Кличко також пропонує скасувати ДПА випускників

Влада столиці пропонує скасувати ЗНО для випускників, які не планують вступати до вишів

Кличко також пропонує скасувати ДПА випускників

Департамент освіти столиці пропонує скасувати цього року ЗНО для випускників, які не планують вступати до вищих навчальних закладів. Про це під час онлайн прес-конференції сказав мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, пропозиція ґрунтується на підставі рішення столичної комісії з надзвичайних ситуацій.

«У школах столиці і країни завершився навчальний рік. Учні закінчили його дистанційно. Але попереду – для випускників – зовнішнє незалежне оцінювання. І багато випускників та їхніх батьків хвилюються за те, як воно відбудеться. Департамент освіти міста запропонував відмінити в цьому році державну підсумкову атестацію для одинадцятих класів. Для учнів 4 та 9 класів міністерство її скасувало раніше. Ми пропонуємо, щоб випускники, які не планують цього року вступати до українських вищих навчальних закладів, не складали ЗНО. Це ж стосується і випускників закладів професійно-технічної освіти», – повідомив мер столиці.

Ті ж, хто вступатимуть, за словами мера, пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання відповідно до затвердженого графіку.

«Зазначу, що цього року ЗНО в столиці планує складати 31 тисяча киян. І тільки 17 тисяч із них – цьогорічні випускники шкіл. Для проведення оцінювання в Києві підготували майже 7 тисяч аудиторій. Там будуть здійснювати всі необхідні дезінфікуючі заходи та контроль за станом тих, хто прийде на ЗНО», – сказав Віталій Кличко.

Освіта.ua
03.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Скасувати! І видати по три золотих медалі! ДПА у поїднанні із ЗНО трохи наводило лад з медалями,де,у деяких школах,їх було по одній на кожного. Тепер вакханалія повертається! Благо,привід знайшли)
Alexander Koni
За цим лінком є фотокопія рішення. Для наслідування іншими місцевими органами управління, якщо МОН "самоусунувся" як сумновідомий Хведорович. https://vechirniy.kyiv.ua/news/kyivs-kykh-uchniv-zvil-nyly-vid-prokhodzhennya-derzhavnoi-pidsumkovoi-atestatsii