Карантин для учнів і студентів продовжать, - прем'єр

Послаблення заходів, що можливі наприкінці квітня, не стосуватиметься учнів та студентів

Карантин для учнів і студентів продовжать, - прем'єр

Часткове послаблення карантинних заходів, що може відбутись при зниженні захворюваності на COVID-19 наприкінці квітня, не стосуватиметься студентів та школярів. Для них карантин буде продовжений.

Про це, під час свого відеозвернення до українців, сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він повідомив, що з 06 квітня будуть введені додаткові заходи безпеки щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції в Україні.

Разом з тим він наголосив, що Україна не може дозволити собі не працювати півроку або навіть два-три місяці. У разі, якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то наприкінці квітня Кабінет Міністрів зможе розпочати поступове послаблення карантинних заходів.

Цей процес буде відбуватись у декілька етапів.

«Перше, на роботу підуть люди працездатного віку, паралельно буде частково відновлюватись рух громадського транспорту. Це дозволить вже з початку травня розпочати рестарт економіки, але разом з тим це не означатиме послаблення інших    карантинних заходів», - наголосив Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, оскільки загроза поширення коронавірусної інфекції нікуди не зникне обмеження на прогулянки, масові зібрання та інші розваги будуть все одно діяти.

«Всі без виключення будуть зобов'язані носити маски та дотримуватись карантину. Для старших людей, студентів та школярів карантин буде продовжений», - повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, уряд намагається утримати баланс між карантинними заходами та збереженням економіки.

«Реалізація цього плану цілком залежить від кожного з вас. Спільними зусиллями ми маємо відповісти на виклики сьогодення. Будьте здорові», - сказав прем’єр-міністр України.

Як відомо, зараз в Україні діє рішення Кабінету Міністрів про продовження карантинних заходів до 24 квітня 2020 року.

Освіта.ua
03.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zefir123
Я все прекрасно розумію, та мене цікавить дещо, у світі крім короновірусу є багато інших серйозних захворювань, і деякі з них є набагато страшнішими за корону. Короновірус це пневмонія з більш важкими ускладненнями, люди похилого віку ваще його переносять, і через те помирають. А молодь його переносить краще , ну це ще дивлячись в кого який імунітет. А люди і до цього всього помирали від різних недуг, гляньте статистики . Це все суто моя думка. А що до навчання, я студентка, також як і всі на дистанційному, та чи є в цьому толк вже залежитиме від самих студентів чи учнів, адже це нам треба а не комусь.
Человек 0001
Да это цвёточки - вирус то не создан в лабораториях, он прилетел из космоса на метеорите и ещё в Антарктиде растаяли другие бактерии. Вирус бы не спрашивал кого-то, а косил бы - эта ж бактерия по Судьбе сканирует ДНК и определяет, если ты почти труп или злой - косит без разбору, если добрый то нет. Всё просто - ведь такие живут дольше положенного, как и сам живу из-за дурацких властей, дали управлять тем, кто вообще никто. Государственное продают, а своего скоро ничего не будет. Землю должны были только на границе с ЛНР и ДНР продать Американцам, чтобы они там сидели. Но в итоге хотят всё продать - как и пожар в Чернобыле специально подпалил один, в итоге горят леса, а дураки пожарники не могут лесорубов нанять и спилить деревья, чтобы на другие не перекинулось: нет надо куча техники бесполезной при этом весной, когда трааа легко загорается
Козак Світлана Олексіївна
Доброго вечора усім. На мою думку, школа-це не тільки місце, де навчаються, а й місце, де спілкуються. У мене донька в 11 класі. як вона складе ЗНО - не знаю, хоча цілими днями займається, "паше", як висловилася одна дописувачка. Але якщо чогось не знає і не розуміє, то не допомагають ніякі онлайн-уроки, а батьки не можуть знати і математику, і фізику... Шановні. пожалійте хоча б замучених батьків, і дітей, які уже не хочуть ні казок, ні онлайн-уроків, ні дистанційки. І ще. Згодна з допиисувачем, який пропонує самоорганізовуватись. але з водою не згодна: у нашому організмі 70-80 відсотків води, а тут лише 20
Дмитро
Вы сами смотрели програму для вашего дистанцеонного обучения. Это ведь кошмар. Я студент, и у меня не времени даже пойти покурить. А как вы планируете что бы мы сессию сдавали? По скайпу? А 11 классники? Что по их зно? В августе, а поступление в сентябре? Так что бы ещё у них каникул не было и в следующем году? Из 2х месяцев каникул вы оба забирайте - Сентябрь, Октябрь. Почему ввозяться наши соотечественики которые вместо того что бы приехать с заграницы, в тот день только поехали? Почему мы не можем просто закрыть границу, изолировать больных и все? В чем проблема?
Дмитро
Для Дмитро: Я теж студент, але не погоджуюсь з вми. У нас в закладах освіти дають лише 50% потрібної інформації, яких 20% води. А решта йде на самостійне. Щодо того, то МОН вимушені були такі сценарії придумати, бо нормально не облаштували дистанційне держави. Щодо українців із закордону, то їх не треба залишати там, якщо вони там вже не хочуть, але в нас немає стільуи нормвльних місць, щоб їх засилити. Ви хочете засилити в холодні споруди чи історичні пам’ятки чи люди ходили в туалет через вікно? А ось контролювати самоізоляцію громадян постійно треба. Я теж на дистанційному і я вже вклався в ритм і з’ явився вільний час у мене, якого раніше не хватало. Куріння і пияцтво ще більше вбиває у муках, аніж ваш коронавірус. Треба навчитись вчитись, самоорганізовуватись, мислити і самоконтролю.
Gala
И что вы, умный курящий студент предлагаете? Потрындеть все горазды...
Коментувати
Анна
Чого неможна на цих 20 днів ввести жорстокий карантин і все закрити і заборонити всім виходити на вулицю! І всі б буквально вийшли на роботи і почала ставати економіка в свое нормальне русло і меньше б людей заболіло! І діти бвернулися в школи чого ви тянете время чим довше ми затягуємо чим худша ситуація стає больна влада я шокі
Шоумены- правители
Для Анна: по-моему,всё стало ясно о наших правителях после того,как в Санжарах устроили шоу,а потом без обсервации запустили миллионы наших соотечественников.
Гавнюша
Анна зовсім з катушок з’їхала. Мабуть сидить на карантині. Я ВДОМА НЕ СИДІЛА І СИДІТИ НЕ БУ-ДУ!!!
Анонім
Ти розумієш що ти можеш заразитись і заражаєш інших людей? Тобі важко посидіти трохи у дома?Якщо ти хочеш на вулицю можеш виїхати за місто і там гуляй скільки влізе .
Коментувати
Максим
Ви моральні уроди. Ви заборонили нам роботу, податки полишали за що жити. Роботи немає дома сидиш щей тепер плати штрафи якщо вийшов без маски, ну і хто ви після цього захисники ми моральні ущерби не достойні правити!. Чому в інших країнах дбають про людей під чяс цього вірусу а в нас як завжди людей за людей не тримають.
Гавнюша
Для Максим: пишемо чАс, а не чЯс. Це тверді звуки. Займіться, будь ласка, самоосвітою на карантині, щоб не сидіти вдома без толку!
Коментувати
Андріана
Як би менше в пускали з заграниць людей то хвороби би швидше минули і люди би могли вернутися на свої робочі місця щоб мати за що жити
Гавнюша
Для Андріана: дуже доречний коментар. Ставлю плюс ????
Gala
АндрIана... А сколько было бы вони, что своих домой не пускают!? Вы бы первые запахли)) посмотрела бы на вас, если бы вас или кого то из вашей семьи вот так не впустили бы... Так что мозгами начинайте пользоваться-полезно!
Соня
Раз вы все на словах "патриоты", то сидите дома и не катаетесь по другим странам!!! Чтобы потом правительство было вынужден забирать этих недоумков, которым жить спокойно не хочеться. Пусть посидели бы не у себя на родине и узнали бы, что они никому не нужны со своими поездками. Вроде в Украине негда поехать... Да, не пускают "своих" домой, чтобы не поставить под угрозу всё население Украины, если бы все те кто был за границей ткам и остались сейчас было бы много заражённых или вообще не было. И не переходите на личности. Мне кажется, что любой бы понял насколько это небезопасно контактировать с людьми, которые были в эпицентре событий. Если вы не умеете логичнее смотреть на ситуацию то пользуйтесь мозгами - может поможет
Коментувати
Одесса
Правительство Шмыргуна опубликовало Програму. Рвздел образования пустопорожний, как и само Мону. Опять нуш и изменения в финансировании вузов. Дают 1 грн и хотят поделить десятерым по гривне. О коледжах и подготовке работяг, необходимости связи с бизнесом ничего. Науку хотят поставить на «отмыв» у Фонд. Завал!
Хтось
Та чому ж ви всі так за ЗНО переживаєте? Для учнів це навпаки чудова можливість підготуватись до ЗНО, адже ніхто не відволікає. В усіх на даний момент вже є книжки по яких готуєтесь, багато інформації в інтернеті. Репетитор потрібен, щоб пояснити теми, які не розумієш, але можна і самому прочитати теорію, розв‘язати що можеш. Потім зібрати всі питання, які не зрозумів, і попросити вчителя пояснити це в онлайн-режимі. До того ж більшість вже майже всі теми пройшла Сидіть вдома, дотримуйтесь карантину і все буде ок Зараз ви маєте чудову можливість знайти нові хобі, провести час з сім’єю, зрозуміти як жити далі, можливо це привід покинути неулюблену роботу і почати власну справу?)
Хтось
Для Хтось: Забув додати за школи. В більшості шкіл дітей до ЗНО не готують, тому аргумент : „діти не ходять до школи і тому не зможуть скласти ЗНО„ взагалі нелогічний.
Коментувати
Вирус
hуйня це все, це все уже было і дуже давно просто називали це пневмонія!
Людмила
Дай Боже, щоб нас оминуло лихо. Бо коли почнеться мор, про ЗНО вже ніхто не говоритиме. Хто не знаєте: у нашій країні найбільша кількість людей з вищою освітою на душу населення. А толку? Всі хочуть впхнути дітей у вищу школу. Але не в усіх дозволяє інтелект. А хтось може не вчився 11 років нормально. У цивілізованому світі дитина знає: якщо хочеш мати вищу освіту і нормальну зарплатню, треба вчитися. Моя дитина здавала ЗНО без репетиторів. Математика 200, українська 197. Поступила в КНУ. Зараз має достойну зарплатню. Але для цього треба було "пахати"
Інформація
Коронабовдури, схаменіться. "Яжматі", теж схаменіться, нічого дітям не загрожує, заспокойтесь. Хоча... які люди, така і країна. Бідний наш уряд. Таких неосвічених і дурних людей хоч золотом обмасти - все одно благополуччя не прибавиться бо розуму нема. Докази? 90% скатупих (просто слів нема що описати таке невігластво) пишуть що коронавірус небезпечний для дітей. От тобі і "народ". Стадо тупих нездравомислячих овець.
Tn 333
Для Інформація: ну народ тупый.. а что робиш ти стоїш на базарі і продаєш труси ... і говориш що для щастя потрібно на 500 грн найти лоха ...щоб щось купив...ти забувається чоловіе ти забув хто ти є..
Коментувати
Коментатор
Достать вже про те ЗНО! Як вирішить Міністерство Освіти так і буде. Але все ж пам’ятайте, що ситуація трішки не та. Ви всі хизуєтеся, як ви всі класно складали іспити без репетиторів, самостійно і т.д. Але запитайте теперішніх випускників,то вони вам розкажуть, як кожного року вони отримували підручники, а точніше деякі зовсім не отримували. Лише теперішні випускники перші, які йдуть по новій програмі, і незнають, що чекає їх на ЗНО. Адже, ввели багато нововведень до ЗНО, додали якісь нові завдання і на пробному діти могли б зрозуміти що їх точно чекає, але ж пробного не буде. Тому, не будьте всі такі розумні, адже ввійдіть і в становище випускників, і це не виправдання, а факт! Я вважаю, що атестат потрібно видати за оцінками які дитина отримала за цей рік, адже всім відомо, що в 11 класі ніхто нікому "ненатягує" оцінки. А вже університети нехай вводять один головнийї іспит, по якому будуть дивитися, чи вступає учень до університету, і чи на платну, чи на державну основу. Бо є й учні, яким ЗНО не потрібне, бо вступають закордон.
Дмитро
Для Коментатор: вибачте, але вступні іспити породжують корупцію і руйнують ще гірше систему освіти. Тоді згодом у нас будуть неуки мате усе в руках. І щось забагато вирішило пертись закордон. І в Україні є де тринькати гроші, а не лише закордоном.. Тим більше ціни на навчання трішки дешевше. А на державне в ноомальний університет закордоном проблематично поступити. Але багато украінських ЗВО сівпрацює з престижними світовими і за умови, якщо добре вчитись в даному і вільно володіти мовою тієї країни, в якій хочете вчитись, то модуть вас відправити туди, але треба ще проявляти громадську активність в універі. Тоді заплатити лише ха дорогу, а не протранжирите гроші. А ЗНО - показує більш-менш рівень знань і те, що є провал у системі освіти за якістю.
Коментатор
Якщо брати до уваги такі країни, як Чехія, Словаччина, Польща та інші, то там навчання безкоштовне. Так, можливо є свої нюанси, але краще ніж тут де вся освіта вже в болоті в тієї корупції. Думаю, закордоном, чи то лікаря, чи то програміста та зуміють навчити краще. Адже там немає корупції, так вчитися там важко, але все ж краще там. І вже з хорошими знаннями повернутися в Україну, щоб молодь витягувала цю країну з болота.
Коментувати
Треба берегтися
Люди,про що ви думаєте, яке ЗНО? Які гроші,які роботи? Ви що, з глузду з,їхали? Не поздихаєте вже за місяць без роботи.Картопля,макарон і якість закрутки у кожного знайдуться.Сказали сидіти на карантині,то треба сидіти.Ви що,не бачите,як трупи тисячами вивозять в Італії, Іспанії та США? Чи ви думаєте,що на тому світі вам знадобиться ЗНО чи гроші? Моліться Богу,щоб ми всі вижили! Хто спасати буде,якщо розгориться той вірус? Чим спасати? У нас кожен день розчитуються з роботи медики.Ніхто в лікарнях не буде працювати,бо вже немає кому.Хворих лишають дома хворіти,ніхто їх не забирає в лікарню.Тож треба зараз думати тільки про здоров,я і життя,а не наражатися на небезпеку.Ви що,не знаєте,скільки людей приїхало з-за кордону,які лазять по містам і чхають на самоізоляцію? Бережіть себе і своїх дітей!
virus
Для Треба берегтися: ...ну і бережи себе, не дихай ... і не наражай інших на небезпеку
Лейла
К сожалению сдохнем так как у нас съёмная квартира и не оплачана 21 марта, не будет оплачена и 21 апреля, а это 11000 за каждый месяц. Коммуналку не платили с начала года, сейчас набежаьо не немее 7000.ес ь кредит в банке который тоже нужно будет оплачивать. Дома 3 детей который нужно кормить. Ах да, забыла написать что мы с мужем не с Украины, нам некуда идти, жить нужно на съёмной. В селе у нас нету ни кого, чтоб на передал картошку и запасов еды нету. Денег не хватить до 24 апреля. Муж работает на рынке рынки закрыты, я сижу дома так как мелкий очень часто болеют. Вот и что нам делать? Сидеть дома?
Я
Для треба берегтися. Я не вижу никаких тысяч трупов ни в Италии, ни в Испании. Немного хоть мозги надо включать. Запугали всех!
Коментувати
Галя
А мене робота чекає,поїхала додому ще в січні в відпустку,а тепер годі виїхпти проблема
Vladimir
А як за кордон виїхати після карантину? Наприклад я хочу забрати сім’ю,і взагалі вивезти з країни на завжди
Alex
Прочитавши тут коментарі нестримався. По карантину... Ви думаєте карантин вас в береже від коронавірусу? Наївні. Карантин введений для того щоб всі одночасно не попали в лікарні бо загнеться вся країна, а при карантині чи без відсотків 80 населення прийдеться перехворіти. Чи ви думаєте країна закрита роками буде на карантині? Якщо ні то так чи інакше спалахи будуть. По ЗНО... Я розумію що всі хочуть в університетах вчитися, але і руками треба теж комусь працювати і "бикам хвости в селах крутити". Я до того що всі хто мудріший і має бажання ті нормально здадуть ЗНО, і не таке вже воно страшне, як багато хто хоче показати. Цікавіше буде коли діти здадуть ЗНО краще як в минулі роки ))). По медицині... Це повний 3,14здєц. Довелось побувати в лікарні за кордоном в кожній палаті від пластиря, перев’язок всяких приклейок іт.д, все що потрібно приносять, таблетки, крапельниці все в наявності і рідним не потрібно бігати по аптеках все збирати і шукати де дешевше, а в нас поки лікареві не бачиш на лапу ніхто й не буде ?...
Дмитро
Для Alex: мамаин критик
Петр
"бикам хвости в селах крутити". Не бикам, а волам! Різницю вловлюєте?
Коментувати
Даниил
Ирина,блин,если Вы нахлебника и сидите на шее у мужа с ребенком,то и сидите,а другим нафиг надо деньги зарабатывать а не полгода сидеть на дольанном карантине..
Altrix_folio
Що означає "забов’язані ходити в масках" ? А роботодавець поверне мені витрачені кошти? Найдешевша маска у нас 17 грн., діє вона 2 год., распіратор - 6, але і вартість в рази більша. І скільки мені їх потрібно на день ? Цікаво, це уряд передбачив?!
Ендрю
Для Altrix_folio: не хочете носити маски - сидіть вдома. Чому від Вашої вередливості хтось має постраждати? Пошийте, придбайте декілька багаторазових масок і все, ніяких проблем. Так важко кожен день помити і пропарити маску? Це не так дорого. Усі в однакових умовах. Я так само замовила собі 4 маски, щоб мала змогу носити по-черзі. Вам тільки уряд винен. Це ж у першу чергу нам самим потрібно.
Людмила Звягина
Згодна з Ендрю на 100 відсотків!
Оксана
А вона рукожопа , пошити не може.
Коментувати
Ирина
Я с моим ребенком буду сидеть дома столько, сколько это будет необходимо. Ничего важнее здоровья и жизни у человека нет, особенно если это касается наших детей. В 16-17 лет ребенок уже в состоянии подготовится самостоятельно к ЗНО,я помню себя перед экзаменом, когда за два дня учишь все,что не знал за все годы учебы в школе, лишь бы только было желание. Поэтому тем,кто хочет,ЗНО не страшно, а остальных милости просим в колледжи и техникумы
Анонім
Для Ирина: здаватим зно дуже страшно потрібна підготовка завдання все важчі
Ендрю
Для Анонім: таке відчуття, що у завданнях ЗНО матеріал лише за березень-квітень 2020 року. Досить панікувати. Хто не вчив до карантину, той лише у цьому і буде шукати проблеми.
Анонім
Через карантин його ще ускладинили я готуюся до ЗНО уже 1.5 року і ще не все вивчено,а ще добавили нові завдання і як готуватися без вчителів,репетитори також відмовляються займатися через карнатин. тут без педагогів не обійтися,спробуйте пройти ЗНО 2019 воно ще легеньке порівняно з 2020.
Коментувати