В Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн»

В понеділок о 10:00 стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів

В Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн»

В понеділок о 10:00 стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів.

У межах проекту 11 українських телеканалів транслюють відеоуроки для школярів.

За кожним класом закріплено телеканал або медіаресурс, який у будні дні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Початок занять о 10:00. Заняття кожного класу відбуватимуться за спеціальним розкладом.

Відео уроки також можна дивитись на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. В описі під кожним відео вчителі залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

дивитись уроки

Освіта.ua
06.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vika
Дякую за уроки i низкий поклін вчителям 7кл, за інших нічого сказати не можу. Діти мають можливість побачити експерименти, практичні, лабораторні роботи, адекватні пояснення як розв’язувати задачі. Прекрасні кваліфіковані вчителі. Ті кого не задовольняє....завжди є варіанти, а критикувати у нас кожен професіонал, а як діло доходить до конструктивних речей язик в .
Женя
6 клас, Поверніть будь ласка назад вчителів, нові вчителі не пояснють, а просто ров’язують для себе а попередні пояснювали все, поверніть їх будь ласка!
Местный
Для Женя: Скоро все так будут говорить, когда осознают, что плюют в колодец.
Коментувати
Ірина Шевальє
Зауваження з приводу англійсько для 9 клас 22.04 Замість дошки з прикладами речень ми бачили вчителя та гостя уроку, тому не вдалося навіть прочитати речення ???? Прохання: більше уваги на дошку! Дякуємо ????
Олена
Багато суржику. В геометріі 9кл. ’Рисуємо вектор’ і рисуємо. Це неможливо слухати. Вектор малюємо,креслимо, переносимо і т.д. Мова викладача алгебри і геометріі має бути правильна в поняттях і означеннях. Предмет біологія теж ледь прослухали по причині русизмів , абсолютно недоречні.
Одни маты
Для Олена: ой , как же ты бедная выжила)))) и как он тебя ещё не съел, этот русский язык. Как вы задолбали, рогули, уже сил нет вас терпеть.
Для Одни маты:
Не маю нічого проти російської мови, як і щодо інших мов. Але дуже прикро, що серед багатьох розумних її носіїв трапляються такі дурні, як ви, в яких у голові "одні мати". А щодо суржику, то погоджуюся з Оленою. Не вірю, що не знайшлося в Україні фахівців, які могли би провести такі уроки на якісному рівні. Але маємо дякувати і за те, що ці вчителі хоч щось намагаються зробити для учнів у цей нелегкий час.
Ірина Шевальє
Для Валя: Вам пощастило з вчителями. Мій син (9 кл) дуже задоволений. Ніколи вчителі в школі так цікаво не викладали, за виключенням декількох. Та тему викладають 20 хв тому, що ніхто не відволікає!
Коментувати
На безриб’ї....
Отже, загальнонаціональної платформи для дистанційного навчання немає, (хоч Гриневич запевняла, що є). На жаль, люди не розуміють, що таке навчання. Чомусь думають, що урок, це телепередача: подивився 100 разів, як катаються на ковзанах і сам вже вмієш! Які претензії до вчителів по телевізору? Усі чітко і гарно розповіли, те що приготували. (Цікаво, з якого разу записати?) А учні, що роблять? Чи вміє кожен учень користуватись тими знаннями на практиці?..Невідомо. Тож маємо, що маємо: вся країна «Квартал 95». Далі буде ще веселіше, «усе буде у сматрфоні» - і допомога лікаря, і продукти харчування «на малюнках»...
!!!
Для На безриб’ї....: Отож))))
Коментувати
Olga
Посмотрела телеуроки. Прочитала отзывы. В основном восторженные. И удивилась: уроки проводились в том виде, который так осуждали родители и дети. Все было четко, без бубнов и плясок, без игр и развлекалок. Понятно, эфирное время дорогое. А учебное дешевое, если учителя заставляют тратить его на различные "интерактивы"?
Мама
А что делать детям из углублённых школ? Моя дочь учится в 9 классе и то, что она сегодня увидела, это английский уровня 5 класса и математика давно пройденная . А то, что дочь учит в 9 классе сегодня показывали для 11 классов. Что за ерунда?
родитель
Видео-уроки для 9 класса! Имен ребят пока не запомнила, но все такие красивые, приятные, умнички! Молодцы!!! Спасибо!!
просто вчитель
Для родитель: Погоджуюся. Я теж переглядала ці уроки із задоволенням.
Ірина Шевальє
❤ДУЖЕ ВДЯЧНІ ВСІМ ВЧИТЕЛЯМ 9кл! Особливо історії МРІЄМО ЩОБ В НАШІЙ ШКОЛІ ТЕЖ БУЛИ ТАКІ!❤????????????????????
Коментувати
333
Телеуроки - это скорее лекции, видеоролики, презентации, но не УРОКИ) . Опять такое ощущение, как будто тот же учебник читаешь))) Онлайн - уроки с учителем(просто не все учителя могут или хотят это делать) - это да, когда работают ВСЕ дети и учитель ))) А бесконечные монологи по телевизору(даже с картинками и рисунками) утомляют, не дают думать, просто выдают порцию даже не знаний, а информации))) И только!
Учитель англ для 5 кл- класс!
Для 333: За всех не скажу,но урок учительницы англ.’языка для 5- кл. очень понравился! Она применила много интересного. Она умница!( не запомнила,как зовут). И это была не лекция. Темп был быстрый,да. Но ведь так и должно быть! А многие детки просто не поручены работать и сосредотачиваться и на живом уроке.
678
Для Учитель англ для 5 кл- класс!: Можно ставить просмотр на любую скорость - хочешь медленнее, а хочешь быстрее.
просто вчитель
Для Учитель англ для 5 кл- класс!: Уроки англійської мови і в інших класах доволі пристойні.
Коментувати
Валя
а моя дитина, сказала, що телевізор - зло, своїм шкільним вчителям більш довіра у нього. Зворотній зв’язок завжди є, і проконсультуватися завжди можна. Да і перед телевізором стільки не сідити. За шкільними уроками і попише, і почитає, щось на платформі зробить - тестування. Хоч не пялиться у той телевізор.
Родион
Закінчиться карантин і учні та батьки запитають своїх вчителів : "А чому ви не проводите уроки так, як ми бачили по телевізору?". Чи не в цьому причина цих червоних мінусів?
!!!
Для Родион: Для родители: Я проводжу уроки у режимі онлайн-конференції, є зворотній з’язок. Їх теж можна записати і дивитися хоч 10000 разів. Батьків кажуть, щоі телеуроки - повний відстій, їх можна дивитися лише як дотаковий матеріал)))
Тетяна Кіба
Для !!!: Можна попросити посилання на ваш урок. Дуже цікаво подивитись!
!!!!!!
для Родион: саме краще за вас не виконає ніхто, ЛИШЕ ВИ!!! є багато людей, яким не до вподоби інтонація, вимоги, одяг, класні, домашні та байдуже що, а НЕ ТАК... В умовах, що склались - я, наприклад, дякую Комітету Верховної Ради - вони розпочали уроки на каналі Рада давно!!! МОН міг би поворушитись значно раніше!!! - карантин у школах почався 12 березня!!! Але я оурююсь з іншого приводу - 11 клас - заблокований М1! 11 клас!!!! Заблокований! Інших каналів не було???? "молодці" - "старались", а все як завжди!!!.
Коментувати
Що таке навчання?
Вчителі по телевізору щось добросовісно розказали. Цікаво було б перевірити онлайн учнів (і батьків, які у захваті), який процент того, що їм розказали, вони запам’ятали? Але хіба ж це навчання? Якщо ми дивимось бальні танці, чи футбол, чи гірськолижні змагання, то ми навчаємось? Якщо так, то після передачі ми всі повинні зробити усе так, як ті, що нам показували.
родители
Для Що таке навчання?: "який процент того, що їм розказали, вони запам’ятали" - да, конечно, говорили довольно быстро. НО! Эти уроки доступны в You Tube, можно смотреть хоть 100 раз, ставить на паузу, записывать в тетрадь! Это действительно образование 21 века! Эти уроки - революция! Лишь бы ребята не остановились после карантина! Только вперед!
!!!
Для родители: Я проводжу уроки у режимі онлайн-конференції, є зворотній з’язок. Їх теж можна записати і дивитися хоч 10000 разів. Батьків кажуть, щоі телеуроки - повний відстій, їх можна дивитися лише як дотаковий матеріал)))
!....
для родители: А почему же так долго собирались с мыслями??? сегодня уже 6 апреля - школы закрыты были с 12 марта, ну еще чуть-чуть и было бы 12 апреля. ведь в министерстве не 5-15 человек, а гораздо больше! я очень благодарна учителям которые обучают дистанционно!(они свою работу начали если не 12 марта, то 16 марта)!По поводу вашего "эти уроки - ...", а что вы скажете про эти уроки - 11 классу - М1 - заблокирован с 24 января!!! никто об этом не знал? все норм? разве не других каналов??
Коментувати
мама
Смотрели сегодня уроки для 9 класса! Супер! Молодцы! Единственное пожелание оператору - держать картинку доски с рисунком или таблицей, когда учитель дает пояснения к ней, а не лицо учителя! Не успеваем сориентироваться о чем идет речь. Пожалуйста, это очень важно!
мама
Для мама: Темы, действительно, запаздывают, надеемся вы быстро догоните.
мама
Для мама: И давайте, пожалуйста, домашнее задание - самодурство школьных учителей надоело терпеть.
Додо
Для мама: В чем "самодурство"?
Коментувати
Ірина
Люди добрі, цю тему ми вже вивчили місяць тому, про яке дістанційне навчання може йти мова?!!! А відділ освіти вимагає дивитися онлайн навчання!!!
Kolawo
Для Ірина: цілком згоден , ми з історії в 11 класі про перебудову вивчили ще в лютому
Коментувати
педагоги
Давайте не будемо крутитися навкруг-около і все назвемо своїми іменами. Влада зіравла повністю дистанційне навчання. Нікого не цікавить, що онлайн уроки не віповідають календарним планам учителів? А інколи цілим програмам та тим підручникам за якими навчається кожний заклад. Нікому навіть не має діла до того, минулого тижня ми одні домашні давали, а тепер зовсім інші. Тобто не має взагалі логічної послідовності. І не треба потому говорити, а ви домовляйтеся на місці з учнями і батьками. Ми на фоні глобальної раклами про онлайн навчання не більше ніж мурашки. Нас чути ніхто не хоче. В таких умовах вважаємо за не можливе нести будь-яку відповідальність на знання учнів протягом всього терміну на який буде запроваджено карантин. На практиці нас відсторонили від освітянської діяльності.
теж підтримуєм
МОНУ Має єдиний шанс зберегти своє обличчя на фоні того, що вони розвалили. Їм треба виступити і сказати наступне. Паралельно учні мають виконувати усі завдання, які їм дають їхні учителі. Тоді результат ще буде. Інакше опинимось "На развалинах старой часовни". Учителі не просто дають завдання, а проводять контроль знань. Корегують те, що учні не знають. У протилежному випадку - ми теж не несемо жодної відповідальності.
Тетяна Кіба
Нема єдиного"всеукраїнського" календарного плану з предмету. Але вчитель має право підкорегувати свій план і попрацювати з учнями додатково, і не тільки перевірити домашнє задання, але й задати. Беріть відповідальність за вивчення вашого предмету в свої руки!
Коментувати
учителька
Я підтримую тих, хто вважає, що знання за карантин має перевіряти міністерство. Деякі учні нам заявили. Ми вчимося по телевізору. Які до нас можуть бути претензії? Якщо по телевізору вяться, а учителі на місцях - батраки. Тоді не хай МОНУ само перевіряє і само несе відповідальність за знання протягом карантину. Влада не має права залишити учителів без 2/3 ставки. На хліб стане з голоду не помремо. Я і мої колеги відмовляються брати на себе будь-яку відповідальність за навчання дітей протягом всього карантину. Нехай учителі телевізійники проводять уроки, проводять контрольні, практичні і т.д. До цього часу ми ще були учителями. Тепер ми непотріб. І учні з батьками це відкрито говорять. Ні чого скажеш вибрали на свою голову.
Тетяна Кіба
Для учителька: Треба бути конкурентноспроможними. Ви не батраки, а слабаки, які знаходять першу-ліпшу причину, щоб нічого не робити і зняти з себе відповідальність. Як можна назвати себе непотребом?!
Ярослава
Добрий день. У мене двоє дітей, один в 7 класі, друга - в 11. З приводу уроків все більш-менш нормально, а ось за перерви хочу зробити зауваження. В 7 класі - супер-проходить руханка, це дуже добре, а в 11 - показують музичні кліпи з напівоголеними жінками і неоднозначним сценами. Вибачте мене, для чого розбещувати дітей? Хіба не можна їм також ставити руханку? Дуже прошу, приберіть з екрану ці відеокліпи і слідк1уйте за тим, що ви пропонуєте дітям, бо вони ще діти! Щоб потім не виникало запитань, звідки у дітей агресія і звідки розбещення! Дякую.
людмила
Доброго дня! Думаю вчителі шоковані від тих присутніх "зірок" на уроці. Почути від "зірки", що 3 помножити на 4 буде 18, а через секунду 21, це просто ваааууууу! Дитина не могла зупинитися від реготу ((( Оператори показують гостей, голову вчителя, а завдання (над яким має працювати дитина) майже ні. А ще дитині треба слухати бекання-мекання тих гостей постійно. ПРИБЕРІТЬ ВСІХ ГОСТЕЙ-ЗІРОК З УРОКІВ, ЗАВАЖАЮТЬ !
Коментувати