Сьогодні у календарі 3 червня. ЗНО 25 червня. За 3 тижні епідеміологічна ситуація зміниться. Якщо не зміниться, все одно буде напрацьоване законодавство, як діяти далі. А воно від тепер захищає. Кого?
Алина
Для Київляни: ЗНО никто не отменял, отменили ДПА, которое вообще ничего не показывает и никак не влияет на поступление. А так детей оградили от лишних опасностей, кто боится вируса пойдет сдавать в следующем году, кто не будет поступать в Украине получит аттестат и будет поступать заграницей. Кто захочет поступать в Украине в этом году просто сдаст ЗНО. Молодцы КИЕВЛЯНЕ!!!
Олександр
Для Київляни: а де обурливі коментарі під новиною про скасування МОНом ЗНО для вступників з ОРДЛО І КРИМУ? Вступатимуть вони у ЗВО здавши у них екзамени. Чи в цьому випадку можна з корупційною системою оцінювання знань?
Кияни
Для Київляни: "Україна роками йшла до безкорумпованої системи оцінювання знань. ... Але падлам цього не треба... По чем с--а страну продаеш? Захистити нахлібників велика честь.". Це ви так про спійманого вчора на хабарі у 300 000 директора одного з Директоратів Міністерства освіти? Тоді підтримую. Між іншим, кожен постійний мешканць столиці знає, що він КИЯНИН, а не київлянин.
Коментувати
N
А аттестаты, выданные после окончания учебного года ( по закону учебный год завершается до 01 июля), легитимны? Где прописали продление учебного года? Почему МОН не придерживается действующего законодательства в сфере образования?
Немирович
Правильно зробили кияни щодо відмови від Дпа. Лише намахані соросята в Мон бояться гніву своіх босів із заходу, мовляв не так, не дай бог, грант освоіли... дітей треба берегти. А Зно скоротити до 2- х іспитів.