Голова ДСЯО: карантин став викликом для освіти

Загальнодержавний карантин став справжнім викликом для освіти, зокрема й для її якості

Голова ДСЯО: карантин став викликом для освіти

Загальнодержавний карантин на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, став справжнім викликом для освіти, зокрема й для її якості.

Про це повідомляють у Державній службі якості освіти.

У Держслужбі зазначають, що педагогічна спільнота згуртувалася і ледь не щодня виникають нові освітні ініціативи, пропонуючи якісне навчання онлайн.

За словами голови Держслужби Руслана Гурака, саме якісна освіта дасть змогу українському суспільству подолати кризу.

«Після пандемії світ однозначно буде інакшим − і вже зараз потрібно діяти згуртовано на випередження, щоб він став кращим. І саме якісна освіта дасть змогу українському суспільству подолати кризу та отримати багатовекторний вибір розвитку. Тому якість освіти під час карантину має бути в пріоритеті», − зазначив Руслан Гурак.

У Державній службі якості освіти нагадали, що директори шкіл зараз мають час спільно зі своїми колективами опрацьовувати рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти «Абетка для директора» − та розробити власні проекти на новий навчальний рік.

На Національній освітній платформі з цифрової грамотності «Дія: Цифрова освіта» можна опанувати базові цифрові навички, основи цифрової грамотності та онлайн-сервіси для вчителів і державних службовців.

З 06 квітня 2020 року для учнів 5-11-х класів розпочнуться уроки з 11-ти предметів у рамках проекту «Всеукраїнська школа онлайн», які за розкладом транслюватимуть українські телеканали.

Освіта.ua
02.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я
Шановний пан Руслан, про що ми ведемо мову, якщо у вчителів вдома немає ні якісних гаджетів, ні якісного інтернету, а діти сидять по селах у дідусів і бабусь, де немає ні того ні іншого. Тому інновації закінчаться там, де почнуться.
освітянка
у каждого ученика есть печатные (бумажные) учебники. Зачем-то из бюджета выделили столько средств. Работать с книгой естественнее, чем с электронными устройствами. Поберегут зрение, электроэнергию.
lytik
Для того, щоб перевіряти, треба шось дати! Підкажіть, де знайти якийсь новий метод, інновацію, яку запропонували вищі інстанції, і я можу запровадити її в навчальний процес!
ДепартаментДюсолей
Карантин став індикатором того, що всі ці фахівці наукових установ, Інституту розвитку освіти, ДСЯО, різноманітних департаментів, управлінь, відділів освіти та інших ТУПО нічого не РОЗРОБИЛИ за два роки, на які їм виділяли немалі кошти. Вони тупо РОЗДЕРЕБАНИЛИ ці кошти! Тільки аудит і кримінальні справи з боку держави можуть відновити їх реноме в очах населення і особливо освітян! Або просто позакривати всі ці інститути і департаменти, як такі, що працюють без результату і не приносять користі!!!
Замечательно!
Чиновники всех уровней пытаются улучшить свое благосотояние за счет госбуджета и говорят, что они задешево работать не будут, а учителя сейчас должны бесплатно разрабатывать программы, за которые эти самые чиновники уже получили деньги! И ни товара, ни денег!
зоряна
или давайте спросим у https://plan2.diia.gov.ua/ Михаил Альбертович Фёдоров вы же потратили 30 000 000 гривен покажите нам сайт с дистанционным обучением ,вы же там на что то денги потратили куда то дели ,на обучение учетелей и уроки ну покажите как оно работает ))
зоряна
а давайте спросим у https://brainbasket.org/ru/menedzhment/ Дмитрий Дубилет готов лиих сайт запустить то что он обещал для школ? денги же уже потрачены? а тут такой повод отчитаться что не зря) отличный повод прикрыться я вам скажу .Вот же сайт Украинский для обучения с уроками....что не так?
зоряна
Начну с того что программу дистанционного образования начали водить с 2018 года и деньги выделили не малые ,там больше пару миллионов выделили КМДА при разовой потребности около до 100 000 гривен и потом лишь 5000 гривен в год на поддержку сайта нужно. Деньги потратили , отписались что есть три или четыре программы дистанционного обучения, а я его не нашла и потому в начале 2019 года подала обращение ,с предложением все таки сделать это обучение для лиц с органичными возможностями. Снова получила письмо что все есть и работает ,но по указаным адресам не было не чего и как видно сечас так и нету до сих пор.Вопрос как же так получилось что все еще в начале 2019 года отрапортавали о том что успешно обучают детей и лиц с ограничиными потребностьями в том числе с последущиим трудостроством,а курсов так и нету и по сегодня? а денги то потрачены.и куда же они делись денги? и где же эти дистанционые курсы вот в чем вопрос?
освітянка
Для зоряна: вариант: деньги и не дали.
Коментувати