Літні канікули у школярів розпочнуться наприкінці травня

Навчання школярів з використанням дистанційних технологій триватиме до кінця травня

Літні канікули у школярів розпочнуться наприкінці травня

Навчання школярів з використанням дистанційних технологій триватиме до кінця травня. Після цього розпочнуться літні канікули.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«В червні місяці точно не буде навчального процесу у школах», - наголосила в.о. міністра освіти.

За її словами у червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної шкільної документації.

«Міністерство освіти і науки рекомендувало звичну структуру навчального року. Навчальний процес в закладах освіти закінчувався у останній тиждень травня. Так буде і в цьому році. Уроки з використанням дистанційних технологій будуть відбуватись до кінця травня», - повідомила Любомира Мандзій.

Корегуюче навчання школи проведуть на початку нового навчального року, що розпочнеться у вересні.

Освіта.ua
25.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
То я
Ніколи не рахуйте чужі гроші,по-перше,це непристойно, а по-друге, навіщо нервозитися:все одно нічого не змінеться. Ось головний почтальон країни взагалі майже мільйон за ні за що отримує.Будемо про це говорити ?
Людмила
Вciм, хто заздрить роботi вчителiв та зарплатi. Ставайте в чергу на роботу в школу, а то мicць не вистачить. Будете одержувати "задаром" зарплату, премiю, у вiльний час займатись репетиторством, iхай тодi вам заздрять! Тiльки чи позаздрите ви cобi самi? Прапор в руки i вперед до перемог!
Наталі
Для Людмила: супер. Підтримую! Тим паче, чомусь досі черги на вільні вакансії не спостерігається
Кент
В чужих руках...
Коментувати
Вчитель
Законом України передбачено, що за час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують не з його вини, за ним зберігається середній заробіток.
Оксана
Для Вчитель: акцент на слово ВИРОБНИЧА! Ситуація, що наразі склалася, не підпадає під норму частини 3 ст 113 КЗпПУ. Тому варто шукати інші нормативні підстави для оплати праці у повному розмірі. Бо Ви посилаєтеся на норму, що регулює оплату праці за час простою. Дистанційна робота - це ж не простій!)
володимир
тут потрібно ще й доплату робити як за роботу в екстремальній ситуації- 1. часу на підготовку і проведення занять іде в рази більше 2. все це робиться за власний кошт і ресурс. 3. оплата здійснююється за роботу в тому ж розмірі, як і за те як би взагалі не здійснювали навчальний процес... 4. тут пишуть про нелегальне репетиторство (по перше в школу доступ обмежений, по друге кошти зароблені на ньому не оправдають затрат повязаних на лікування якщо виникне зараження(в кращому випадку, в гіршому +)
Коментувати
Учень
Вчителі тільки те й роблять, що перевіряють домашнє завдання. Учні вчаться самі. З якої це радості їм мусять платити?зважаючи ще й на те, що половина вчителів нелегально займаються репетиторством в школі.
учитель
Для Учень: школы закрыты, дурачек
Колись вчитель
Для Учень: вчителі не тільки ведуть уроки та перевіряють. У них е і інші обов’язки які учні не мають можливості побачити. Те що вони не ведуть уроки не означає що вони нічого не роблять.
Ох
Для Учень: до тих пір, поки всяка паскуда, на зразок тебе, буде сунути носа у роботу вчителів, керувати зі свого горщика, давати настанови з бульбашкою в носі, допоки вчителі мають казати: "Ідіть у сраку!"
Коментувати
Сумісник
Дуже АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ!!! Я вчитель-сумісник, основна робота не в школі. Але от біда вийшла: з/п мені не платять, спираються на те, що сумісникам платять тільки за проведені уроки записані в журналі. Під час карантину відмовилися платити. А тепер що буде, коли карантин буде тривати, а оцінки маю ставити, але ж ніхто нічого мені не збирається платити. Як довести їм, що платіть або що тоді робити в такій ситуації, сидіти і чекати з моря походи не вихід!!! І головне, маю ті нещасні пару годин і о з ними біда...
Надежда
Для Сумісник: думаю, что выставив оценки, вы не перетрудитесь.
Олексій
Ви не помітили головну думку і біль цього посту: " ... ніхто нічого мені не збирається платити" Я вважаю, МОНУ має переглянути питання оплати сумісникам. Адже ці гроші були закладені в бюджеті. А п. Надежда мабуть не працює на педагогічний ниві і їй начхати на проблеми вчителів
учитель злой
Для Сумісник: ни в коем случае не выставляйте оценки, по договору они за труд ваш должны платить, денег нет, посылайте на Х-й, даже если будут угрожать, сейчас не совок, у нас в Киеве тоже совместителей хотели кинуть, так они хер им показали, 11 класс оставался по некоторым дисциплинам не закрытым, там бы родители директора порвали, пришлось бабки платить. Проявляйте принципиальность, с этими проходимцами только так, привыкли на шару кататься, не позволяйте вытирать об себя ноги.
Коментувати
Карантин
То для чого видавати учням табелі, коли у вересні все стане на свої місця? У вересні- жовтні і видадуть, після корегуючих занять.
Надежда
Для Карантин: , так многие дети после 7-го класса поступают в специализированные школы, лицеи (языковые, физмат...). Не знали? А кто-то просто переводит ребенка в другую школу. Им документы нужны, между прочим ))))
Вюпк
Повністю згідна з вами. Вчителі не зривайте злість на дітях, вони подекуди такі самі заручники ситуації як і ви.
Марія
Марія. Боронь Боже! Не було і немає наміру на учнях зриватися. Навпаки, тижнями прошу доздати практичні, тематичні роботи. Неодноразово надсилаю одним і тим самим учням завдання. І з учнями, і з батьками є порозуміння і співпраця! Будемо згуртованими таєдиними! У єдності—СИЛА!
Коментувати