Профтехи також завершать навчання дистанційно

Завершення навчального року в закладах профосвіти для учнів відбудеться дистанційно

Профтехи також завершать навчання дистанційно

Завершення навчального року в закладах професійної освіти для учнів проміжних та випускних курсів відбудеться дистанційно.

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.

За його словами, для учнів проміжних курсів заклади освіти мають скорегувати навчальні плани та організувати дистанційне навчання.

Для випускників, у яких на час карантину припало проведення державної кваліфікаційної атестації, вона буде організована в дистанційній формі.

Він повідомив, що у такий спосіб заклади професійної освіти вчасно видадуть документи про освіту не порушивши структуру навчального року.

«Якщо виробнича практика випускників припала на карантин, а без неї неможливо допустити учня до атестації, врахуйте оцінки з виробничого навчання, яке він відпрацював в закладі з майстром», - сказав Петро Коржевський.

Освіта.ua
24.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Як можна дистанційно виточити гайку, або змурувати стіну, або зварити борщ, або зкроїти куртку?
Лейбніц із Мошорино
Зно в коледжах придумали слабосили, які ніколи там не були і не розуміють специфіки глибоко профорієнтованого навчання. Наше Мону просто неблагополучне.
Юрій
Назва статті не відповідає інформації відео за посиланням. Коржевський не обіцяв дистанційного закінчення навчального року. Вважаю учні у червні будуть по черзі груп або курсів (напрямків) знаходитися у закладах. При цьому заклад має забезпечити безпеку учнів та викладачив (температурний скрінінг, соціальна дистанція в класах ( місцях навчання), кількісні обмеження, обмеження перебування у гуртожитку, гігієна, організація роботи їдальні, масковий режим і т.д.
Игорь
Для Юрій: где на всё это взять деньги?? Образование в жопе, деньги на это никто не выделит.
Юрій
1. Не важливо де брати ( варіантів безліч, хоч кошти з практики учнів, хоч з фондів власника закладу) важливо що назва статті не відповідає тексту. 2. До речі КЗЦ передбачає 2% від доходів громади на виконання заходів ЦЗ, і то у "докарантинний" період. 3. ПТО в нас не там знаходиться де ви написали, як приклад у Польщі заклади що готують техніків та працівників у більш поганому, можно назвати і жалюгідному стані. Мабуть велике значення має директор закладу ПТО, да і ті люди що навколо.
Коментувати
Людмила
Підписуйте петицію про відміну Зно у коледжах :https://petition.president.gov.ua/petition/90006
Ганна
Пропоную ДПА у формі ЗНО для випускників ЗП(ПТ)О відмінити. ЗНО нехай складають ті, хто має намір продовжувати навчання у вузах. Такий крок дасть змогу закінчити освітній процес згідно структури навчального року кожного закладу, вчасно видати документи про освіту випускникам, вирішить питання із стипендією, а ще розвантажить пункти тестування під час складання основної сесії ЗНО-2020. Переконана, що таку пропозицію підтримають і кервники ЗП(ПТ)О, і здобувачі освіти -випускники.
Игорь
Для Ганна: вас то поддержат. Но из-за того, что сама " страна " признала, что у нас образование находится в жопе ( удивительно, как они это смогли признать ), поэтому отменять его не будут. Им это не выгодно
Коментувати
Worker
Що це за безграмотний вираз- ПРОФТЕХИ?? В соросогрантовому моні ніхто не знає цієі системи, ставиться до неі з байдужістю і зверхністю. Добили до ручки
Льолік
Питання про навчання студентів коледжів: 1. Вони теж закінчують навчання дистанційно? 2. Студенти коледжів після 2 курсу, які ще продовжать навчання в цьому ж коледжі повинні складати ЗНО? 3. Як буде відбуватися складання сесії у коледжах?
Игорь
Появился вопрос. Вот допустим в профтех училище, студенты должны были обучаться до конца июня ( ЗНО тоже в это входит ), следовательно и выплата степендии до конца июня. Но в связи с коронавирусом, ЗНО перенесут, то есть в июле или в августе а то и в сентябре. Будут ли продолжать выплату стипендии, или же выдадут за июнь и не более?
Віконт
А де інформація про те, як мають закінчувати навчальний рік технікуми і коледжі?
Рома
Для Віконт: Нет никакой информации то МОН именно о колледжах. Если колледжи - подразделения ВУЗов І-ІІ уровней аккредитации, то вопросы , связанные с окончанием семестра, определяются деканатами ВУЗов. Я так думаю.
Коментувати
Мііко
Чому тема про ПРОФТЕХИ в розділі "Вища освіта в Україні"?&&&&... ;&&&&&&&&... ;&&...
Денис
Класс!!! Следующими должны быть мы, студенты 2-х курсов колледже! На хрен нам ихнее ЗНО. Оценки могут проставить педагоги. Они нас всех знают как облупленных.
Вчитель-КА
Для Денис: державної кваліфікаційної атестації - це не ЗНО а фах. ЗНО не відмінили для профтеху.
Денис
Для Вчитель-Ки: В ПТУ получают не только профессиональное, но и полное среднее образование. Следовательно есть ГИА, но не в форме ВНО?
Вчитель-КА
Для Денис: в формі ЗНО її так і залишили поки що. Хоч вона їм ні до чого.
Коментувати