У Києві випускників проконсультують перед початком ЗНО

Після карантину у школах столиці можуть бути організовані додаткові консультації випускників

У Києві випускників проконсультують перед початком ЗНО

Після завершення карантину у школах столиці можуть бути організовані додаткові консультації випускників 11-х класів.

Відповідна рекомендація міститься у листі столичного Департаменту освіти і науки щодо завершення 2019/20 навчального року.

Зокрема, учителям запропоновано організувати додаткові заняття з учнями з предметів, які вони обрали для проходження ДПА у формі ЗНО.

Консультації мають відбутись з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки.

Консультації можуть проводитись за наявності підтвердження задовільного стану здоров’я учня та створення відповідних умов для навчання (засоби індивідуального захисту, малими групами, забезпечення дистанції тощо).

Освіта.ua
24.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
правдолюб
"Консультації мають відбутись з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки." Иными словами напялят на ребят марлевые маски и вперед, на баррикады ВНО. А что дают такие средства защиты? Ничего. Они не защищают от вирусов. Но их многочасовое ношение может наделать не мало бед. К тому же есть люди, которые вообще не могут их надевать. Они сразу начинают испытывать удушье. Это не болезнь, а фобия. Что делать с такими детьми? Кто пробовал несколько часов провести в маске? При этом работать с полной отдачей: отвечать на вопросы, решать задачи, переводить тексты, писать сочинения. Ужас! Умники нашлись! Или коронавирус это только страшилка? Нас всех напугали им и посадили на короткий поводок? Если будут проводить ВНО, значит нет и не было ни какой особой опасности. ДУРЯТ НАС, ДУРЯТ!!!
Олександр
А підтвердження задовільного стану здоров’я учня де брати? В черзі у поліклініці? Та й лікарі пишуть, що відсутність вірусу на ранніх термінах (перші 5-7 днів) не можна виявити за допомогою градусника і відсутності кашлю. Потрібен ПЛР тест.