МОН не каратиме школи за відсутність дистанційної освіти

Відомство не робитиме висновків щодо шкіл, які не організували дистанційне навчання

МОН не каратиме школи за відсутність дистанційної освіти

Міністерство освіти і науки не робитиме організаційних висновків щодо шкіл і вчителів, які не організували або неналежним чином проводять дистанційне навчання дітей.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Організаційних висновків ми проводити не будемо. Повноваження за впровадження освітнього процесу належить директору школи», - сказала Мандзій.

Також, відповідаючи на запитання, що дітям інколи складно підлаштовуватися під різні інструменти дистанційного навчання вчителів, вона зауважила, що кожен учитель використовує той інструмент, який йому є зручним і доступним.

«Вчителі опанували різні інструменти та технології дистанційного навчання. Тому вчителеві і учням необхідно підлаштовуватись і знаходити порозуміння», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Освіта.ua
25.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капец
Дуже-дуже-дуже погано.. Одні вчителі проводили онлайн-уроки, працювали з учнями систематично, шукали можливості проводити навчання, перевіряли роботи. У цей самий час є такі, що скидали відео чужих учителів, давали послухати чужі уроки, а є ще ті хто жодного разу на зв"язок із дітьми не вийшов. Два місяці карантину- ані пару з вуст, і тут опа-на- Вивчити самостійно 2 теми і написати по них к.р. А зарплату нарахують усім однакову
Каратель
Для Капец: Завали свое хлебало.
Коментувати
Katarina
Ну вот как тут не вспомнить Жванецкого: "Хорошо собираешь велосипед- тебе 120, плохо собираешь велосипед- тебе 120 и вообще не собираешь велосипед- тебе 120". Одни учителя с 16 марта в ZOOM уроки в виде видеоконференций проводили (дети тоже старались включиться в работу). А другие и 24 апреля в Вайбер кучу параграфов накидают- и на дачу поехали. Я вас рассмешу. Знакомые два математика сказали- в школу больше ни ногой, они так удачно наладили онлайн обучение, что занимаются теперь даже с учениками из России (там родственники попросили подтянуть мальчика, а мальчик собрал кучу одноклассников). Ну у харьковских родни в России немало. Но это так, юмор. А вообще карантин со всех наоборот снял маски. Показал- кто учитель, а кто только в Вайбер параграфы кидает. Интернет у всех разный, это понятно. Но в областном центре он у всех практически одинаковый.
Інно
Спочатку треба було розробити дистанційне навчання, навчити вчителів, дітей, батьків, а потім тільки говорити моя хата з краю нічого не знаю. Про які звіти, індивідуальні плани протягом кожного тижня здавати на перевіри, при цьому враховувати методичну, наукову, організаційну роботу. Чому потрібно виставляти у соцсітях скіншоти проведеної роботи, онлайн уроків або записувати їх, де взагалі є закон «Про дистанційно навчання». Якщо брати з психологічної точки зору, то не допустимо директорату або ректорами виставляти вчителів або викладачів на всю країну. Це порушення інтелектуальної власності, приниження їх, як вчителів або викладачів. Будь-хто має право проводити так дистанційне навчання , як йому зручно, адже жодним законом покарати не можна. Отож дорогі освітяни спіть спокійно та проводьТЕ так, як серце Вам підказує.
Учитель
Ну, добре, не будуть карати. Але, для чого стільки шуміхи було навколо цієї дистанційної освіти? Для чого у вчителів вимагали Індивідуальні плани, звіти? Люди! Ау! Одні вчителі працювали, складали уроки, завдання, перевіряли цілими днями, а виявляється це нікому не потрібно. Як же так можна людей зневажати! Про яку повагу від суспільства, батьків бажати, якщо профільне Міністерство так ставиться
Ольга
Ну добре, Мандзій не компетентна.. А що в МОН немає жодного радника, щоб не виставляти посміховищем нову, в. о. Міністра?
Леонтій
Для Ольга: посміховисько воно іє посміховисько!
Коментувати
Дмитро
Це вже не шоу 95 кварталу, а цирк на дроті. Припиняйье вже його. Оці вислови так еасмішили мене. Але оця навіть непрогодила нічого по управлінню чи менеджменту. Була всителем і викладачем. Хай розбереться із державим управлінням та менеджментом.
Дмитро
вчителем*
Коментувати
Lana
А що, МОН -- каральна установа, яка проявила гуманність до простого вчителя і не буде його карати за те, що останній самотужки організував дистанційне навчання власним коштом?!!!!
Лариса
Мандзій , ви що курите? Ви ж були начандиком львівськоі освіти- та міністр не може зняти чи догану оголосити директору чи вчителеві. Ви хоч закон почитайте. Ох як задрали ці новоспечені нувориші в Моні.
Inna
МОН говорить про покарання??!!!????Оце НАХАБСТВО. Хай МОН зрівняє роботу свою і звичайних вчителів, а потім знайде 10 відмінностей. Карантин показав,що в освіті НЕ БУЛО, НЕ МАЄ І НЕ БУДЕ РЕФОРМИ,до тих пір,поки в навчання не будуть вкладені реальні гроші. Сьогодні за шалені гроші закупили матеріально-технічну базу для НУШ,,але її вартість набагато менша. Знову відмили гроші. Чим МОН забезпечило школи для проведення дистанційного навчання??А в МОН під час карантину теж середня зарплата, як у всіх освітян???
Anonim
Для Inna: це уж точно
Коментувати
Учитель
Отделы образования собрали большой хабар за это. Ломать не строить. По поручению райво, при поддержке областного департамента освиты, мне три года устраивали Ад за то, что подготовила детей к успешной сдаче КЕТ. И за то, что сама очень хорошо сдала ТКТ. Нечего сдавать международные экзамены - надо давать взятки. Чтобы показать общественности, что надо не квалификацию свою повышать, а надо платить райво за категории, нагрузку и пр. Сорвать обучение английскому и математики - это легко, а вот наладить видео конференции (два программиста в школе, одному отдали английский) не могут, знаний не хватает и научиться не могут. Пани министр, Вам заплатили внушительную сумму, выделите 500 000, чтобы, по библейскому Закхею, возместить убыток, нанесенный несчастной учительнице с Днепра. Я ее не знаю, но Полторацкий, и минкины, курирующие НУШ в нашей области, ее знают. 12 часов в неделю + классное руководство, умноженное на 4 (в том числе и отчисления в пенс. фонд), а также возместить ущерб здоровью
Іван
А з якого часу Міносвіти стало караючим мечем? Це щось нове! Прогавили таку ’подію’!
Арні
Для Іван: Видно добряче там обкуруються і карнавалят, раз їх так пре і у своїй уяві вони вже стали прокуратурою в освіті!))
Коментувати
Пш-пш-пш
Чем больше читаешь и слушаешь,тем больше понимаешь,что образование ждёт беда. Я не за наказание кого-либо. Но есть вопрос: нас заставляли осваивать платформы разные,проводить и записи и онлайны,кучу отчётов,оценок,невменяемый дети и их родители шлют работы в 22/23. Тратишь часы (по 5-6) на проверку работ,отписку каждому,ответы, звонки. Тратишь свои ресурсы, нервы,рабочее время не 4-5 часов,а все 10-16. И какая то Люба,не знающая о преподавании ничего, говорит,что моя з-п будет средней. То есть,3 штуки соответствуют отдаче? Я даже на подработки не могу устроиться. И читать,что такая ленивая задница (а есть те,кто на прямую заявляют,что им лень или гос-во не обеспечило или ничего не понимаю и не хочу),получит те же деньги за параграф или номер на листике... Извините,коллеги,нет слов,одни негативные эмоции...
негативные эмоции
Для Пш-пш-пш: Кто вам виноват? У нас в школе математичка-писька делает так: если у нее первый урок - то до 10.00 (ровно) работы уже нужно прислать ей. Никогда ничего не объясняет и не проверяет. Дала ссылки на чужие уроки и все. Никто ей никогда не звонит! Боже упаси! Так что не нужно здесь сказки рассказывать.
Пш-пш-пш
Уже так пробывали,родители рты раскрывают. И, все равно,шлют когда хотят. У нас же ж они и великие педагоги,политики, искусствоведы,которые не могут поднять детей даже к 12/13 на Зум. Ещё есть руководство и оно имеет свою сторону,в большинстве,она родительская...так что можете мои сказки завернуть с собой ;)
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Це інтерв’ю яскраве свідчення того, що в МОН не зовсім розуміють свого призначення і своїх функцій. Т.в.о. міністра освіти - то взагалі чергове незрозуміле і нелогічне призначення в МОН. Замість того, щоб організувати дистанційний навчальний процес, вони чомусь дистанціювалися від нього і в тих "дурнуватих" головах там ще навіть виникає думка, що вони могли б покарати педагогів? Спочатку покарати потрібно все МОН і його афільовані непотрібні і неефективні структури, а тоді можна говорити про покарання шкіл! Ну, як завжди черговийй "перл" від наших чиновників на фоні фарсу, що твориться в дистанційному освітньому просторі в нас зараз!
Щось не так
Для ДепартаментДюсолей: і пенсіонерів там немає ! Ще треба зі школи всіх пенсіонерів вижити (старт уже взяли), тоді вже все буде добре і, головне, всі будуть щасливі.
ДепартаментДюсолей
Причому тут пенсіонери? Не потрібно все змішувати! Якщо людина ідіот, то тут вік неважливий. Хоча маразм з віком посилюється і тому пенсіонерів треба на пенсію гнати аж законом, бо самі того не розуміють. А на рахунок сьогоднішньої очільниці МОН? Ну, явно якесь непорозуміння, а не в.о. міністра. Хоча там все МОН треба ліквідувати за профнепридатність!
Щось не так
Запропонуйте свою кандидатуру, може врятуєте освіту. Розженете спочатку пенсіонерів, потім всіх профнепридатних, буде весело, але є шанс залишитися одному. А якщо серйозно, то принижувати за віком -- це низько і теж маразм. Патон залишив роботу у 102 роки, очільники великих держав старші люди (70 років і більше) і їх там не обзивають. А у нас нічого не вміють, лише шукати винних, ’’штани заважають’’ знаєте кому?
Коментувати
человек
И "не каратимуть", и "зарплату отримають" - что за исключительные люди у нас эти учителя? И при всем при этом, еще гадят и гадят на то МОН! капец
Арсен
МОН не каратиме школи за відсутність дистанційної освіти .А МОН що це каральний орган.В моні вже геть з глузду з*їхали.Хоч такі інтервю тво міністра наводять на різні думки
Геннадій
Для Арсен: Значить скоро почнуть карати!
Наталі
Я працюю вчителем вже 18 років. За час своєї роботи мені пощастило зустріти в справжніх вчителів, з яких хотілося брати приклад, і класних ,сучасних,розумних та порядних учнів, і батьків, які завжди готові були прийти і допомоги, бо розуміли, що вчитель, учені і батьки - це найкращий і найрезультативніший тандем. Мені соромно за людей, що переповнені негативом до МОН, до вчителів, одне діло одного.
Вікторія
????????
Коментувати